Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 10:59 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Nová kniha
PostPosted: Mon Oct 05, 2009 12:37 pm 
Site Admin

Atman má ze svého pohledu či stupínku aktuálního vývoje a něho odvozeného pohledu na Svět pravdu. Zatím v jeho očích jsou půstaři vychrtlí posahanci. Bylo tomu i tak v případě mých prvních čtyřicítek kdysi dávno před lety. Byl jsem bláznem, posahancem, idiotem magorem, co pije zdraví nebezpečnou destilku :lol: Jak je to s vývojem Pravdy a tou samozžejmostí už tu psal Cepheus o pár příspěvků výše.

Jenže jak se 40tky opakují, okolí zcela přijmulo můj proměnlivý obraz v průběhu roku. Půstování a 40tky (v jejich mysli protože v realitě už je to dvojnásobek) už se staly z jejich pohledu přirozenou součástí mojí osoby a všechno "překlaplo" v pozici, kdy se už lidé ptají, zda znovu začínám v Novém roce další 40tku. Přesně tak to je v okolí klášterů. Všichni vesničané žijící v oklí vědí, že do kláštera první dva měsíce žádnou zeleninu ani ovoce prostě neprodají.. Všude na Zemi běží o jeden a ten samý princip...

Na Zemi existuje mnoho klášterů, kde se žije buď 40tkou začátkem každého Nového roku. Toto období je právě teď . Na Východě právě začínají. A pak jsou další kláštery, kde 40 je pouhým základem a čeká se, kdo prolomí brethariánskou hranici. Opakuji čeká se, a ne tlačí se na to! To znamená, že se čeká na to, kdo zvítězí sám nad sebou. Kdo má ego a snaží se moc, ten logicky umírá na podvýživu. Někoho nutit, znamená nést zodpovědnost za jeho smrt!
To si NIKDO z lidí, kteří o této věci něco vědí, nedovolí... Důvod je jednoduchý, kdo něco o tomto ví, už dávno také má v malíčku teorii a často také praxi působení karmy.

Kdo ego nemá, poslouchá tělo a rady zkušenějších, čeká na přírodní prolomení hranice omezení těla. To znamená na okamžik, kdy všechny čakry jsou schopny přijímat dostatečné množství energie tak, aby tělo a nich vůbec přežilo a v dalších pokusech je pak bylo možno i zatěžovat. Je to to samé, jako když se dítě staví na nohy. Několikrát spadne, a pak udělá první krůčky a za nějaký čas běhá. V půstu to Bohu žel a také Bohu dík dlouho trvá. Jeden nepovedený krůček znamená rok čekání na pokus k dalšímu krůčku. To je taková krásná a dokonalá ochrana stvořená Bohem přímo zajišťují vskutku pravdivý a 100%ní výběr těch, kteří se v hledání nevzdají ani za hrob..... Jinými slovy řečeno na takou cestu se dají jen takoví lidé, kteří už jsou 100% přesvědšeni o nesmrtelnosti duše a k možnosti přenosu vědomostí do dalšího života..

Žiže Atmane, držím place, kašli na aktuální nejistotu a snaž se vybudovat jistotu v několikrát zopakované 40tce.. pak to jde samo:)

Pochopeno?

Code:
Zostáva mi len veriť Pavlovi, sľubuje toho sakra veľa.

Blbost do Nebe volající. Už jsem tu psal 1000x ! Nevěřte mi, nekopírujte mě! Buďte sami sebou. Všechny informace získané na tomto serveru si ověřujte. Jetliže pustíte jezuita, křesťana, žida, nabo Pavla mezi sebe a Boha, sejdete z cesty k Bohu. Stanete se o ním, jehož cestu jste sledovali a nejdete dál, než došel on sám! Jezdím autem, na motorce, létám se včím možným. Když Bůh zavelí, nebudu tu zátra co bude dělat? Zůstanete stát s prominutím s otevřenou hubou ?? Chyba! Musíte být sebou samými, mezi Vámi a Bohem nesmí NIKDO a NIC stát.. Jen tak je možno dosáhnout cíle - vlatního osvobození. Byť to zní divně, znovu opakuji, nevěřte mi! ověřujte si všechny informace z počátku u druhých a v pokročilejší fázi hlavně na sobě..... !!!! Když všude vytroubíte, že tyto chytrosti máte od Pava, budete automaticky řazeni do krabičky Pavel způstu. Ztratíte svoji identitu vůči vesmíru bez šance jít dál........ Nikdy a nikomu neprozraďte svého učitele. Když se někdo zeptá, nelžete, jen mlčte, tak je to karmicky správné........

Jinými slovy napsáno: Skutečnost že mi věříte, je jen Vaše slabost a neschonot překlopit svou vlastní víru ve vědění. A kdo ví, ten prostě ví............

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 1:28 pm 

to Atman:
Dovoluji si dodat pro mě zásadní věc. Pošahanec před kým? Před Bohem? Před zrcadlem? Nebo před hnijící stokou plnou aplikací virtuozních technik jak sobě nebo druhým znepříjemnit život?

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 2:06 pm 

Heeeee, Miku, nechtěl jsem být až tak zlej na Atmana ! :lol:
Ale když už s to nakousnul - c) - je správně, žumpa se pyšně nazývá "racionálnem".. musím konstatovat na oplátku, že ses taky dost posunul.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 2:41 pm 

to Cepheus: :lol: :lol: :lol: tak jsme se poplácali po zádech a půjdeme se zas věnovat něčemu užitečnému, ne?.... :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 2:46 pm 

Mikre wrote:
to Cepheus: :lol: :lol: :lol: tak jsme se poplácali po zádech a půjdeme se zas věnovat něčemu užitečnému, ne?.... :wink:
A no co, to taky někdy musíš - zkus se někdy o samotě "poplácat po rameni", pomáhá to .. :lol: :lol: 8)
.. tak jo, konec srandiček. :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 3:15 pm 
Site Admin

Jojo poplácejte se hoši po zádech a tady máte inspiraci pro další cíle:)
http://www.youtube.com/watch?v=VPJQYcsPd-A

Anyway, sval je zlomený tehdy, pokud jsem s ním bez únavy schopen vykonávat práci po celý den bez jekéhokoliv omezení. Tedy pokud si vezmeme video, zaokrouhlím svou váhu na 100 kilo, polovina těla je 50 kilo. S 50 kily bych tedy měl cvik na videu vydržet s úsměvem dělat celý den. Jak je vidět na videu, 120 kilo žádná zátěž - pro srandu králíkum. Tedy zlomený sval je v pohodě trojnásobně více, než je potřeba k běžnému životu.

Upozorňuji:
1) Posilovnu jsem hledal, za natočení několika minut jsem zaplatil vstupné za celý den:) Hrozně drahý trhák :lol: :lol: :lol: Tedy to, co je na videu-svaly a výkon, nikdy v posilovně nevzniklo, pouze se to tam nahrálo.
2) Ne že někoho napadne, naložit si na záda 200 kilo a zkoušet něco podobného! Výsledek na videu je následkem mnohaleté práce s činkou ala vlastní tělo a v posilovně jej v podstatě nelze dosáhnout, protože je to hlavně následek dlouhých a hlavně každodenních běhů po špičkách!

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 4:04 pm 

No nic, tak já teda lezu do toho kouta .. :roll: .. silné kafe. :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 4:40 pm 
Site Admin

No nevěš hlavu a zkus se na podívat očima elektrikáře, fyzika, biochemika a třeba ladiče motorů. Místo Pavla si tam představ evropskou kobylu :) Co se určilo kdysi dávno zvedáním závaží přes kladku?
:lol:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 7:47 pm 

Ale nééé, až tak zase moc nevěším, to by mě to odhodlání moc dlouho nevydrželo. Moje babička říkávala "kúsek po kúsku prídeš k motúzku" (volně přeloženo nic nejde hned) .. a jak tak koukám měla pravdu.
Quote:
Co se určilo kdysi dávno zvedáním závaží přes kladku?
Co se určilo zvedáním nevím, ale spouštěním závaží přes kladku se měřil čas - čiže chce to čas zní pointa ?
Jak víš, že jsem kdysi fušoval do řemesla i hodinářům ? Ale to už je taky pár roků zpět ..
Člověče, když teď tak o tom přemýšlým tak jsem tu desátou bídu nějak přeskočil či co, a nebo to prostě na některé samorosty nefunguje. :lol: :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 8:08 pm 
Site Admin

Code:
Ale nééé, až tak zase moc nevěším, to by mě to odhodlání moc dlouho nevydrželo. Moje babička říkávala "kúsek po kúsku prídeš k motúzku" (volně přeloženo nic nejde hned) .. a jak tak koukám měla pravdu.
Jo přesně tak! Tak to prostě vyšlo a kilogramy/výkony nebyly nikdy cílem a už vůbec ne v posilovně. Byl jsem tam asi 15 minut a docela děsivej zážitek. Byť to na videu tak nevypadá, docela děsivě hlučná hudba mi vadila nejvíc, pak v podstatě nedýchatelno, i když byly včechny dveře otevřené. No a konečně pořád nějaký takový divný pocit, že z těch krámů tam na mě něco spadne :lol:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 9:18 pm 

Quote:
No a konečně pořád nějaký takový divný pocit, že z těch krámů tam na mě něco spadne :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nejlepší fór dnešního dne :lol: :lol:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 10:22 pm 
Site Admin

Code:
nejlepší fór dnešního dne

se tlemíš ale tam je normálně i vydýcháno ale hlavně vybitá všechna prána a pak když vyjdeš ven, je to jak když Ti ve velkej výšce v letadle po pár minutách konečně pustěj do masky kyslík:)
Aby posilovna čakrálně/energeticky fungovala jak má, musela by být na otevřené louce!

Profile  

PostPosted: Tue Oct 06, 2009 5:55 am 

Quote:
se tlemíš ale tam je normálně i vydýcháno ale hlavně vybitá všechna prána a pak když vyjdeš ven, je to jak když Ti ve velkej výšce v letadle po pár minutách konečně pustěj do masky kyslík:)
třeba tam chodí ve skutečnosti právě pro ten úžasný pocit, co příjde když odtud odejdou :lol: :wink:

se tlemím protože mi na obrazovku skočil obraz a "úplně přesně" jsem to viděl, ten Tvůj podivný pocit. Mám to stejně, ale lidí, se kterými se tomu můžu zasmát zatím moc není :wink: ... před léty jsem se tam byl párkrát podívat.....

Nejlepší sranda je, že tomu říkají fitness, dělají to, aby byli "fit", "ve formě", "v kondici", aby udělali "něco pro svoje tělo", aby se cítili lépe........ to snad néééé :roll:

Profile  

PostPosted: Tue Oct 06, 2009 9:11 am 
Site Admin

Souhlas, jednoznačně se tam většina lidí chodí vybíjet. Na fyzické úrovni je to přirozené - cvičením. Ale duševní úroveň čakry by měly ztrátu energie hned doplňovat. Pakliže je tam ale "vybité" prostředí pak už jen jak tam človek vleze, tak se do vybitého prostředí doslova vyleje dřív, než vůbec vezme činku do ruky nebo se vyšplhá na nějakou tu šibenici na kterých tam cvičej :x

Profile  

PostPosted: Tue Oct 06, 2009 9:34 am 

Quote:
jednoznačně se tam většina lidí chodí vybíjet. Na fyzické úrovni je to přirozené - cvičením.
no možná nejhorší je ta jejich "speciální výživa". Co vím, tak to tam baští skoro všichni. Vždycky jsem si tam připadal, že bych se měl stydět, že jsem tak malej :lol: :lol: a že si musím dávat bacha aby mě některý nezašlápnul nebo nezalehnul :lol: ..... brácha zhruba 10 let závodně vzpíral, měl trenéra ze staré školy a tak nebaštil bobulky, byla sranda vidět jak s poloviční rukou zvedá stejné váhy, navíc ten výkon podával stabilně..... když se člověk podívá na mnichy-bojovníky, kteří toho nacvičí podstatně víc než návštěvníci posiloven, tak jejich těla vypadají o dost jinak.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC