Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:45 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Podekování vedoucím
PostPosted: Sat May 09, 2009 6:30 am 

Ahoj tímto zakládám (věřme že správně- nikde jsem zvláštní téma tohoto typu nenašel) téma věnováno všem kteří chtějí poděkovat svým vedoucím a doprovodu:-)
Ja děkuji místnímu adminovi Pavlovi za doprovod na své první 21cítce... dal jsem ji tedy až na podruhé. První pokus byl napodzim 08 kdy jsem po 4dnech půstu se dal na dálkový pochod(100km) a bohužel jsem se musel najíst (pochod jsem nakonec stejně nedošel) a další síly si střádal až do letošního února/března.
Kdyz jsem v tom únoru či březnu, nebo kdy to bylo, držel půst a psali jsme si Pavlem tak jsem vůbec netušil že náš vůdce:-) ma již jaksi měsíc/dva předstih...:-))a dotahnul to na 75tku....Myslim ze to potěší, kdykoliv vydržet takovou dobu ikdyž je půstař zběhlý...Všichni víme, že to snažení je jaksi "sebecentrické":-)....Jinak půst mě můj problem s průduškama či plícema pomohl zlomit (dodnes nevím co za balast jsem to vlastně přez rok měl)....Sice jsem se toho chrchláni úplně nezbavil (nazpět to naskočilo po nějakém týdnu/dvou), ale to si myslím bude odstraněno dalsi etapou půstování(přitom návratovku jsem si střežil jako oko v hlavě)...
A půst všude doporučuji....Akorat se všichni na mě dívaji tak trochu skrze prsty.../připadám si pak jak sfanatizovaný dealer nejakých "obchodních postupů" ci "pozitivnich" nalejváren. Přitom kdyby se doopravdy na vše(původní) ve své duši rozpoměli bylo by jim to jasné!!!
Je to jedno nejsme zde od toho abychom lidi přesvědčovali..hlavně že máme svoji spravnou opravdovou cestu...je jasné že to je zbraň na naše současne nemoce...rakoviny, astmata, lidské poklesky....A nabourávající obchod farmaceutického průmyslu.
No tak zatim ahoj a zase se ozvu... at se nám daři...Michal

Profile  

PostPosted: Sun May 10, 2009 8:03 am 

za to,
že mně dovedl k virtuálnímu setkání v čase a prostoru s Pavlem
a tímto serverem.

Michal : ....Sice jsem se toho chrchláni úplně nezbavil (nazpět to naskočilo po nějakém týdnu/dvou)...

Půst jak vidíš, je nejlepší forma úklidu.
Délka periody mezi dvěma půsty je daná tím, jaky humus jeho obyvatel do těla ukládá.
To už je asi o breathriánství ... :)
Pri problému návratu chrchlání stačí vyškrtnout z jídelníčku šlemotvorné látky. (Téma pro jinou větev)

Michal : ...Všichni víme, že to snažení je jaksi "sebecentrické":-)....

Je to jen jiný výraz pro sebelásku, barometr vztahu k okolí.
Viz přikázání : "miluj svého bližního jako sebe sama"

Profile  

PostPosted: Sun Sep 27, 2009 10:08 pm 
Site Admin

Code:
za to,
že mně dovedl k virtuálnímu setkání v čase a prostoru s Pavlem
a tímto serverem.

To je náhodička žes zrovna Tys spad do časového mikro-okýnka, kdy dveře tohoto kláštera byly zrovna pootevřené co :wink: Víš kolik lidí Ti to závidí?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC