Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sat Jan 20, 2018 9:19 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Fri Feb 18, 2011 4:24 pm 
Site Admin

Níže uvedená korespondence je okopírována ze http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=551&hilit=pust.cz&start=195

Není cílem tohoto příspěvku propírat Pepína, to je jeho osobní problém co dělá a jak se chová. Cílem je ukázat, že základní příčinou níže uvedeného je opět a znovu neopatrnost !! Pouze věta " Ahoj, mam za sebou 40 a měl jsme stejné pocity" a v dalším příspěvku "Více si povíme na SZ" - soukromé zprávy, stačila k tomu, aby se úplně cizí člověk pod nicneříkající přezdívkou dozvěděl přesné a pravdivé iniciály několika žen bez toho aby se sám představil!! Nezbývá než zopakovat opět a znovu: Buďte OPATRNÍ !! Podobní koumáci vždy byli, jsou a budou! Je jen Váš problém, že nedáte pozor a dáte se naivně napálit!! Na nutnost a základní požadavek bavit se o půstu pouze s tím, o kom máte 100% jistotu, že Vám říká pravdu a skutečně má zkušenosti které prezentuje, bylo upozorněno již mnohokrát a stále jak vidět je to málo. Neodborné vedení Vám může zničit zdraví a celý život! I když nakonec zjistíte kdo se za nicneříkající přezdívkou skrývá, stejně si na něm nic nevezmete a zdraví Vám to nevrátí! Ověřené zdroje informací o půstu jsou všeobecně známy a kalendář uvedený na tomto serveru je bezpečně vyzkoušený několika tisíci lidmi. Je potřeba riskovat s někým koho neznáte?

=====================================================================

Přihlásila jsem se na toto forum ze zvědavosti a oslovila uživatele pod přezdívkou Adam Bernau s dotazem na vlnění v průběhu půstu. Dostala jsem tuto odpověď:
Citace:
líp to vysvětlit nelze a taky bych ani nechtěl páč bych tím ovlivňoval tvou karmu a to by nebylo dobré jak pro tebe, tak ani pro mě. Každý jsme tady sám za sebe a ta TOP cesta je, že si každý na vše musí přijít sám, pokud tomu tak není a necháváš se od někoho podpírat a strkat, ztracíš svou identitu a Svobodu.
Jsi blízko, čili to určo pochopíš. Měj se Vypůstovaně

V další SZ jsem byla vyzvána ke striptýzu!! Když jsem se začala pídit po identitě Adama, dostala jsem odpověď:
Citace:
dyž ti to dám, ztratím svou anonymitu, páč tam sou veškeré mé fotky a kontakty na mě, čili ano dám ti vše o mě,nemám s tím problem, ale dáma má přednost čili až po tvém striptýzu ho udělám já ok?

Podle typického projevu jsem měla podezření na jednoho člověka z vitariánu, kde všechny přesvědčuje, že udělal 40 dní půstu. Zeptala jsem se přes SZ dalších uživatelů, jestli nevědí kdo je ve skutečnosti Adam Bernau.

Odpověděla mi jiná diskutující:
Citace:
Ahoj, prosím tě pokud ti mohu doporučit ukonči s ním veškerou konverzaci. Je to člověk, který tvrdí že prošel 40 denním půstem .... Můžeš si o tom také přečíst v diskuzi na http://www.pust.cz posílám link
viewtopic.php?f=13&t=186 mluví se tam o Pepínovi tam se dočteš o tomto pánovi, jak jsem se pak dozvěděla působí ještě na vitariánu !!
Držím palce

Holky pozor! Adam Bernau je Pepíno z Vitariánu, který oblbuje holky a tahá z nás informace!!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC