Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sat Jan 20, 2018 9:20 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri Mar 16, 2007 7:08 pm 

Johanko vydrž!Uvidíš ,že ta hlava bude zítra lepší.Znám to moc dobře.Já mívala až migrénový stavy,kolikrát jsem myslela,že se mi ta hlava fakt rozkočí a hlavně to bylo večer.No abych to nezakřikla a večer se to ještě nerozjelo,ale snad dne.Poslední dobou už to nebývalo.Jinak tvou hubnoucí motivaci podporuju.Přece jenom je to příjemnej doprovod půstu,protože to pak nastartuje i lepší pocity se sebou celkově a člověk,když vidí někde hned výsledky,tak ho to žene pak mnohem dál a dovede ho to k dalším změnám.
Já třeba ty první dny trpím úplně úzkostnýma stavama,jsem nepříjemná,podrážděná,ale jak se to přehoupne,tak jako kdyby mi v hlavě něco přecvaklo a cítím se tak nějak nadšeně.

Doubravko,je prima,že to nehrotíš a veřím,že tím nakonec ty svoje problémy vyřešíš.Já si taky řekla,že to nebudu hrotit,kam dojdu dojdu,protože dřív,když jsem si stanovila nějaký číslo,tak to nade mnou bylo jako nějakej černej mrak a já to nakonec zvorala.Takhle se vždycky pochválím za další zvládnutej den a je to mnohem lepší.
Tak přeju pěkně prohajanou a odpočinkovou noc,zítra bude veseleji a menší hlad.Pa pa

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Mar 17, 2007 5:50 pm 

ahoj všichni.
dnes jsem se pořádně rozhlédla po bytě a po pečlivém uvážení dospěla k závěru, že svůj půst zároveň spojím i s " půstem počítačovým ". uvědomila jsem si totiž, že kvůli vysedávání u počítače zanedbávám většinu svých poviností ( domácí práce, učení, smysluplnou tvůrčí činnost, z části určitě i rodinu ). zkrátka za dobu kterou strávím u počítače bych stihla udělat mnoho užitečnějších věcí...
pokaždé si řeknu že si třeba jen během půl hodinky přečtu nové příspěvky a potom se začtu a nezvednu se od počítače i několik hodin.
rozhodla jsem se tedy, že minimálně po dobu půstu a návratovky počítač nezapnu.
všem vám držím palce,mějte se krásně a já sem zase za nějaký čas písnu... :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 20, 2007 10:57 am 

Emo, taky si dáváš půst od počítače? :) Jak to jde? Já mám dnes 13. den a posledních pár dní mi není úplně nejlíp, včera mi bylo spíš zle jak psovi. Pocity na zvracení, ale tak urputné, až bych brečela. Nakonec jsem si udělala výplach žaludku, co kdyby, ale i tak mi bylo natolik zle, že jsme to málem zalomila. Jenže ta představa - vhodit do žaludku cokoliv - není lákavá. Mám problémy i pít vodu, spíš ji jen tak občas se sebezapřením ucucnu. Dneska se to trochu zklidnilo, tak uvidíme..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 20, 2007 11:03 am 

Ema wrote:
kolikrát jsem myslela,že se mi ta hlava fakt rozkočí a hlavně to bylo večer.

To znám, bylo to zpočátku u jednotek.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 20, 2007 4:15 pm 

Ahojda,

ne ne,počítačový půst si nedávám,jen jsme měli v baráku od víkendu odpojenej net,protože tady zase něco rochaj,takže jsem v podstatě byla nechtěně odstrčena.No jinak já pokračuju,ale odpoledne jsem vždycky kaput a včera mi taky bylo děsně od žaludku.Tak snad se to nějak zlepší.Navíc mi ted vadí některý vůně.Asi mi scitlivěl protentokrát nos.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 22, 2007 1:00 pm 

Tak jsem zase skončila na 14 dnech :oops: Už se to stalo utrpením, a to za příliš prospěšné nepovažuji. Pozitivum je, že oproti minulému půstu, jsem alespoň zvládla pracovat a být více-méně funkční. Negativní je, že se k té 21 ne a ne dostat a navíc mi bylo ke konci dost zle. No nic, snad až na podzim :shock: :lol: Mezitím jedničky a trojky :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Mar 22, 2007 1:36 pm 
Site Admin

Johanko správnej postřeh s PC - správně sis našla svou chybu, která chybou opravdu je a v budoucnu by se neustále zvětšovala. Ano, půst je nejrychlejší a nejdokonalejší přípravka na cestu osobního rozvoje. Pomůže člověku tak, aby byl schopen uvolnit svou duši od hmotných zátěží v pravém slova smyslu. Tedy vyčistí tělo, čímž odstraní všechny nemoci a mechanické zátěže těla. Je logické, že když vás v těle bolí a píchá jakmile se pohnete a dýcháte jak měchy harmoniky, že toho na duševní úrovni mnoho nedokážete, protože jste neustále rušeni v koncentraci. Proto je půst pouze jediným základním krokem na cestě vzůru. Ze zdravého těla duše dokáže čerpat energii a podnikat to, co podnikat chce a navíc bez závislosti na druhých. Duše chcípáka na Vás udělá akorát tak podraz..

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC