Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Jan 18, 2018 7:44 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

7 mám již za sebou
Poll ended at Sat May 05, 2007 4:12 pm
ANO 83%  83%  [ 10 ]
NE, ale chystám se na ni 17%  17%  [ 2 ]
NE a neplánuji ji 0%  0%  [ 0 ]
Total votes : 12
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Jun 19, 2007 7:58 pm 

oops, chtěla jsem napsat, že to chci dotáhnout až na 15, ne 14!!! tak pardon za mýlku....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 20, 2007 8:39 am 

Ciao Nat - no to je bezva!!! Lietam v tom tiez! Prave dnes som vystartovala do 1. dna postu. Tak ideme spolu ... partacka :wink:

Najskor som rozmyslala nad 7ckou. Ale planujem do dotiahnut na 10.

Co sa tyka vahy: Najskor sa Ti rychlo vyluci voda - v 1. faze. Takze za 3 dni 3 kg. A potom (2. faza) by to malo ist po 0.5 kg. A v 3. faze cca. 0.2 kg.
Ale to je u kazdeho individualne. Napr. ja mam znizenu cinnost stitnej zlazy - spomaleny metabolizmus. Takze u mna to ide pomalsie.

A ako je to u Teba teraz? Tvaris sa pred ostatnymi ze jes, alebo?

Vies - ja uz okolie neriesim. Za jeden rok postovania som sa stretla iba s "vysmechom". V Biblii je na to fajn vyrok: "Nehadzte perly sviniam."

Hlavna vec, ze moja mamina je mudra, inteligentna a krasna zena. A mam u nej podporu.

Uz sa tesim, co napises, Nat.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 20, 2007 1:33 pm 

Jé tak to je super!
A jak to jde 1.den? U mě zatím dobře, sem tam se napiju, ale nemám destilátor, takže piju normální vodu z vodovodu. Jinak pitný režim nedodržuju, prostě piju jen když se mi zachce :wink:
S půstem jsem většinou shodila docela dost kilo.... vím že za 6 dní jsem shodila 5kilo, pak 7 den už jsem se bohužel nevážila, ale je pravda, že postupně je úbytek menší a menší...
Bydlím s rodiči a před těmi dělám že jím...nemůžu jim to říct, nepochopili by to. A takto to platí i u ostatních, u kamarádů a příbuzných.... Jde to ale zvládnout, na oběd "chodím s přáteli" a večer nejím, "protože nemám hlad a před chvílí jsem jedla".... Nejhorší je to o víkendu, ale to snad zase nějak zvládnu.
Taky se teď učim na zkoušku z angličtiny, tak dpoufám, že díky půstu mi to nepůjde pomaleji a hůř....většinou jsem držela půst, když jsem neměla nic na práci....
Tak já už se těším, co zase napíšeš ty, měj se krásně a držím palce!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Jun 21, 2007 9:09 am 

Tak to mas o hodne komplikovane, kdyz se musis tvarit, ze jis. Myslim tim - podavat vysvetleni ...

Ja obvykle znasim pust bez vaznejsich komplikacii. Dokonce se mi uz ani netoci hlava. Jenom rano mavam vzdycky problem dostat se z postele. Ale kdyz se nastartuju ... jedu na plne obratky. Ale to jsem se uz pocas roku - kdy jsem "propadla" pustum (jenom kratkodobe) - natrenovala. Vse chce svuj cas.

Ale hodne dulezite je sama sebe naprogramovat. Ze nepotrebujes jidlo. A aby ty si byla svym panem. Ne tvoje mysl.

Nat - mrzi me to - ale ja jsem vcera drzela pust jenom do 2 pm :oops: Ale dnes vysel novy den. A zacinam odznovu. Neva. Tak budu o jeden den za Tebou.

Preji Ti hodne VEDOME TRPEZLIVOSTI! I Tobe Dusan.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC