Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:53 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: Sat Nov 01, 2008 10:19 am 

Pokud jsou probémy s otěhotněním, pokud žena nemá dostatečně zharmonizované tělo, je podle mého názoru nesmysl chodit na umělé oplodnění a snažit se donosit dítě za cenu ležení v nemocnici. Příroda je NEKOMPROMISNÍ a v přírodě by dítě ani nebylo donošeno.

Navíc, když vidím matky s kočárky, chápu, že nemají sílu své dítě nosit... Ale pokud ho nemají sílu nosit, tak by ho snad ani neměly mít. Kubík už váží 20 kilo a občas ho nesu i teď, když jedem pozdě z práce domů...a klidně ho spícího vynesu do třetího patra.

Sílu mi daly půsty. Dítě by mělo být od narození nošeno matkou, mělo by být kojeno co nejdéle kvalitním mateřským mlékem (zajistí čisté vypůstované tělo, dobré trávení a kvalitní strava a přikrmování by se mělo posunout až do druhého roku věku dítěte, prostě co nejpozději).

Přišel mi následující dotaz:
"Ahoj Mílo!
po delší době jsem zvítala na půst.cz Asi tak před rokem jsem byla pouze na jednodenních půstech. Nyní se snažíme o mimi a nedaří se , ač jsme zdravotně OK. Oba. Mám na tebe dotaz - znáš někoho konkrétního komu - si myslíš -pomohly půsty toto řešit?
díky "

Zde je odpověď:
Jednodenní půsty nestačí. JEstli chceš opravdu zharmonizovat a pročistit tělo, tak projdi 21 hladovění a správnou návratovku.

Musíš mít 100% funkční trávení a vylučování, čistá střeva, abys pak mohla kojit to, co máš ve střevech = co ti koluje v krvi. Z této krve se i vytváří nový plod, život. Čistá krev - kvalitní zdraví. Psychické i fyzické...

Radši počkej rok, dva, tři, vyčisti se a pak si dopřej dítě. Budeš na něj mít mnohem více sil !!!!

Dodávám:
Za poslední rok mám hodně informací od žen, které nemohly otěhotnět, ale pak si prošly očistnými bylinnými kúrami, pily bylinné čaje na trávení i vylučování, změnily jídelníček, především odstranily CUKR, ŠKROBY a vše, co zatěžuje trávení slinivky a pak otěhotněly a i donosily dítě za podpory bylin. I tak to lze a funguje to. Sama jsem dostala bylinné čaje na míru od bylináře v těhotenství a na porod - vše probíhalo naprosto perfektně. Žádné strie, žádné potíže, žádné nasřihávání, prostě přirozený bezbolestný porod. Doktoři se divili, že žena nemusí u porodu křičet.

Takže v bylinách, zelenině a ovoci, je něco čistého, nepoškozeného člověkem, co účinkuje, harmonizuje. Respektive pomáhá tělu se harmonizovat Je to příroda, je to BOŽÍ KÓD. Nejvíce však tělo harmonizuje hladovění. Tečka.

Na vysvětlenou: SLINIVKA má nejen trávicí funkci v těle, ale také ŘÍDÍCÍ FUNKCI. Slinivka například řídí (ovládá) povrchy těla - vnější - to jest kůže a vnitřní - sliznice. Pokud je špatný stav sliznic v těle, vajíčko nemá šanci se uhnízdit.

Běžný "spotřebitel" zatěžuje slinivku až 5x denně jídlem (Čech cukry a škroby - chleba, pečivo, brambory, omáčky, párky...a sladkosti, sladké nápoje atd.) a pak se diví... slinivka také tráví tuky, vyrábí lipázu... ale to už je zase jiná kapitola...

Takže závěrem: nastudovat půsty, nastolit kvalitní výživu bez chemie, provést očisty střeva, projít půstama až do 21 se správnými návratovkami a pak si pořiď třeba 10 dětí :-)), budou šťastnější, protože budou mít zharmonizovanou mamku, čistou psychicky i fyzicky :-)

Míluš

Profile  

Post subject: otěhotnění
PostPosted: Mon Nov 03, 2008 11:07 am 

Mílo díky za odpověď.
Může se zeptat kolik Ti bylo když jsi čekala drobka?
díky I.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Nov 04, 2008 7:30 am 

Ivettko, pod 30 let. Ale myslím si, že propracuje-li se i starší žena k 21 dennímu hladovění (a správné návratovce), umožní jí to omladit svůj organismus.

Mám totiž v současné době lepší kondici a zdraví, než jsem měla v dětství (a to až do doby, než jsem začala s půsty). Od dětství jsem neměla ráda pohyb, cvičení, běhání pro mě bylo trestem.... nepřeplavala jsem 50 metrový bazén..... dnes zaplavu 30x 50m a ještě můžu pokračovat... upozorňuji - bez předchozích tréninků....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 12, 2008 1:17 pm 

První 1 po delší době proběhla včera a musím říct, že to bylo dost náročné. Odpoledne šílená bolest hlavy. Pomáhalo dýchání, procházka cestou z práce a doma hned horká sprcha. Pak už to bylo dobrý, ale stejně jsem šla raději dříve do postele. Dnes ráno pocit velmi příjemný. Ráno jsem dala po kousíčcích jablko a kolem 10hod.čaj.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Nov 12, 2008 4:10 pm 

Fajn. Zkus přípravnou fázi, očisti trávicí trakt tím, že mu ulevíš v jídle:

Zkus tři dny před půstem najet na výživu - zeleninové šŤávy (třeba 3x denně 1 deci (v bio kvalitě: karotka, celer, petržel, řepa nebo rajčata, okurka..) eventuelně + 1 jídlo denně - 1 zeleninový salát denně, trošku rýže. Půst bude příjemnější. Uvidíš.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC