Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 11:01 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Strojvedoucí Jakub
PostPosted: Mon Mar 05, 2007 2:57 pm 
Site Admin

Tady nám úspěšně roste do sedačky strojvedoucího pendolína náš nejmladší půstař http://pust.cz/images/jakubik.jpg :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Mar 06, 2007 3:45 pm 

Ahoj Mílo,
máš opravdu krásného chlapečka, září z něj zdraví, vyrovnanost, vitalita...Moc Ti to přeju, vždyť jsi se o to zasloužila, děláš všechno co dělat můžeš a jdeš stále dál rozšiřuješ si obzory. Přála bych takový základ všem dětem.

Pavla.

Zdravím i Tebe Mirko,
i když to spojuji v příspěvku Míle, tak vím, že se moc snažíš dohnat všechno co jsi předtím nevěděla. Četla jsem na netu i Tvé zdravé recepty,
moc Ti držím palce, aby Tvé děti mohly být stejně tak vybavené zdravím a vitalitou jako Jakubík.
Pavla.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Mar 10, 2007 8:38 pm 

ahoj pavli, děkuji moc. fotečku sem vložit neumím, abys je mohla shlédnout. jsou však na vitariánu, z letního srazu ve kbelích, pokud bys měla chut mrknout.

chvíli jsem tady nebyla, pořád nějaké starosti, aktivity,... ted sem jdu napsat pavlovi: PAVLE, jsem moc ráda, že jsem se kdysi seznámila s tvými stránkami!! vše co jsi mi kdy napsal o marečkovi bezvadně sedí. nedávno absolvoval pohovory na jazykovou školu, kam se dostal. znám ho sice dobře, přesto jsem si kladla otásku, zda ano. nechala jsem mu udělat psycho testy, kde mi bylo řečeno jednoznačné ano. jediný problém - zkřížená lateralita. okamžitě jsem si vzpoměla na tebe a to jak jsi mi již několikrát říkal o jeho rozhozeném čakrálním systému. někde to asi musí být znát. myslíš prosím, že se to může nějak podepisovat na jeho neustálém pomočování? v tomto směru se nic nemění, ted mě lékaři dobře sprdli, jak za jeho stav mohu já, že jsem mu dávno měla nasadit léky. do toho se mi však vůbec nechce. jedná se o ditropan. :twisted:

jinak si myslím, že se děti drží celkem dobře a oproti vrstevníkům jsou někde taky kapánek jinde. máme se však stále kam posouvat :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Mar 10, 2007 9:34 pm 
Site Admin

vše OK, zůstaň na cestě jakou ses vydala. Kolik jsi s dětma ušla víš sama dobře a z ohlédnutí máš jasnou informaci kudy je potřeba jít dál a čemu se vyhnout. Jdeš dobře a chce to jen trpělivost. Problémy se vyřeší samy za krátkou dobu pokud udržíš směr... Držím palce!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed May 09, 2007 2:39 pm 

[quote="mirka"]ahoj pavli, děkuji moc. fotečku sem vložit neumím, abys je mohla shlédnout. jsou však na vitariánu, z letního srazu ve kbelích, pokud bys měla chut mrknout.

Ahoj Mirko, prohledala jsem Vitarian a nějak nemůžu ty fotky najít a opravdu upřímně a ráda bych se podívala. Už jsem Ti to chtěla napsat dávno, ale když já mám pořád málo času...
Pa Pavla.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu May 10, 2007 8:50 pm 

Ahoj Pavli, je tohle to, co hledáš?

http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2006071801

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri May 11, 2007 3:06 pm 

Ahoj Dasmulko,
moc děkuju, to je to co jsem hledala. Mimo hezké pokoukání na fotky je to i zajímavé čtení. Markéto máš hezké děti i Ty jsi sympatická, také ostatní jsou milí.
Zdraví Pavla.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat May 26, 2007 11:46 pm 

pavli, tak ted jsi mě trochu zmátla. markéta je sympatická, ale zatím bezdětná. své dítka nedám nikomu :lol:

měj se hezky :P

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun May 27, 2007 2:53 pm 

mirka wrote:
pavli, tak ted jsi mě trochu zmátla. markéta je sympatická, ale zatím bezdětná. své dítka nedám nikomu :lol:

měj se hezky :P

Mirko, moc se omlouvám, samozřejmě jsem myslela Tebe. Nevím proč, ale pořád Ti říkám v duchu Markéta, ale teď poprvé jsem se přepsala :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun May 27, 2007 9:13 pm 

možná to bude tou mojí markétkou :wink: . nic se neděje pavli.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC