Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 11:01 am

All times are UTC

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 892 posts ]  Go to page Previous  1 ... 56, 57, 58, 59, 60
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 12:42 pm 

Code:
P.S Cepeusi mám se Tě optat zda nevezmeš jednoho dělníka za možnost být s Tebou v dílně a něco se od Tebe naučit z oboru duchovna

Nechci aby to vyznělo neuctivě vůči přání dotyčného, ale necítím se k takovému něčemu ani zdaleka být povolán.
Sám svoje pedagogické schopnosti hodnotím známkou nula. Jakékoliv pokusy na tomto poli u mě ztroskotaly. (Včetně výchovy dětí, kterou jsem s důvěrou -až na drobnosti- svěřil ženě).
Myšlenky, co mi rotují v hlavě neumím sdělit v osobním kontaktu tak jako již z části uspořádané zde. I když taky zdaleka ne vždy uspořádané jak sám vidíš.
Proto se prozatím přikláním k této formě sdílení myšlenek s tebou a ostatními, pokud to nevadí. I to mi dává vcelku zabrat, zkrátka ještě mám co dělat sám se sebou.
Nemám na to. Prozatím ne, možná se to časem změní. Stačí ? :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 1:39 pm 

Code:
startovací vrty v USA, byla právě jednou z těch která vyspělá přišla a vyspělá před potopou také odešla.
Woooow ! Co, kdy, kde, jak, proč ? Neslyšel jsem, jen o nějaké "utajené archeologii" v USA jako kovové předměty nalezené z doby kamenné atd...
Máš link pls ?
Nagúglil jsem tyto lineární startovací motory - tunely v Egyptě, jsou tu zajímavé úvahy o počátečním urychlení bez potřeby spálit stovky či tisíce tun paliva v pár sekundách po startu, "provrtání" vzduchu plasmou atd... http://www.gewo.cz/gepard/gepard_page_01.html

Image
i jinde jsou zmínky, Daniken a jiní a samože notoricky známý popis kosmické lodi zde: http://www.bibleserver.com/index.php - kniha Ezechiel.
V tomto ohledu považuju net za nepřekonatelnou knihovnu. (1+1=2) :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 2:01 pm 
Site Admin

To sem nepatří seš zas mimo mísu 8)
Ale abys viděl, že to stojí za to tak sleduj: Raketa do kosmu musí startovat ze Země . Opakuji, ze Země ne z povrchu Země. Silo pro raketu je obyčejná kopie pánského penisu zahrabaného pod povrch Země na výšku. Smích? Přejde Tě hned!

Pod raketou jsou 3 nádrže - varlata, v jedné kyslík v druhé vodík, semeník - směšovací komora, v šourku je zasunuta raketa a žíly na stěnách sila nejsou nic jiného než magnetické kabely. Silo je zavřeno poklopem na němž stojí "obyčejné" ohniště, podobné tomu nad nímž opekáš párky.

Startujeme:
- Počkáš až bude bezvětří
- Zapálíš ohniště a počkáš až vytvoří řádnej stoupák klidný studený vzduch v noci - ideální podmínky. Dým přesně ukáže, kam až stoupák sahá a jaké jsou podmínky ve vyšší hladině. Vytvořil jsi pochvu nad penisem která saje.
- Pokud stoupák udělal slušný komín, pustíš proud do kabelů, raketa se ztopoří, usadí přesně do osy a ztratí váhu - jako magnetický vlak a povyjede k podklopu.
- Z poklopu odstraníš ohniště a otevřeš poklop.
- Vše je připraveno k výstřiku - ke startu rakety - otevřeš ventily do směšovací komory-semeníku - po jeho naplnění jej zapálíš a v okamžiku největšího tlaku provedeš odpich - jako ve vyskoké peci - pustíš tlak pod raketu - orgasmus...
- Největší pecka na závěr: raketa nemá startovací motor, je pouhým projektilem, riziko selhání rakety při startu je nulové.

Když vidím jak se amíci a rusi probíjejí násilím do kosmu a maří tím lidské životy, devastují přírodu, nevím zda se mám jejich trapnému počínání smát nebo nad nima brečet... Z popisu je jasné, že dva lidi na oběžnou dráhu dopravim za zlomkovou cenu, bez řídícího střediska s tisícovkou techniků za zadkem. To vše samozřejmě za zlomkovou cenu a bez jakéhokoliv zásahu do okolní přírody, třeba z nádvoří pražského hradu.

Daniken ani Gewo tě nikam nedovedou - mají žumpoidní vzdělání. Vše vysvětlují pouze z jednoho ramene kříže, tedy materiálního hlediska a ještě k tomu blbě. Viz "provrtání" vzduchu plasmou - na co plasmu když mi stačí pár balíků slámy a místo provrtaný díry mám výtah, který mě pronese nejhustšíma vrstvama atmosféry?? D+G - oba s pokouší zbylé části kříže nahradit tím, v něž se vyznají - hmotou a hmotným vysvětlením. A padají z nich ne polopravdy, ale čtvrtpravdy.

Teď je na tobě aby odpověděl na poslední otázku v tomto stromu. Co dělají ti lidé okolo poklopu?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 2:58 pm 

Quote:
Teď je na tobě aby odpověděl na poslední otázku v tomto stromu. Co dělají ti lidé okolo poklopu?
Tak si mě zase dostal. :? Co umí "komín" s letadlem vím, to mě nenapadlo.
Jednoduché, geniální. Vzduch který proudí se mnou, nikoli proti mě.

Zkusím - čekají s nasliněným prstem až bude dostatečný vcuc ? Rychlost proudícího vzduchu ? Cystají start - palmy na oheň ? Dva jakoby řídili ty žirafy ... nevím, fakticky nevím.

Moment ! Z hlediska živlů máme :
Země - zduch
Oheň - vodu
Chybí duch, figury jsou v kleče můžou být s rukama před sebou - meditují ? Koncentrace pro získní energie ?
Ale víc už mě nenapadá.

Code:
To sem nepatří seš zas mimo mísu
Už mlčím ... :wink:

Last edited by cepheus on Wed Dec 17, 2008 3:24 pm, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 3:16 pm 
Site Admin

Code:
Zkusím - čekají s nasliněným prstem až bude dostatečný vcuc ? Rychlost proudícího vzduchu ?
Ach jo........ :cry: :cry:

Bože kluku ty šeš vůůůůůůůůl!!! by řek muj táta....Mazej si do pokoje dělat úkoly nebo odepnu pásek! :lol:

Vcuc je jasně vidět na ustáleném sloupci kouře pouhým okem. Podívej se v zimě za marazu, klidnýho vzduchu a modrého nebe nad komín souseda co topí pilinama smíchanýma s olejem když nemá na uhlí. :wink:

Ti lidé okolo rampy dělají přesně to, čemu tě tu učím - čumí na svou obrazovku stejně tak, jako lidé na oběžné dráze a čekají ve vhodném startovacím okně na správný okamžik startu tak, aby raketa-spermie neminula cíl - dostala se po výstřelu co nejkratší cestou k vajíčku - lodi čekající na orbitě...

Budem tomu říkat telepatie.........

Konec srandy v tomto, začíná ta správná legrace v dalším. Tímto je tento strom uzavřen, pokračujem v dalším.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 3:36 pm 

No, jsem vůůůůůůůl, to je pravda, ale vůl co byl blízko - viz "meditují". :)
Jseš rychlejší než můj edit. Ale ok, jsem pro tohoto nechat, uzavřeno, respektuju. :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Dec 17, 2008 3:43 pm 
Site Admin

Code:
 Koncentrace pro získní energie
nemeditují ale koncentrují se na obrazovku a na ní čtou to, co jim tam posílají lidé "vysílače" z orbitu. Energii používají vlastní z kundalíni a jako zálohu mají za zády vysoké zvíře s dlouhou páteří. Má dvě vlastnosti - má dlouhou páteř je tedy zesilovačem signálu a objemné tělo, tedy velkou zásobu energie potřebnou k vysílání a čtení na obrazovce. Páteř zvířete tvoří talíř-odražeč satelitní antény a páteř člověka pak snímač v ohnisku.
Aby člověk dokázal vysílat v mrazu bez záložních baterek, musí být hodně vysoko.. Šamani za úplňku měsíce berou takto energii k astrálním výletům z tancujícího zbytku kmene rudochů okolo ohně.
Tak už klid tady a šup do novýho stromu ať se to už konečně naučíš:)

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 892 posts ]  Go to page Previous  1 ... 56, 57, 58, 59, 60

All times are UTC