Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:54 am

All times are UTC

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 585 posts ]  Go to page Previous  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 7:45 am 

Quote:
Stresující se člověk je celkově "pokřivený" vidí něco jiného než by měl pochopit, ničí se uvnitř a myslí si, že to jinak prostě nejde... Vymluvit si nic nedá.

Svata pravda :) Preju si co nejdriv dojit do stadia, kdy se budu jen divat, jak se tim bavi druzi. Bohuzel mam hluboky imprint z detskych let. A jak to vycistim na jedne urovni cibule a jdu hloub a tam zas vyleti nejaky kostlivec ze skrine.....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 11:45 am 

Uf, možná jsem trochu od tématu, ale spíš ne - dneska jsem se dozvěděla, že jednomu moc hodnému lékaři, kterého léta znám amputovali nohu pod kolenem. Těžká cukrovka atd... Věřím, že kdyby dal půst (teda jeden by asi nestačil, ale určitě by to tím oddálil) mohlo být všechno jinak. Jenže on se dle mého celkově dost zanedbával, takže tyto směry jsou jistě pro něj velkou neznámou.
Přesto mě to dost vzalo...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 2:49 pm 
Site Admin

Code:
Věřím, že kdyby dal půst (teda jeden by asi nestačil, ale určitě by to tím oddálil)
Nic by nemusel oddalovat - nebylo by totiž co. Stačilo vyčistit lymfu - 3 dni , pak uvolnit stěny tepen 7 dní. Za deset dní by nebylo co oddalovat. Doktore nejdřív pomož sám sobě pak to zkoušej na druhých

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 3:04 pm 
Site Admin

Code:
Mikre, nic si z toho nedělej - u mě taky s globusem žádná sláva. Prostě se nějak momentálně u mě nedaří.
Oba děláte stejnou chybu - nevyčistíte dobře obrazovku od zbytků mysli. Pak se Vám při zoomování do procesu plete a komentuje ho. To by ještě nebyl problém. Problém je to, že mysl poslechnete v okamžiku, kdy řekne, že tak daleko to stačí už jeď zpátky. Oba dva musíte dál - hodně dál než kam jste došli do teď. Mysl se pokusí tomu bránit a kusí to všema možnejma způsobama - strach, špatný pocit a atd.. tedy tím, co na Vás nejvíc platí a to ona samo MOC dobře ví:) Chce to trochu víc odvahy a když už mysl zařve že dál ne, tak přiražte plyn k podlaze :) Good luck:)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 3:10 pm 
Site Admin

Dva bankéři diskutují nad aktuální situací...
"Člověče, po včerejším propadu na burze, jak jsi spal?"
"Jako malé ditě!"
"To nechápu?"
"Celou noc jsem řval a dvakrát se posral. "

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 3:17 pm 

10 dní - teda to je síla...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 3:26 pm 
Site Admin

Code:
10 dní - teda to je síla...
To je klidná pohodová metoda. Jsou agresivnější metody dá se to i za tři dny ale to je bouře v organismu a člověk protrpí celou noc v koupelně - špína se z něj sype ze všech děr :wink: Ale to sem samože nepatří, jen abys věděla že něco takového je a funguje. Taková rychlost je zbytečná, protože žádná amputace není tak akutní aby nemohla 10 dní počkat. Jako doktor musel vědět kam to směřuje troufnu si říci i několik let..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 3:39 pm 

Pavel wrote:
Jako doktor musel vědět kam to směřuje troufnu si říci i několik let..

Leda že by podlehl tomu že cukrovka je nemoc ve škatulce "nevyléčitelné" a rezignoval předem. To se mi jeví jako spíše pravděpodobné.
Tohle onálepkování nemocí dokáže lidi neskutečně zdecimovat, vím o čem mluvím... :?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Jan 23, 2009 7:39 pm 
Site Admin

Code:
Tohle onálepkování nemocí dokáže lidi neskutečně zdecimovat, vím o čem mluvím...
A uplný fatál to je, když mu doktoři za nemoc slíbí částečný nebo plný invalidní důchod. Místo aby se člověk zděsil, tak si začne svou nemoc hýčkat a pěstovat, protože se pro něj stala zárukou příjmu který mu nikdo neodpáře. A to je potom tragédie na straně člověka, protože mudr ho pak má pevně v rukách: Pane paciente pokud nebute brát léky a platit co Vám nařídím, zrušíme vám důchod.......
Kdo chce kam, pomožme mu tam..........

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 8:35 am 

No tři dny a sypající se špína - to si vůbec neumím představit, ale věřím, že to je možné. Určitě to byla zanedbaná záležitost, do práce se prý určitě vrátí, jen nechal všechno dojít moc daleko. Nemusel ale...
Přísloví každý svého štěstí strůjcem je taky pravdivé.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 11:29 am 
Site Admin

Mikre dosáhl obrazu !! Tak ještě aspoń dvá jedem dál :)) Cepheus, Veruzka jak to de?? Někdo další?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 12:04 pm 

Code:
Cepheus, Veruzka jak to de??
Blbě ...

Asi něco dělám špatně, není mi úplně jasné co přesně mám složit a zoomovat. Drátěnou konstrukci složenou z I kříže a omotanou kruhy, nebo hotovou kouli, nebo globus z rovnoběžek a poledníků ???
Vůbec netuším... když nemám přesné zadání, tak nějak nefunguju. Zatím vše nějak fungovalo, ale u globusu jsme nějak nedokousli jak má vypadat a to je asi kámen úrazu u mě.
AEIOUI znám, tam problém není. Ale ten globus ? Jaký ? Fakt netuším s čím přesně mám pracovat. Ono zoomovat nejasnou představu jde celkem blbě...dalo by se nějak upřesnit ? Dík. :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 12:11 pm 
Site Admin

Ale už to bylo popsáno 2X dokola a několikrát upřesněno a sám si přišel na to, jaký výsledný obraz to hodí. A ten pak zoomuješ. Vrať se zpátky kde jsme začali pokládat íčko do stran, k sobě a od sebe atd...... Až do teď jsi dělal něco o čem jsi neměl JASNOU představu co děláš bodejď by to šlo že? A byl jsi ticho ........

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 12:52 pm 

Ok, moje chyba, že jsem zkoušel a hledal chybu u sebe a nezeptal se. :?
Takže jednoznačně - zemský globus hotový - kouli, nebo konstrukce před potahem ? Když sem tu dal obrázek globusu (sice s výřezem), psals, že předbíhám - se koukni. Mám v tom trochu chaos teď.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 1:18 pm 
Site Admin

Přesně tak, poskládat íčka a očka aby daly globus před potahem.. - předbíhals;)

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 585 posts ]  Go to page Previous  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

All times are UTC