Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:53 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 516 posts ]  Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Author Message
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 8:17 am 

Držím palce .. :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Jul 06, 2009 10:06 am 
Site Admin

Quote:
Držím palce ..
Jak je vidět, vysadit kohokoliv do sedla není problém. Záleží už jen pak na něm samém, zda se v něm po zbytek života udrží.....

Tady je motivace pro ty, co tvrdí že něco nejde..
http://www.teepek.cz/skaut-fun/zajimavo ... -koncetin/

Profile  

PostPosted: Mon Jul 06, 2009 12:40 pm 

"To jsem ale měl kliku" - si řeknu pokaždé, když někoho takového v životě vidím, klobouk dolů.
Máš pravdu předsedo jako vždy - nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůře se říká .. ( říkaly babičky :wink: )

Profile  

PostPosted: Wed Jul 08, 2009 9:13 am 

Quote:
"To jsem ale měl kliku.

No nevím. Někdy mě při pohledu na některé vozíčkáře dřív napadalo to samé. Většina z nich jsou jen mrtvola na vozíčku vyvolávající lítost kolemjdoucích, ale po pravdě řečeno u tohohle kluka mě to vůbec nenapadlo. Je stejně tak plný života jako ostatní, ba naopak spíš ještě mnohem víc a jeho život je mnohem plnohodnotnější a smysluplnější než hromada jiných. Na netu jsou další jeho videa, jak surfuje, hraje golf a dělá různé neuvěřitelné kousky.
Proto nevím, jestli se dá vůbec říct měl jsem kliku, protože jeden jeho život v takovém těle mu vybuduje takovou vůli a posune ho někam, kam by se třeba nedostal ani za tři životy s rukama a nohama. To potom těžko pro něj byla smůla narodit se takto. Navíc i tak věta měl jsem kliku' vyvolává úsměv, když už máš třeba jeden z takových životů na vozíčku taky za sebou :wink: .
Kdysi, když jsem byla menší a začínala chodit o prázdninách na brigády, což byly většinou manuální práce na které není třeba žádné vzdělání (typu úklid čehokoliv, mytí nádobí, sázení stromků ...) jsem pozorovala, jak se nadřízení chovají k podřízeným a jak s vámi mluví, když vás považují za uklízečku a jak kolemjdoucí pohrdavě pohlíží na obyčejného zametače na ulici. Tehdy jsem si říkala, že každý ředitel nebo jakýkoliv vedoucí, který má pod sebou nějaké zaměstance, by si měl jejich práci povinně nejdřív na čas vyzkoušet, aby jimi přestal pohrdat a věděl jaké to je tak pracovat. Že prostě všichni na Zemi by si nejdřív měli projít nejnižší práce než dostanou nějaké 'vyšší' místo.
Až pozděj jsem si uvědomila, že ono to tak vlastně ve skutečnosti doopravdy funguje, že každý si vlastně na Zemi přeskáče skoro všechno, jen ve větším časovém rozmezí, a pak už mu zůstane jen zkušenost, o které si nepamatuje, odkud ji má. Někdo dělá menší skoky, někdo větší a jsem si jistá, že tady ten kluk dělá právě jeden z těch větších :) .

Profile  

PostPosted: Sat Aug 15, 2009 9:36 am 

I Ty máš pravdu - vše je relativní.

Profile  

PostPosted: Sat Aug 15, 2009 9:44 am 

A pak prý že ne-e a ne-e a nejsou .. :wink:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/1 ... mplex.html
Jsou to ale komikové, nejvíc mě dostal komentář hlavního komika v závěru článku o tom že to není přeci "nic nového". :lol: 8)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 516 posts ]  Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

All times are UTC