Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sat Jan 20, 2018 9:20 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sen - ale jen napůl
PostPosted: Sun Jan 10, 2010 7:04 am 

Ahoj Pájo.
Tento rok jsem začala trochu jinak, dopracovala jsem se v průběhu minulého roku k vitastravě a dělá mi velice dobře, čistí mé nánosy těla průběžně a tak pokračuju a držím k tomu páteční půsty. Tento pátek jsem také měla půst a šla večer spát.
Byla jsem unavená a hned jsem usnula. Najednou jsem cítila velmi silný spirálovitý pohyb, který mě vytáhl (mě celou i s tělem, tak jsem to cítila) až ke stropu a tam jsem se zastavila. Věděla jsem, kdyby tam ten strop nebyl, tak "jedu" výš a nepůjde to zastavit - byla to opravdu silná síla toho pohybu. Prolétlo mi hlavou - ještě že ten strop tu je, já nechci někam do neznáma. Zajímavé je taky to, že jsem se zastavila o strop v bývalém bytě v mém pokoji. Pak spirálovitá síla přestala a já přímo žuchla zpět do své postele v bytě, kde žijeme teď.
Sice jsem spala, ale sen to vlastně nebyl... Tím žuchnutím jsem se úplně probrala, věděla jsem přesně co jsem prožila a pak znovu už normálně usnula. Napadlo mě, že bys mi to mohl trochu rozklíčovat co mi Vesmír tím chtěl říct. Byl to velmi zvláštní zážitek.
Děkuju.

Profile  

Post subject: Re: Sen - ale jen napůl
PostPosted: Sun Jan 10, 2010 3:33 pm 
Site Admin

Pavlínko, to byla dokonalá ukázka spontánní astrální cesty. K pochopení této věci je potřeba nastudovat velké množství materiálu a provádět dlouhodobá a pravidelná cvičení s cílem dokázat tuto věc vědomě. Ve skutečnosti se děje každému z nás každou noc v průběhu lehké fáze spánku, ale málokdo si to zapamatuje tak ostře jako Ty a ještě méně lidí v se průběhu tohoto zážitku pokusí o nějaké vědomé rozhodování:) Nicméně musím Tě pochválit z principu Tvé osobnosti za opatrné chování v astrálu. Za neopatrnost se platí často životem, ale to už je téma pro individuální studium a ne pro veřejné forum. Dej do googlu "astrální cestování" a najdeš spoustu stránek.

Nicméně nic není samo sebou, za Tvou dlouhodobou snahu Ti Bůh ukázal, kam se jednou dostaneš a k čemu směřuješ. To se tak trpělivým lidem občas stává:))

„Bůh mi dal klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit ty věci,
které změnit mohu a moudrost, abych jedny od druhých rozeznal.“

Williams James (1842-1910)

Profile  

PostPosted: Sun Jan 10, 2010 7:44 pm 

Děkuju moc Pavlíku, potěšilo mě všechno co jsi napsal. A do Googlu to dám a přečtu si.
Ještě že se může člověk zeptat a najde díky Tobě vysvětlení. No mnoho jsem našla díky Tobě, ale Ty to víš... :) .
Ještě jsem chtěla dodat, vůbec nebylo těžké si to zapamatovat, protože ten pocit té síly byl tak mimořádně silný a zřetelný, až jsem měla i trochu strach - nešlo to nijak ovládnout. Najednou jsem se točivým pohybem ocitla u toho stropu, ale jak říkám, ta veliká síla bez možnosti cokoli udělat - nikdy jsem nic takového nezažila.

Profile  

PostPosted: Sun Jan 10, 2010 9:19 pm 
Site Admin

OK, tak studuj ať co nejdřív pohopíš :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC