Pust.cz
http://www.pust.cz/forum/

Jak se žije půstařům?
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=199
Page 1 of 1

Author:  misaxxx [ Thu Dec 08, 2011 8:50 am ]
Post subject:  Jak se žije půstařům?

Ahoj rád bych trochu oživil fórum a také se rád dozvěděl jak vám půst změnil či nezměnil život.
Máte se lépe nebo je více konfliktních situací v životě? Pomohl vám půst v něčem?Ve zdraví, finančně, v splnění svých přání, slyšení toho co v nás je a není naše, citově, mentálně...?

Dále mě napadlo, bylo by vhodné vytvořit záložní stránky? Co když jednoho dne se prřestane platit doména či nedej Bože se něco stane...co pak?Je zde spousty informací které není vůbec záhodno stratit.

Author:  Pavel [ Fri Dec 30, 2011 11:35 pm ]
Post subject:  Re: Jak se žije půstařům?

Žije se jim dobře :) Vyvíjejí se:) Ztráty se bát není třeba. Vše podstatné je v knize a ta je uložena v národní knihovně. Tento server není již důležitý a i když zítra zmizí, nic se nestane. Tento projekt-základní půstovní škola je dokončený několik let a právě díky knize funguje dokonale. Přečti knihu, udělej 40 a žij, hledej dál. Čau. A hlavně se o tom s moc lidma nebav, protože to pak moc daleko nedojdeš. Duševní a duchovní život je každého věc. A hlavně! Ke studiu těchto věcí je potřeba čas a toho v tomto bláznivém světě moc nezbývá nikomu. Tak proč ho ztrácet tlacháním na diskuzi? Ta už v poznání sebe sama nikomu nepomůže.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/