Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Feb 22, 2018 12:30 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Diamantová voda
PostPosted: Sun Jan 28, 2007 6:43 pm 
O této vodě jsem se dozvěděl náhodně na internetu a zajímalo by mě jestli s tím máte nějaké zkušenosti. Napadla mě také podobnost mezi zmagnetizovanou vodou pomocí pyramidy a diamantovou vodou. Obě prý mají blahodárné účinky a vibrační frekvenci.
Co myslíte, že je lepší?
Nějaká zajímavá teorie?

Budu rád když vyjádříte svůj názor:)

PS: Kopíruji odkaz o DV :) http://free-energy.webpark.cz/

PostPosted: Mon Feb 12, 2007 10:05 pm 

Reakce rozhořčeného pána ve vzkazech serveru Doktorka.cz:
"David", 3.3.2005:
Nedá mi to nepodělit se osvůj zážitek, nad kterým jestě teď kroutím hlavou: V pondělí večer jsme s manželkou na naší zahradě (bydlíme v rodinném domku) "nachytali" muže a ženu - muž lil nějakou vodu do studny a žena s ní kropila stromky. Při dotazu, co dělají na soukromém pozemku (zahrada je oplocená) a výzvě, ať jej okamžitě opustí, se obhajovali nějakýma kecama o diamantové vodě... Zavolali jsme policii a podali na oba žalobu, protože manželka je shodou okolností laborantka a nechala si udělat rozbor té vody... Bylo tam sajrajtu (bakterií atd., to by vysvětlila ona), že by z toho dostalo sračku jedno sídliště!!! Policie má vzorek jako důkazní materiál, že ti lidé nám chtěli způsobit újmu na zdraví.
Nedalo mi to a sedl jsem k netu: objevil jsem ty jejich obskurní stránky a tuhle diskuzi a s hrůzou jsme přitom zjistil, že ti lidi to i pijí!!!
Nechápu, jak někdo může věřit takovým nesmyslům, a lituju, že nejsme v některém z amerických států, kde můžete střílet, pokud vám někdo neoprávněně vleze na pozemek!!!

Chcete-li nějakou vodu vyzkoušet a nemáte žádné mimosmyslové prostředky, jak tak učinit, zkuste s ní zalívat např. týden nějakou svoji pokojovou květinu. Nebo ještě lépe semínka,nyní na jaře např. nějakého obilí. A vedle třeba vodu z vodovodu. Uvidíte sami.

zdroj : http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472

Někteři jedinci nemusi pít vůbec :D (to není vtip :o )

Profile  

Post subject: Diamantova voda
PostPosted: Sat Sep 15, 2007 11:34 am 
Diamantovou vodu piju asi dva roky a nic jineho k tomu trochu kombuchy a mleka.Na internetu se da docist ze vic nez dost http://diamatovavoda.agartha.cz/ mam overeno ze to funguje pokazde kdyz dam nekomu ochutnat tu samou vodu (ze ktere to vyrabim ) a diamntku vzdy pozna rozdil:" ma chut jako ze studanky" mi rekl jeden kamrad udajne podobna je pi voda akorat ze neni nositelem nejakych informaci a princip pry je v tom ze se zhlukuje do mene molekul a je hebci a proto se dostane vice do hloubky.Ja moc nad tim nepremyslim pro me dulezite ze to funguje.
Na tech strankach se mluvi o 6te dimenzi a podobne.

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 11:04 am 

Mita wrote:
Reakce rozhořčeného pána ve vzkazech serveru Doktorka.cz:
"David", 3.3.2005:
Nedá mi to nepodělit se osvůj zážitek, nad kterým jestě teď kroutím hlavou: V pondělí večer jsme s manželkou na naší zahradě (bydlíme v rodinném domku) "nachytali" muže a ženu - muž lil nějakou vodu do studny a žena s ní kropila stromky. Při dotazu, co dělají na soukromém pozemku (zahrada je oplocená) a výzvě, ať jej okamžitě opustí, se obhajovali nějakýma kecama o diamantové vodě... Zavolali jsme policii a podali na oba žalobu, protože manželka je shodou okolností laborantka a nechala si udělat rozbor té vody... Bylo tam sajrajtu (bakterií atd., to by vysvětlila ona), že by z toho dostalo sračku jedno sídliště!!! Policie má vzorek jako důkazní materiál, že ti lidé nám chtěli způsobit újmu na zdraví.
Nedalo mi to a sedl jsem k netu: objevil jsem ty jejich obskurní stránky a tuhle diskuzi a s hrůzou jsme přitom zjistil, že ti lidi to i pijí!!!
Nechápu, jak někdo může věřit takovým nesmyslům, a lituju, že nejsme v některém z amerických států, kde můžete střílet, pokud vám někdo neoprávněně vleze na pozemek!!!

Chcete-li nějakou vodu vyzkoušet a nemáte žádné mimosmyslové prostředky, jak tak učinit, zkuste s ní zalívat např. týden nějakou svoji pokojovou květinu. Nebo ještě lépe semínka,nyní na jaře např. nějakého obilí. A vedle třeba vodu z vodovodu. Uvidíte sami.

zdroj : http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472

Někteři jedinci nemusi pít vůbec :D (to není vtip :o )

Diamantovou vodu mam a piju jiz 4 roky. Nejdrive destiluji klasickou kohoutkovou, pak do ni prileji trosku diamatove a tim namnozim. Chutove je voda dobra - naopak - zadna jina uz mi nechutna tak, jako tato. Nemohu vsak tvrdit, ze je to prave diamantova voda, ktera dela destilku tak chutnou, nebo destilka sama. Kdyz jsem zacinala s pustovanim, pamatuji si, ze destilka mi prisla neskutecne nechutna a nedokazala jsem si predstavit, ze bych si na ni zvykla tak, ze bych nepila uz nic jineho (krojme piva:-D).
Diamantovou vodu jsem dostala zdarma kdysi na nejakem seminari o Reiki (nojo no - berlicky, ale kazdy vyzkousi co si mysli, ze je dobre a ma dojem, ze ho posune o kus dal...) od pani, ktera podobne jako ja se snazila z vlastnich sil pomahat kockam a kotatum venkovnim nebo vyhozenym, atd. Takze osobne povazuji souhru okolnosti za priznovou a umysl, s nimz byla voda darovana take. Pokud se vyskytuji ruzne negativni info a rady a tak - mozne to je, ale take nemusi byt. Dle meho - veskere zamery, ktere jsou delany v dobrem umyslu a s presvedcenim, ze vykonovam neco dobreho pro celek jako takovy, tak /nebudu polemzivat s nekterymi, kteri uz ted vytahuji klavesnice misto pera, aby napsali spoustu aktivit, ktere lide zacali s dobrym umyslem, ale vedli "do pekel"/. Pokud bychom rozporovali vse a napadali vse, ve finale zustaneme sedet s rukama v kline, abysme se nahodou nespletli nebo neudelali chybu. Prave odvaha nebat se udelat chybu, ze ktere si muzeme vzit pouceni je ta, ktera posunuje vpred. Pro spoustu lidi pust take neni samospasitelnym a jim pomahaji treba jine veci - metody, meditace, nekomu i ritualy spojene s virou, atd... Takze - diamantovou vodu ani nezatracuji ani nedoporocuji. Jen pisu svou zkusenost a duvod, proc ji pouzivam.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC