Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Jan 18, 2018 7:49 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
PostPosted: Wed Sep 23, 2009 7:43 pm 
Site Admin

Videjko s kyvadlem a vodou rovnou z destilaátoru a z pod pyramidy je tady
http://www.youtube.com/watch?v=vGKC7dedYyY
Jak uvidíte, strčil jsem pod kyvadlo všechno co mi přišlo pod ruku :lol:

Profile  

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 10:22 pm 

Pekneeeeee, moc pekne video. Kacence jsem celou dobu drzela palce :lol: :lol: :lol:
Byla tam videt na pozadi a porad jsem si rikala, ze to zlute vzadu za Pavlem bude urcite pozitivni, jak to zarilo a helemese ono je to dokonce neutralni :shock: .

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 7:49 am 

Pavel wrote:
Zkus jít opačnou cestou - seškrtej výdaje, uskromni se ;) Vyděláš miliony:) Ještě je v Tobě kousek žumpy běž od ní ještě kus dál!
Pokud jsem zde ve "škole" dával dobrý pozor, nemluvíš teď o miliónech peněz (?). :lol: :wink:

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 9:43 am 
Site Admin

Pozor jsi dával dobrý:)
Nicméně zpět k videu. Opatrné dotazy v mailu i několik starších zde ukazují na velký zájem o věc. Jedna čtenářka pracuje v potravinách a popsala mi, jak stále častěji do potravin chodí lidé s kyvadly a vybírají si potraviny podle kyvadla.

To co je na videu, je výsledek. Je to vrchní kámen pyramidy vědomostí, které musí člověk vstřebat než schopnost nastuduje, pochopí a vyzkouší. Pyramidy jsou svůj vlastní svět, do kterého když se člověk ponoří a pochopí jejich energetický svět, získá jednu z podob Zákona aplikovatelného na celé svoje okolí. Zpočátku je vskutku potřeba přelosukat vše, co člověk o pyramidách najde bez ohledu na objem materiálu. Tím dostane jakýsi základ - spodní řadu kamenů pyramidy, na které se dá stavět dále, vyhýbat se omylům produkujícícím chyby a prokousat se až k vrcholu.

Ano, jsou lidé, kterým to chodí aniž by věděli proč. Cestu jak to rozchodit u kohokoliv také znám, ale neuznávám ji. Dělat něco aniž bych věděl proč je tomu tak, je pro život zbytečné, nesmyslné a často i nebezpečné......

Začněte tedy knihami, najděte v nich korecke rozměrů na místo na Zemi kde se nacházíte a nebojte se prvních pokusů. Pochopení, psychické a fyzické uvolnění a dostatek času k bádání jsou ty pravé pomůcky k úspěchu. Heldejte sami, sami si pyramidu kyvadlem osahávejte, straňte se jekéhokoliv vlivu cizího člověka a jeho názoru. Pokud tyto rady dodržíte, bude Vám kyvadlo fungovat na 100% spolehlivě.

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 10:45 am 

Pavel wrote:
...... najděte v nich korecke rozměrů na místo na Zemi kde se nacházíte a nebojte se prvních pokusů. ......

už dávnejšie som sa stretol práve s tou ideou, že pre našu zemepisnú šírku je treba úplne iný sklon pyramídy, ale ono práve to " niektorí vedci tvrdia " je typická fráza žumpy ako to ty nazývaš, a tak neviem či je to len blábol alebo nie.
len tak narýchlo som našiel v El Hakimovom Tajemství pyramid ktorú mám v polici už roky toto:
Podľa niektorých vedcov však optimálne rozmery pyramídy pre našu zemepisnú šírku nie sú zhodné s rozmermi vhodnými pre Egypt. Ide najmä o sklon pyramídy v uhle, ktorý vraj má byť 65-stupňový pre Európu. Potenciál energie pyramídy by sa tým mal mnohonásobne zvýšiť…

Ja mám doma na destilku klasickú cheopsovku ( 51 st 51m 14s ) z kartónu, zrovna som sa chystal robiť väčšiu z preglejky, nech je pevná a nebortí sa jej tvar a zmestí sa pod ňu 4 L uhorkovka na vodu, nastavujem ju buzolou a keďže niekedy z nej voda chutí lepšie a niekedy horšie, buď som ja divný, alebo strašne závisí na presnosti uhlu nastavenia, a preto si skúsim požičať naozaj presný prístroj a na podlahu napevno vyznačiť úplne presne severojužné čiary, na ktoré nalícovať pyramídu už nie je problém.
Ale zaujímala by ma tá citovaná korekcia pre európu, dá sa tomu veriť? Mám urobiť novú so sklonom 65st?
edit:
pyramídy by si asi zaslúžili samostatnú tému, sem sa nijakovsky nehodia :wink:

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 12:33 pm 
Site Admin

Pyramidy je to samé jako půst. Stejně zajímavé, stejně účinné a stejně obsáhlé téma. Půst učí jak zacházet s tělem, jak jej léčit udržovat a čistit. Pyramidy ve stejném objemu učí jak se chovat a jak vůbec nahlížet na energii jako takovou. Kdybych tu chtěl pyramidy učit, první video by tu nebylo o tom jak finálně funguje, ale video jak se staví, jak se usazuje, jak pyramida učí člověka svému ovládání. Člověk se umění energiií musí naučit od pyramidy. Pyramida je učitelem základních sil života.

Jak správně píšeš, pavědci by nejraději sami nanutili pyramidě jak se má chovat :) Naštěstí to nejde. Tento server je o půstu a ne pyramidách. Jak později zjistíš, čistota těla je základem zdraví a zdraví neni nic jiného než dokonalá vyváženost protichůdných sil která když je narušena, nastává nemoc. Pakliže tato situace nastane u operátora pyramidy, nemůže mu pyramida fungovat.. V člověku v kterém se síly řežou a probíhají v něm bouře přírodních sil, pyramida nikdy fungovat nebude... Z výše uvedeného tedy plyne jasný závěr. Nemíním tento server překonvertit na server o pyramidách. Materiálu v knihovnách i na netu je dost. Stačí studovat a zkoušet ......

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 1:17 pm 

Pěkné video Pavlíku, když jsi vzal na ukázku Nera, musela jsem se fakt smát - je moc hezký no a i Čičíka jsi nevynechal,
líbilo se mi to :) .

Profile  

PostPosted: Fri Sep 25, 2009 3:36 pm 
Site Admin

Jo sou neskuteční! Nejdřív na sebe vrčeli a syčeli a teď se Čicík plete Nerovi mezi nohama, když jim dám na talířek stejný granule každýmu do jednoho rohu, během minuty se prohodí a jeden druhýmu kontroluje zda ten druhý nedostal něco lepšího:) Vrchol nastal včera večer, kdy Čičík vyfackoval Nera z jeho vlastního pelechu a lehnul si tam vítězoslavně sám :lol: Neměl jsme po ruce kameru, bylo by to super groteskní video!

Profile  

PostPosted: Sat Sep 26, 2009 9:23 am 

K tomu videu, nevím zda to chápu dobře nebo spíš slyším :) Pavel tam říká nejdřív u té nádržky destilka z pod pyramidou a potom přejde k té láhvy a říká destilka z pod pyramidy ?
Má to být celé o tom že jakákoliv voda z pod pyramidy je neutrální, vyvážená, harmonická a voda z destilky je "jenom" pozitivní jako třeba ta mrkev nebo kešu ?

Profile  

PostPosted: Sat Sep 26, 2009 10:12 am 

Pavel wrote:
Jak uvidíte, strčil jsem pod kyvadlo všechno co mi přišlo pod ruku :lol:

Hehehe, tak jsem zkoušel taky vše co mi přišlo pod ruku a výsledek - u mě všecko neutrální. :lol: Jinak řečeno neumím to. :wink:

P.S. Pavle, cca měsíc nazpět jsem pojídal kešu po balíčcích 60g denně, strašná chuť na ně, přímo neodbytná, potom to samé česnek. :)
Jinak podobná otázka jako Mac. Jaký je rozdíl v účinku pozitivní-neutrální-negativní energie na naše pozemské vozítko ?
Pokud jsem opět dával pozor, jde jako vždy o vyváženost pohonných hmot, nikoli o jednostranně pozitivní palivo ???
Jinými slovy neutrální věc - ideální stav ? Nic tím nepokazím ?
(Soudím tak dle toho, že kečup, či hořčice, nebo rybičky u Tebe neletěly hned ze stolu do popelnice).

Profile  

PostPosted: Sat Sep 26, 2009 10:51 am 
Site Admin

MAC: Jo začátek videa je rychlejší komentář než ukázka. Nicméně to plyne z obrazu tak jsem to tam nechal. Celé je to o tom že to funguje. Jakékoliv závěry může dělat ten, co to ovládá. Pyramida naučí a ukáže, jak jsou pojmy "pozitivní" a "negativní" zprofanovány a odhalí jejich pravou podstatu a význam pro život člověka.
Cepheus:
Code:
Jinak řečeno neumím to.
Se to nauč z netu a knih, jako hvězdářovi Ti to pude rychle a mnoho věci se Ti spojí.
Code:
balíčcích 60g denně, strašná chuť na ně, přímo neodbytná, potom to samé česnek.
Si těhotnej, mamima si nedávala zas pozor :lol:
Code:
Soudím tak dle toho, že kečup, či hořčice, nebo rybičky u Tebe neletěly hned ze stolu do popelnice
Ale vůbec, na tím se pár lidí pozastavilo kde se u mě vzalo tolik mrtvých věcí. Důvod je jednoduchý, byl prázdniny a protočilo se mi doma několik návštěv z příbuzenstva. Nikdo samozřejmě nepřijel s prázdnou. Do koše to není důvod hodit, dokud to má záruku Nerovi nebo Kočičíkovi to bude chutnat.

Opakuju tedy znovu, že půstem už jsem ukázal jasně jak se najít, pravdivě si přiznat kolik udělám, na kolik se cítím a zjistit, co všechno ještě musím ošetřit, abych udělal místo 7 třeba 21. To já základní princip který byl jasně předveden a který platí na všechno, tedy i na pyramidy. Kdo zvládne půst, automaticky mu bude nadělena schopnost vědění kde se v dané chvíli nachází a kudy jít životem dál.....

Profile  

PostPosted: Sat Sep 26, 2009 12:25 pm 

Pavel wrote:
To co je na videu, je výsledek. Je to vrchní kámen pyramidy vědomostí, které musí člověk vstřebat než schopnost nastuduje, pochopí a vyzkouší.
Jeeeje, toto jsem nějak přehlídl - přeletěl očima. Kdepak vrcholek pyramidy, motám se někde dole a koukám na první řádky stavby a jen možná tuším .. :)

Profile  

PostPosted: Sat Sep 26, 2009 5:13 pm 
Site Admin

Code:
Jeeeje, toto jsem nějak přehlídl - přeletěl očima. Kdepak vrcholek pyramidy, motám se někde dole a koukám na první řádky stavby a jen možná tuším ..

Výborně! Každá pyramida je nějak veliká a má daný počet základních kamenů. Počet kamenů směrem nahoru klesá, cíl se blíží až je ho nakonec dosaženo. Aplikací na obory lidského vědění a schopností, je pak situace zcela jasná. Člověk ve zmatené žumpě se narodí a za život vystuduje sotva jednu pyramidu. Někdo menší do výučního listu v jednom oboru, jiný zas v jednom oboru do několika vědeckých titulů a v den odchodu do důchodu zjistí, že vlastně o životě neví nic a klepe se před dnem vlastní smrti :roll:

Pyramida je tedy jakýmsi kosmickým plánem k získání vědění v různých oborech na Zemi. Člověk žijící mimo žumpu se podle ní lehce orientuje, ví přesně kde je a dokáže přesně určit, kdy bylo dosařeno vrchního kamene a kdy už dalšího učení není třeba. Druhý den možno začít s jinou pyramidou, klidně i v úplně jiném oboru. Základními kameny je teorie, vrchním kamenem pak schopnost nabité poznatky v teorii a postupné praxi předvést svému okolí jako bravurní umění a profesionalitu.

Každý se může vést sám, nepotřebuje nad sebou kontrolu ani pomoc cizího člověka.

Nastudovat vše co o tématu najdu, zkoušet, umět...... Jak jednoduché ne?

Za život je tedy možno na profesionální úrovni ovládat i devatero řemesel, i devatero jazyků...
Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem, říkaly babičky. U řemesel pak říkaly pravý opak, devatero řemesel, desátá bída. Člověk by se měl držet jednoho řemesla a o další se zajímat jen ve formě zábavy a získání duševní náplně za účelem pochopení celku. Takto pojatá další řemesla pak přinášejí radost štěstí po celý zbytek života a hlavně nijak nepřekážejí v dosažení zlatého dna v původně zvoleném oboru.....

Pyramida, pyramida, pyramida - z fyzického, duševního i duchovního pohledu nadmíru neskonale zajímavá věc...

Profile  

PostPosted: Sun Sep 27, 2009 10:37 pm 
Site Admin

Spousta lidí zkoučí posílat linky na kyvalda apsoň jako natuknutí zda ano či ne.
Takže tohle http://zivotni-energie.cz/kyvadlo-prodl ... edomi.html
nebo tohle http://www.vestirna.com/www2/magie/page.php?show=140
v žádném případě ne!! Takovýmto pavědám a jejich vysvětlením, se prosím na hony vyhněte.
S kyvadlem musíte pracovat na základě jasných a čistých přírodních energií z nichž vůbec nejčistější na Zemi dává právě pyramida. Jít na to cestou šarlatána je cesta do tmy.. Udělat si z kyvalda magickou berličku, je to nejhorší k čemu se můžete rozhodnout. Když ji pak ztratíte nejste nic........
Když už jsem dal negativní linky už musím dát i pozitivní :
http://knihy.abz.cz/prodej/tajemstvi-a-sila-kyvadla
a http://www.ramzes.sk/pyramidy-bez-zahad-p-37815.html
takže kudy tudy, dva příklady z desítek dostupných knih pro "nastřelení" směru cestu :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC