Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Feb 22, 2018 2:55 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: Tue Sep 22, 2009 4:36 pm 

Tak toto je krásné a bohužel pravdivé :
"Bohu žel, ženy často chtějí dobrýho samečka i když sami nestojí ani za ohlídnutí A Bohu žel podruhé, často se jim samečka o několik tříd lepšího než jsou ony sami najít podaří:)".

To já už jsem taky na okraji, už to kolem sebe nesnesu, televizi ještě mám, ale běží tam maximálně párkrát do roka můj oblíbený tenis, zprávy v Čechách jsou už prakticky nekoukatelné, určitě záleží na úhlu pohledu, ale došlo to už tak daleko, že to začíná být divné i velké části lidí ze žumpy v Čechách. Zatím mám bohužel poslední problém, abych se mohl odstřihnout zcela a to zajistit zdroj financí, na tom jsem se malinko seknul, ne že bych toužil po miliónech, ani kvůli samičkám - to už vůbec ne :), ale brzdí mě to, protože už pozbývám schopnosti tu hru tzv. civilizace i jenom předstírat. Řešení určitě někde existuje.

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat, je nějaká doporučovaná literatura o tantře, nějaká její neoficiální bible?

PS. To kotě je boží :)

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 5:11 pm 
Site Admin

Vzpamatování se žumpy vůbec není český vynález. Tohle cosi, co teď startuje v CZ, už proběhlo před deseti leti v Německu, kde lidí zjistili, že peníze vůbec nedávají to, co od nich čekali a že peníze jsou vlastně k ničemu. Ano, dobře si okolo sebe všímáš! Pochvala! Bohu žel, v Německu se hledání něčeho jiného díky velmi nízké duchovní vzdělanosti přehouplo k nesmyslnému okultismu, podivnému prostředí karet, hvězdopravců a lidových léčitelů -podvodníků.

Češi mají díky častým změnám politických větrů vůči těmto prudkým změnám jakousi dobrou imunitu a tak se nedají jen tak zlákat k něčemu, co nemá hlavu ani patu a nemá žádné výsledky. To je první plus a když si přečteš třeba Weinfurtera, najdeš v jeho zápiscích, že Česi jsou nejduchovnějším a nejmystičtějším národem v Evropě. A to stále platí a platit ještě hodně dlouho - pár století bude - tomu věř! A také věř tomu, že germánské ruské národy tohle dobře vědí a pěkně se toho bojí... ;)

Co se tantry týče, extra literaturu nehledej. Základy jsou v každé knize a na každém serveru o tantře. Najdi si ženskou co je ochotna praktikovat první cviky zítra, lépe dnes večer a začni.
V tantře holkám říkám, že kecama ještě žádná nepřeštípla ani ten nejzralejší banán:))))))))
Půst je o teorii a praxi. Ale Tantra je hlavně o každodenní praxi.

PS. To kotě je boží
Jo to kotě je fakt Boží! Neska v noci v 5 ráno jsme myslel že nás vykrádají a ono kotě se houpalo na závěsu v koupelně jen to pleskalo o dlaždičky !! :)) Nero před ním už utíká, protože si mu pořád hraje s ocasem ihned jak s ním zavrtí :) A když nedělá bordel, tak si lehne na polštář k uchu a začne vrčet - příst jako malej traktůrek:)

Výdaje a peníze. Zdá se, že na to jdeš blbě. Nemás mysl vydělávat více. Zkus jít opačnou cestou - seškrtej výdaje, uskromni se ;) Vyděláš miliony:) Ještě je v Tobě kousek žumpy běž od ní ještě kus dál!

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 5:18 pm 

Dobrá :)),

provedu. Děkuji za reakci a prosím tě ještě o názor na mraženou destilku v sekci žijeme na zemi.

Ď.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 5:26 pm 
Site Admin

Mražená nemražená je jedno ale z pod pyramidy nebo z destilátoru je sakra rozdíl......... ;) Studuj server .......

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 6:01 pm 

Pyramidy jsem si po dlouhé době přečetl po druhé, už jsem na ně úplně zapomněl. Zkusím to, rozumím tomu, že už destilku vůbec neřešíš a piješ jakoukoliv pitnou vodu, jenom ať je to 24 hod pod pyramidou?

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:18 pm 
Site Admin

Nej je zkusit rovnou kyvadlo. Jakýkoliv závaží na špagátu - třeba 8čku matku na niti. Pak zkusíš porovnat vodu z pod pyramidy a rovnou z destilátoru. Co se kam má hýbat vůbec neřeš a předem nehledej. Nauč se to přímo od závaží, ono Ti ukáže samo jaké jsou rozdíly, jak se kdy chová a to pak aplikuješ dál v jiných oblastech.

Mezi půstama stravu nijak neřeším. Většinou jdu pozdě odpoledne někam na kafe a pak až večer na salát nebo něco dobrého. Záleží na osazenstvu na druhé straně stolu:) Jít někam jíst sám už se mi pár let nepovedlo. Pokud mám potřebu nepít ráno po prohýřené noci, tak je to samozřejmě destilka:) Když přijde z nějakého důvodu řada na půst (složitější problém nebo jen moc zmeškaného učení nebo práce) tak nepiju vůbec i několik dní. Vodu si natahnu z čaker a ze sprchy.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:24 pm 

Quote:
Nej je zkusit rovnou kyvadlo.

Zkoušel jsem to kyvadýlko. Ale mně to zatím nefungovalo. Udělal jsem si pyramidu, měl jsem kompas i destilátor a správně jsem tu pyramidu situoval. Udělal jsem i videjko ;) Byla to však nějaká pochybná lepenka a tak jsem měl dole fuky. Kyvadýlko se mi prokazatelně nepohybovalo dle popisu v půstařských skriptech (je to někde hned na začátku skript). Zkoušel to ještě někdo? Fungovalo to někomu? Případně, může sem někdo dát videjko?

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:27 pm 
Site Admin

Jojo nezapoměl jsem na slib už jsem Ti ho slíbil před snad pár lety:) Připravím si to a udělám tedy:) Vydrž 24 h

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:34 pm 

Vodu si natahnu z čaker a ze sprchy.

Tak to gratuluju, to je dost frajeřina tohle.. ještě umět regulovat teplotu (umět nechat roztát sníh vyzařováním tepla z těla a pod., tedy nemít potřebu teplého oblečení, zvládnout ochlazování v extrémních teplotách) a jsi zcela nezávislý člověk, který je schopen přežít kdekoliv na Zemi a vzhledem k tomu, že vše nasvědčuje tomu, že doba začne být poněkud nejistá, tak tohle by se mohlo jednou hodit i existenčně.. Samozřejmě, že zůstává jako hlavní změna myšlení a duchovní postup.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:37 pm 

Výdaje a peníze. Zdá se, že na to jdeš blbě. Nemás mysl vydělávat více. Zkus jít opačnou cestou - seškrtej výdaje, uskromni se Vyděláš miliony:) Ještě je v Tobě kousek žumpy běž od ní ještě kus dál!

Blbě na to asi jdu, ale už nemám moc co seškrtat, to mi věř.. nebo takhle, ve vysokých výdajích to u mě nebude.

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 7:41 pm 
Site Admin

Frajeřina je v Tvých očích v podstatě cokoliv co neznáš. Přestane to být frajeřina až se to naučíš a poznáš to. A co hůř, bude to samozřejmost a pak nuda. S tím teplo/zima je to navlas stejné. Je to jen věc víry v živly. Do nejistoty se je nejlepší ponořit sám a na co nejdýl. Následně jednou zjistíš, že ona žádná nejistota vlastně není a nikdy nebyla ;) Nejistotu si jen vymyslel jeden člověk aby postrašil druhého:) Schválil by kongers miliony na zbrojení aniž by někdo z ostatních kongresmanů v předcházejícím projevu vyvolal strach? :lol:

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 8:34 pm 

Taky už na tu vodu z čaker jdu ;), do roka do dne Pavle ...

Profile  

PostPosted: Tue Sep 22, 2009 11:45 pm 
Site Admin

Jo držim palce ale na čas kašli jednou to prostě bude:)

P.S Hledal jsem něco o kočkách a našel tohle: http://www.kocky-online.cz/jportal/arti ... %9Bn%C3%AD

Málem jsem se umlátil smíchy :lol: :lol: :lol: :lol:

Profile  

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 12:02 am 

Pavel wrote:
Jo držim palce ale na čas kašli jednou to prostě bude:)

P.S Hledal jsem něco o kočkách a našel tohle: http://www.kocky-online.cz/jportal/arti ... %9Bn%C3%AD

Málem jsem se umlátil smíchy :lol: :lol: :lol: :lol:

Díky,

báječně jsem se pobavil i ty diskuze byly libové, jako letitý pejskař i trošku škodolibě. Když oni jsou ty koťata tak milý, já bych to na ulici taky nemohl nechat...

Profile  

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 1:57 pm 
Site Admin

Blbě na to asi jdu, ale už nemám moc co seškrtat, to mi věř.. nebo takhle, ve vysokých výdajích to u mě nebude.

Pak je to problém dění minulého. To každý řeší různě a je okolo toho spoustu dotazů. Pokud je to problém neřešitelný vlastními silami, je třeba nechat působit přírody které to vyřeší samy. Nejsilnější silou je samozřejmě čas. Čas věci vyřeší tak jako tak a pokud se člověk věci stále dokáže orientovat, může tomu velmi aktivně napomoct. Nejčastěji mi píšou maminy s dětma, které řeší ty samé problémy dokola: Nechal je partner v dluzích s dětmi a exekutoři a sociálka si z nich udělala objekty na kterých lehce sbírá body. Není před touto "mafií" úniku, dluh generuje další dluh, spirála se utahuje, řešení situace by potřebovalo ne jeden ale několik životů. To je jedna strana pohledu, na druhou stranu se ale setkávám s neochotou se jednoduše vzdát nabitého majetku který nejsou schopné udržovat a sejít zpět na dno. Lépe řečeno ža pod dno, protože dítě ženě už nikdo neodpáře a po rozchodu s partnerem je tedy na tom mnohem hůř. Jestliže člověk který se v této situaci ocitne, není ochotný vše hmotné upustit na zem a tím se osvobodit, pak je každá rada opravdu drahá, lépe řečeno nemožná...... Není pravdou, že za všechny dluhy si člověk může sám. Jestliže mi někdo dluží 100 000 Kč a u soudu mi řeknou příde na Vás řada ze 5 let a pak vydáme exekuční rozkaz na toho kdo Vám dluží a ten Vám možná! zaplatí, pak z karmického hlediska není žádným hříchem na sebe okamžitě vyhlásit nesolventnost, nechat exekutory konat, splatit tak dluhy vlastní a "případ" nechat bleskově uzavřít. Je to problém státu a ne člověka jako takového......

Problém je v tom, že lidé chtějí majetek i klid na duševní a duchovní věci. To je to samé, jako když se budu pokoušet zapalovat oheň a místo zápalky použiju konev s vodou. Mít obojí najednou nelze. Buď mám kopu majetku a věnuji čas jeho údržbě a ochraně, nebo nemám nic a čas věnuji své duši a svému duchu...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC