Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 11:00 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Nervozita
PostPosted: Thu Sep 27, 2007 9:24 am 

Cauky, tak jsem se zase po x mesicich rozhodla pustovat, jen par dni. Nejsem zadnej prebornik, nejdyl 7, par 3, par 2, kdysi davno 2 x 5. Ted jedu ctvrtej den, nemam v umyslu vic jak 5 kvuli nejakym povinnostem, ale zarazi mne jedna vec. Duvodem proc jsem sla znova do pustu bylo i to, abych se zklidnila. Posledni dobou jsem byla vecne nastvana, nespokojena, precitlivela, uspechana, proste neuroticka. Tak jsem doufala, ze se po tridennim hladovenim zlidnim. A ono nic. Rekla bych, ze je to horsi nez pred tim, jedinej rozdil je v tom, ze nemam tolik energie mlatis se dverma :P Je teda fakt, ze ty neuroticky projevy maji exogenni priciny, proste nejsem aktualne spokojena ve vice oblastech svyho zivota a kladu si radu otazek, ale jinak vsichni zdravi, takze zadny skutecne dramaticky starosti to nejsou. A furt to je tak, jak by se mnou sili vsichni certi. :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

To jako musim drzet rovnou 21 dni, aby se to uklidnilo, nebo x krat aspon 7? Doufala jsem, ze pro zacatek bude treba 5 stacit. :shock:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Sep 28, 2007 9:53 pm 

Ahojky Zizi, kromě pravidelných půstů (třeba dle kalendáře) to chce taky dostatek pohybu, při kterém můžeš "vybít špatnou přebytečnou energii" a celkově tělo harmonizuješ a posílíš - no a hlavně i psychiku - u doktorů pod pojmy Serotonin, adrenalin atd. a nebo se můžeš vrhnout na vygruntování bytu, fyzická práce taky "zchladí", poslala jsem ti mejlik. Pa

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Oct 01, 2007 9:56 am 

No, coz o to. Pohybu mam hodne, sportuju denne. A je fakt, ze behem sportu se citim lip, jenze sportovat taky nemuzu 24 hodin denne. Uklizeni by pomohlo, ale na celodenni vygruntovani ted nemam cas. Nicmne jsem prisla na moznou pricinu neurotickych projevu. Pred pustem jsem totiz brala multivitaminy, a prej vitam C excituje organismus. Je totiz fakt, ze jsem se zacala budit v pul 6 a normalne vstavam po 8. Myslela jsem, ze mam stres a taky mam, ale taky je fakt, ze ty vitaminy beru asi tak tu dobu, co se takhle blbe budim. Nicmene jsem si overila, ze petidenni pust je doopravdy moc kratka doba na to, aby mi tyto projevy ustoupily. Chtelo by to nad tyden, tj. idealne 14 dni. Ach jo, do toho se mi fakt nechce, jeste to nemam tak nacviceny, navic mi zacina zapasova sezona. :cry:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Oct 02, 2007 7:52 pm 

Chemické vitamíny NEBRAT !

Nejlepší rozložení vitamínů v poměru s dalšími látkami (voda, sacharidy, aminokyseliny, stopové prvky.. no a také vláknina) je v čerstvé zelenině a v čerstvém ovoci.

Jakákoliv chemie je záhul na celý organismus. Tečka.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC