Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Jan 18, 2018 6:08 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sklivcové zákalky
PostPosted: Sun Sep 28, 2008 12:21 pm 

Ahoj všem, chtěl jsem se jenom zeptat jestli tu někdo má nebo měl podobný problém jako já...mám zákalky ve sklivci a jestli nevite co to je tak se muzete podivat tady ---> http://sklivec.wz.cz/ ...je to dost otravna a deprimujici věc, taky jeste trpím světloplachostí a to je taky dost nepříjemná věc ale myslím si že pustování by mi určitě mohlo od toho vseho pomoc a tak jsem chtel vedet jestli nemate nekdo takovou zkušenost. Taky jsem ještě chtěl vědět proč nemůžu půstovat dýl jak týden když mi ještě nebylo 21 let, případně jestli ten týden nebo klidně i více týdenních půstů bude stačit nato abych se těch sklivcovích zákalků zbavil...předem díky za odpověď...:-)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Oct 04, 2008 7:04 pm 
Site Admin

Najed na kalendar a udelej postupne 21 Reseni ktere mate na strankach, at laserem ci vyplachy jsou pouhym odstranovanim nasledku a ne priciny veci. Pricinou je zanesena lymfa kterou lze v prubehu 21cky na 100% vycistit.
To koresponduje s radou na Tvych strankach "Dostatečný příjem tekutin pít minimálně 2l denně" Prehnanym pitim lymfu naredis a problem na chilku zmizi - pricina vsak odstranena neni.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Oct 06, 2008 1:00 pm 

..

Last edited by Zbongees on Mon Apr 02, 2012 10:14 pm, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Oct 06, 2008 6:28 pm 
Site Admin

Myslel sis velmi spravne - jatra tluste strevo a ledviny pokud jsou zaneseny logicky produkuji zanesenou lymfu. To je jedna strana mince a druha je, ze zanesena lymfa zas nemuze odvest necistoty zachycene vyse uvedenymi organy. Takze z tohoto zacarovaneho kruhu opet minimalne dvema cestama - vycistis tluste strevo jatra a ledviny a nasledkem bude cista lymfa a nebo z druhe strany, vycistis lymfu a ta pak bude schopna odvest necistoty z ostatnich okolnich sedmi cisticich organu. Nicmene tuto cestu nedoporucuju je pomala a vyzaduje obrovskou davku trpelivosti k dosazeni uspechu. Lepsi je pust - nejrychlejsi a CELKOVA cesta ke zdravi.
21 vek limit je pro lidi, kteri nemaji vedeni ucitele a zkousi sami. Pokud se ve svych 18 pro 21 rozhodnes a budes mi pravidelne psat jak ses na tom a co se deje pak neni problem i v 18. Drzim place.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Oct 07, 2008 7:46 pm 

...

Last edited by Zbongees on Mon Apr 02, 2012 10:14 pm, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject: Poust
PostPosted: Tue Oct 07, 2008 8:07 pm 
Site Admin

Zacni klidne hned a dodrzuj zakladni predpoklad k uspechu v pustu - nebav se o pustu s nikym, kdo jej nikdy nezkusil. Je uplne jedno zda je to cizi nebo blizky clovek. Bohu zel, nejblizsi casto dokazou ublizit nejvice protoze te znaji a vi jak na Tebe.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Oct 09, 2008 6:18 pm 

To je pravda, proto se o tom s nikym nebavim, ok ja zacnu hned s patecnimi pusty a kdyby neco tak napisu...zatim diky mej se...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC