Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Jan 18, 2018 6:07 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Otok obličeje
PostPosted: Mon Nov 09, 2009 7:47 am 

Ahoj všichni,
chtěla bych se jen zeptat,kde jsem udělala chybu? (Asi to teda vím,ale chtěla bych se ujistit.) Pústuji celkem pravidelně a minulý týden ve středu jsem ukončila další desítku. Ve čt jsem pila celý den jen vodu v pomerančem v poměru 50/50,v pá jsem k této vodě přidala hrozny(opravdu maličké množství) a odpoledne banán,ale v so jsem byla na akci,kde jsem vypila asi 4 dcl bílého vína a snědla sice (doporučené množství-malou pěst) kuřecího masa a zeleniny. Později v noci kousíček medovníku. Bohužel v ne ráno jsem se probudila s obrovským otokem obličeje,který nesplaskl,dnes je pondělí a otok je ještě horší. Jsem alergik (i když po pústování jsou příznaky alergií mnohem lepší,rozhodně nezmizely zcela). Máte někdo podobnou zkušenost? Nemůže mi někdo poradit jestli otok způsobilo víno,či medovník,či maso nebo špatná funkce ledvin? Díky všem

Profile  

Post subject: Re: Otok obličeje
PostPosted: Mon Nov 09, 2009 11:34 pm 

Ve středu konec desítky a čtvrtek místo návratovky napařenou zeleninou rovnou agresivní šťávu z pomeranče a v sobotu maso, víno, medovníky apod ?
To je teda odvaha .. :roll: A nebo si děláš psinu ?

Profile  

PostPosted: Tue Nov 10, 2009 9:03 am 

vau :lol:

nejsem alergik, spousta lidi si mysli ze stravim a preziju vsechno, ale mam pocit ze z tohohle bych otek taky :lol: :lol:

co to je v nas lidech ze se nam to muze 1000 krat jasne a jednoduse opakovat, vsechny ty pravidla a zakony a my to stejne pri nejblizsi prilezitosti vsechno vesele zahodime a pak se jeste divime :wink: .... bud rada zes otekla, priste bys mohla prisadit par delikates navic, idealne z poradne chemickych chovu a pestiren, a pak by to taky mohla byt Tva posledni vecere :wink: ... a lidi by pak rekly, zes umrela kvuli pustu.... :evil:

Profile  

PostPosted: Tue Nov 10, 2009 7:18 pm 

kto nespravil v návratovke chyby, hoď kameňom :wink:
Takýchto príspevkov je tu dosť, dotyčná dáma či slečna sa ovšem prekvapujúco nepýta čo s tým opuchom, ale z čoho ho má.
Je to tak, je to zrejme len z nesprávnej návratovky. Keby sa pýtala čo s tým, rada je jednoduchá a tá tu už bola veľa krát zopakovaná - krok späť, zaradiť niekoľko dní pôstu a ťažkosti hneď pominú a potom opatrná disciplinovaná návratovka.
Ja sám tiež beriem návratovky najmä z dlhších pôstov pomerne strmo, ale priznám sa, nijaké problémy okrem poriadne prepísknutej prvej trojky som nepozoroval, 7 dňový rozpis používam rovnaký po 7ke ako aj po 21ke, potom už jem všetko.

Profile  

PostPosted: Sat Nov 28, 2009 3:53 pm 

Vypil jsem čaj z lopuch, nos mi po něm opuch :lol: myslím, že ten to byl alkohol v tom víně, i když návratovka není dogma, vizme třeba Pavlovu startovací tajemnou směs a druhý den akce a bez problémů. A mimochodem, chystáte se někdo ted někdy na další půst ? Před nebo od prvého ledna třebas ?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC