Pust.cz
http://www.pust.cz/forum/

Učitelé pozor!! Suché hladovky jsou nebezpečné!
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=179
Page 1 of 1

Author:  Pavel [ Sun Jan 10, 2010 9:50 pm ]
Post subject:  Učitelé pozor!! Suché hladovky jsou nebezpečné!

Občas se mě někdo zeptá na názory z jiných for kde přispíváte. Pozor pozor, rozšiřuje se tam nešvar ve formě suchých půstů. Je potřeba lidem vysvětlit následující:

Kdo nemá za sebou 21, ten NESMÍ dělat suché půsty!

Důvod je jednoduchý: Dnešní člověk má v těle spoustu jedů, které jsou vyplavovány hlavně vodou. Pokud přestanete dávat tělu vodu, nejpravděpodobněji pro Vás přijede rychlá a lékař konstatuje po 24 hodinách suché rty a dehydrataci. Ve skutečnosti se nestalo nic jiného, než že se koncentrace jedů v těle a v krvi díky nedostatku vody zdvihal na takovou míru, že jste se otrávili. To nikomu samozřejmě lékař neřekne, protože lékaři se dívají na tělo úplně jinak.

Z čakrálního hlediska je to pak také jednoduché. Špinavé tělo = nefunkční čakry, tedy tělo plně závislé na výživě přes žaludek. Jestliže špinavému tělu přestaneta dávat vodu, čakry ani kůže si vodu nenatáhnou ze vzdušné vlhkosti a dojde k zahuštění jedů a k otravě.

Tělo si tahá vodu čakrami a kůži permanentně i v případě, že překročíte hranici breathariánství.
I breathariáni k údivu lékařů chodí na malou = mají moč. Je to dané tím, že tělo osmoticky stahuje ze vzduchu více vody, než potřebuje k zásobování tělo pro udržení tekutin v těle. Tuto schopnost těla lze vidět už v půstu, když jdete do bazénu. Tělo si nacucá vodu a když ji nepotřebuje, musíte na malou.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/