Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:43 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: první trojka
PostPosted: Thu May 27, 2010 9:09 am 

zdravím všechny půstaře... s půstem jsem začal už v době kdy sem nevěděl o tomto serveru... ale jen s jednodenními... slyšel jsem o tom že je to zdravé... jednodenní půsty zvládám v pohodě... (jednou mne začala šíleně třeštit hlava... vydržel jsem, nevzal jsem si prášek, jen pil vodu, pak to přestalo a večer jsem usínal příjemně unaven, a tak jsem byl rád že jsem to vydržel)
Samozřejmě že jsem se od jedniček chtěl dostat dál... ale nepovedlo se... ale jednou ano, zkusil jsem svoji první trojku... a vydržel jsem... pocity dobré... zvláštní že když tělo dopředu počítá s tím že bude hladovka chová se úplně jinak než jindy... když držím půst tak první větší hlad pocítím až kolem půl jedenácté dopoledne, někdy i později... no, ale jak dopadla ta trojka...
Dal jsem si dušenou zeleninu, trochu... v pohodě... ale pak jsem dostal neodolatelnou chuť na něco dalšího... dal jsem si takové dobré kořeněné chipsy ... dal jsem si tak 4-6 lupínků, žádné velké množství.... udělalo se mi po tom strašně špatně... a to tak jak jsem to ještě nikdy nezažil... myslel jsem že během hodiny musím určitě zemřít, nebo minimálně padnout do komatu.... no překonal jsem to... poučení jasné... návratovka je opravdu těžká, a je nesmírně důležité dodržovat pokyny pro návratovku... poučení pro příště...

No a nyní se chystám na svoji první sedmičku... snad to zvládnu a jsem moc zvědavý, držte mi prosím palce :P

Profile  

Post subject: Re: první trojka
PostPosted: Thu May 27, 2010 2:05 pm 

Ahoj, možno by bolo lepšie ešte raz skúsiť trojku a korektne návratovku. Ono teraz si myslíš že tú chybu nabudúce nespravíš ale to si sýty, až príde koniec sedmičky, prvé jedlá, úplná pohoda a budeš mať dojem že môžeš všetko a nemá zmysel sa nejak obmedzovať. Pozná to takmer každý pôstar.
Neponáhľaj sa, radšej si over že naozaj dokážeš neporušiť návratovku ešte jednou troječkou, však to nič nie je, mohlo by sa ti to vypomstiť.

Profile  

Post subject: Re: první trojka
PostPosted: Thu May 27, 2010 7:59 pm 

díky, zní to rozumně, taky jsem na to myslel, a ty si mně v tom jenom utvrdil, udělám to tak, dám nejdřív troječku znovu a korektně :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC