Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 12:36 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Wed Jul 25, 2007 10:59 am 

Děkuji,tu stránku znám, zasílám SZ.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 5:54 pm 

Rozuzleni problemu s padanim vlasu, co jsem zde cela vyjukana psala pred nekolika mesici, se to ma nasledovne. Na zacatku me dubnove 16 se podle vsech priznaku uvolnily ze zaludku polypy,ktere putovaly strevem bezmala 3 mesice. Na padani vlasu nezabiralo nic dlohodobeji nez 2 dny a stale se stupnovalo az posledni cca 2-3tydny dosahovalo intenzity kolem 800 vlasu denne!!!. Polypy (3 z toho 1 velky jak veliky vl.orech)vysly 15.den zarijove 23 a po 2 dnech co me opustily prestaly i vlasy padat a u toho zatim zustalo.
Zajimave bylo,ze 14.den teto 23, jsem byla na rozsahlych krevnich testech,kde mimo jine byla zjistena nadprumerne vysoka hladina testosteronu a nadprumerne nizka hladina zenskeho hormonu. Na dalsi krevni testy jdu zitra a jsem moc zvedava,zda po odchodu polypu se tyto hladiny srovnaly...

Profile  

Post subject: Padání vlasů
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 8:03 pm 

maria, četla jsem o tom, že jsi také měla problémy s padáním vlasů. Též mne to trápí, pozoruji asi tak od května, června letočního roku a docela hojne. Sice to nejsou chomáčky , ale jednotlivé vlasy a dosti.Už i pozoruji, že toho s odstupem času mám na hlavě méně.
Ale ještě s tím mám takový další problém. Mám po 2 hydrocolon terapiích. Konkrétně ta první v pohodě.
Po druhém hydrocolonu tj min týden ve středu - od té doby mám nafouklé břicho a přidaly se potíže mírné popichování cca na 3 prsty vpravo od pupku - mírně šikmo nahoru.Ta bolest není při stlačení místa, ale právě jen v klidu. Myslela jsem zda to není slepák a třeba jestli se to uvnitř nějakým způsobem nehnulo. jen mám takový pocit jako když v tom místě mám kuličku nebo nevím co. Proto jsem také dnes zařadila 1. Vydržela jsem :D To břicho ještě není OK. I když se mi ulevilo, tak je mírně nafouklé směrem od žaludku. Na stolici to šlo pouze ráno a celý den nic. Takové stavy mám od toho min. týdne.Ještě při tom hydrocolonu - šly ze mne takové kousíčky jakoby písku, nic jiného pak čistá voda. Mám jít ještě na 3 hydro, jen mám mírnou obavu z nafouknutí. Je mi to moc nepříjemné.
Máte někdo nějakou zkušenost, zda to souvisí s vlasama atd????

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 9:50 pm 

Gianno,me za ty 3 mesice ubyla nejmene 1/3 vlasu, kazde prohrabnuti rukou jsem vytahovala chomace,ale dorustaji.Od malych po cca 3-4cm dlouhe,coz odpovida ,tak 1 mesice po prvnim vypadu.Paradoxne se zalesnuji i kouty,ktere jsem mela mirne vylysale jiz radu let. Vzhledem k tomu,ze ti vlasy zacly padat drive nez si zacla s ocistou,tak pricina muze byti jakakoliv a ja skutecne nemam v tomto smeru zadnou radu. Mozna by nebylo od veci jit na kozni at te poslou na velky rozbor krve-imunita,stitna zlaza,hormony.Jo a ten recept na kortikoid co ti hned napise na polejvani hlavy rovnou zahod :) Co se tyce hydrocolonu, slysela jsem zkusenost 2 zenskych,ktere se shodly na tom,ze je to pomerne drasticka metoda, a 1 se domniva,ze tato metoda prispela ke vzniku jejiho nadoru v tlustem streve. Ptala jsem se na toto osobne Partykove a jeji nazor je ten,ze se jedna o pomerne nesetrnou metodu ke sliznici streva. Osobne tuto metodu jsem nevyzkousela,takze bych ji brala opravdu jako velmi kratkodobe reseni klystyrove situace.Vim z vlastni zkusenosti,ze klystyr te proste dal nepusti pokud strevo nemuze a je tudiz setrnym nastrojem.Co se deje v tvem organismu nevim.Osobne jsem se s takto popisovanym stavem nesetkala.Pokud to vsak mohu srovnat se svymi polypy,ktere kdyz se uvolnily ze zaludku a mely se prodrat z neho ven delaly paseku,nejprve 3 nechutnymi kolikami doprovazene krecemi,ze jsem myslela,ze rodim jezky a to doslova.Pak se asi mesic a pul nedelo nic moc,jen sem citila,ze se mi cosi pohybuje brichem a to velmi pomalu.Pak nasledovaly celodenni mirne krece po dobu cca 3tydnu, z toho 2 tydny jsem byla jiz v pustu a dle potreby delala klystyry cca obden. V tve situaci bych asi ja udelala nasledovne:1.zeptala bych se one pracovnice,zda tvoje symptomy jsou pri HC bezne-musi s tim mit nejakou zkusenost-a pidila bych se po nejake info,popr.bych primela lekare o sono vysetreni strev.2. upravila bych stravu:jedla bych hodne vlakninou potravu (dobra mi prijde napr.mrkev a jako rejzak strev bych zvolila vicezrny chleb tusim pojmenovany Fitness,ktery lze koupit v Tescu pod jejich znackou,je bez konzervacnich prisad a obsahuje 57%nebo 52%zitneho srotu,zbytek je zitna mouka a slun.semi ci lnene seminko-nebo si jej upec doma sama,muzi ti poslat navod i recept),rozhodne bych zkousela sama si udelat klystyr-ne do bolesti!!! s pridanim citronove stavy cca 1 citronu na 1,5l zcezene pres sitko.Pokud se tam neco sprajclo musis telu pomoci to dostat ven. Mozna by ti pomohla sankpraksalana,ale tu jsem osobne jeste nezkousela,ale chystam se na ni.Jak ji udelas najdes v Malachovovi nebo na www.vitarian.cz Snad ti to pomuze......napis jak si dopadla,drzim palce :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC