Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 10:59 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 12:29 pm 

Update: Nechtěla jsem jásat předčasně, ale když se čištění zakončilo, pleť se opravdu zlepšila a svědění ustalo (asi týden po nájezdu na návratovku). Není zcela vyhráno, ale vše vypadá minimálně o 80% lépe a hlavně nemusím úpět ni polykat žádné nesmyslné tlumiče. Doufám, že s trochou pravidelnosti a dalšími půsty se doberu ještě lepších výsledků. Takže to vsklutku zabralo a jak! :!: :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jan 30, 2007 2:58 pm 

Doubravka wrote:
Update: Nechtěla jsem jásat předčasně, ale když se čištění zakončilo, pleť se opravdu zlepšila a svědění ustalo (asi týden po nájezdu na návratovku). Není zcela vyhráno, ale vše vypadá minimálně o 80% lépe a hlavně nemusím úpět ni polykat žádné nesmyslné tlumiče. Doufám, že s trochou pravidelnosti a dalšími půsty se doberu ještě lepších výsledků. Takže to vsklutku zabralo a jak! :!: :D

Ahoj Doubravko,
já myslím, že se nesmí propadnout panice, poněvadž tyhle věci jsou na ddelší dobu. Vyrážka anebo ekzém na těle je dle mě již poslední výstraha, že je v těle něco špatně.
Já trpím protivnou vyrážkou (která mě m.j. vyhnala k doktorům) po celém těle již asi přes rok a přistihuju se při tom jak jsem netrpělivý co se léčení týče. Stačí však když vzpomenu na loňské utrpení, když jsem nemohl celé noci usnout i s těmi "tlumiči" co popisuješ.
Mám za sebou loni v červnu 21 a pak v září 26 dní půstu, mezi tím pravidelně 1-čky. Dnes mě vyrážka ještě pořád svědí - ALE ! -vyspím se ! A bez "tlumičů"...
MuDr.-ové dodnes netuší (resp. hádají - již cca 5 verzí) co to mám, proč to mám a od čeho to je.
Takže shrnuto a podtrženo - taky nechci jásat předčasně, ale vše nasvědčuje tomu, že jen a pouze díky půstům se již vyspím a život je hned snesitelnější. Nicméně mě ještě čeká dlouhá cesta, než budu OK. Učím se teď nové disciplíně, kterou jsem (přiznám se) moc neznal a to trpělivosti.
Ono to asi ani jinak s těmi našimi schránkami dost dobře nejde.
Přeju trpělivost a držím palce ! O nic nejde jedeme dál, hlavně pravidelně a ono to jednou pomine. :wink:
Cepheus

Profile  

Post subject: Help!
PostPosted: Sat Mar 03, 2007 9:13 am 

Jedna známá z netu, ketrá se pokouší se půstem zbavit několikaletého silného atopického ekzému má právě problém a já jí neumím poradit, protože jsem se s ničím podobným nesetkala. Ve 13. dnu půstu zjistila, že se jí přes noc změnila barva kůže. To, že se oloupala na hojících se částech těla samozřejmě chápe (i když asi vypadá legračně, anžto má olivovou pleť s růžovými mapamy), ale děsí jí, že se jí objevují světlé skvrny i na místech, která dříve postižena nebyla. Řekla bych, že se čistí tělo a kůže se hojí jako celek (a ne jen někde), ale reději bych se zeptala zkušenějších. Ráda bych jí napsala něco povzbudivého..

Jinak link k jejímu problému je: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=853033#i

Díky všem z apřípadnou odpověď!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC