Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:47 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
 Post subject: Destilka pozdě
PostPosted: Tue Jul 31, 2007 8:56 pm 
Site Admin

Destilka je pozdě, chtělo to od začátku! A obzvášť pokud je takový problém jako rakovina, navíc už s pěkným seznamem léků užívaných před zahájením půstu. Pokud má tupé přetrvávající bolesti v břiše, chce to ihned start. Tělo už je silami na pokraji a čakrální systém nemá zatím dostatečný výkon, aby tělo energiíí zásobil. Pokud jsou bolesti ve formě ostrých píchnutí které rychle odezní, pak je možno pokračovat dál. Anyway, ta destilka je velká chyba. V tuto chvíli doporučuji start a DOKONALOU! návratovku a zkusit za půl roku znovu 21 nebo víc. Opakuji, pozor na návratovku, je to velmi důležité, pokud se paní nechce vrátit k lékům a proces čištění má pokračovat dál. Návratovka je stejně důležítá jako půst! Přeji pevnou vůli!

Profile  

Post subject: Pozor na moc jídla
PostPosted: Thu Aug 02, 2007 12:38 am 
Site Admin

A pozor na moc jídla! Frekvence kterou popisuješ před půstem je brutální. Základním podnětem pro jídlo je hlad. Pokud jej nemá třeba 2 dni, je to v pořádku. Jíst 5 xa a víckrát za den je nesmysl, tělo nemůže zpracovat potravu tak, aby bylo připraveno přijmout energii z další následujácí dávky. Pak dochází k situaci, kdy tělo energii získanou z předcházejícího jídla musí vydat místo na očistu a opravu těla, na zpracování dalšího jídla a výsledek je v nejlepším případě nula. Konkrétně v tomo případě doporučuju jíst až odpoledne okolo 13-14h první jídlo a okolo 17-18 druhé (obojí) lehké živé jídlo, které neprošlo tepelnou úpravou vyšší teplotou jak 50 stupňů C. Pokud tyto zásady dodržíte, bude se stav nemocné prudce zlepšovat. Nezapomeňte na pohyb na čerstvém vzduchu aspoň půl hodiny denně . Rychlá chůze je ideál.
Držím palce dejte vědět !

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Aug 02, 2007 11:17 pm 
Site Admin

Jednoznačně - výtažky jsou moc agresivní . Napařená zelenina nebo čerstvé ovoce je svým složením z hlediska živlů (oheň voda zem vzduch) nejlepší výživou pro tělo. Spekulovat zkoušet a kombinovat si může dovolit zdravý člověk... Najdřív udělejte osvědčené a pak zkuste jak myslíte ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Oct 02, 2007 8:36 pm 

Ahoj, tak jak jste na tom? Jak se pacientce daří? Už jste byli na kontrole u lékařů?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 1:33 pm 

Skvělé !

Ještě poznámka k těm doktorům - mám zkušenost, že mě chtěli hnát na laparoskopickou operaci kvůli cystě, jenže ona tam žádná cysta nebyla. Doktor myslel, že jsem nevzdělaná nebo blbá a místo dělohy mi tehdy ultrazvukem projížděl močák a tvrdil, že to černé velké na monitoru je cysta.

TAKŽE BACHA NA DOKTORY - KŠEFT JE KŠEFT !!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Oct 03, 2007 5:31 pm 

Dlho som sem nepísala, ale teraz mi fakt nedá. Bacha na Jurkoviča! Nebrať ho!!! Mám osobnú skúsenosť - bola som uňho s mamou. Vôbec neodporúčam, ale obávam sa, že osobné skúsenosti sú neprenosné. Len varujem! Podľa mňa je to vydriduch najhrubšieho zrna a poviem mu to pokojne do očí.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC