Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 12:27 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Orgonit
PostPosted: Mon Nov 09, 2009 12:05 pm 

Pavlíku, tohle jsem náhodou nalezla -máš zkušenost? Má to opravdu účinky? Má se to prý u nás začít prodávat...
orgonit
Díky Pavla.

Profile  

Post subject: Re: Orgonit
PostPosted: Tue Nov 10, 2009 6:32 pm 
Site Admin

Zkušenosti nemám možná to testnu až se to bude prodávat u nás ;)

Profile  

PostPosted: Wed Nov 11, 2009 4:50 am 

Mělo by to bý zde:
http://www.biooo.cz
mají to napsané na hlavní straně, ale když to člověk v tom obchodě hledá, tak nic zatím nenalezne. Byla bych zvědavá, takže
budu ráda, když budeš vědět víc a napíšeš :) . Díky.

Profile  

Post subject: Orgonit navod ke stavbe
PostPosted: Fri Nov 20, 2009 5:46 pm 

Kovové špony a krystal křemíku zalité epoxidovou pryskyřicí.
Zde je návod ke stavbě i s fotkama, údajně urychluje i rozptýlení chem-trails.

http://www.gesund-im-net.de/cloudbuster.htm

a tady jsou orgonit-muffins pro domácí potřebu

http://www.gesund-im-net.de/orgonit.htm

Profile  

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 11:05 pm 
Site Admin

Je hezký že si tu vyměňujete takové poznatky,ale všechno jsou to dávno známé věci fungující na stejném principu. A tím stejným principem je "doražení" člověka, který má slabou imunitu. CHT se běžně práškují oblasti, ve kterých žijí důchodci. To jsou neproduktivní lidé, kteří jen zatěžují rozpočet USA, nejvíce na Floridě, kam jezdí umřít celá amerika. Tyto informace najdete na tisíci zdrojích v USA a pro občana ČR žijícího na kruhu o poloměru 200 km okolo Prahy jsou zcela zcestné. Nemějte obavy, že by se někdo s práškováním několika českých důchodců zabýval. Malujete tady jen čerta na zeď. Postěte se, pracujte, sportujte, odpočívejte, vzdělávejte se a na nějaké americké hrátky s CHT klidně v ČR zapomeňte..
tohle všechno:
neutralizuje negativní působení EM záření veškeré elektroniky
čistí vodu
uzdravuje lidi i zvířata tak, že transformuje negativní energie, čistí a nabíjí tělo živou energií
zlepšuje náladu a pohodu v místech, kde se nachází
zlepšuje kvalitu spánku (spíme lépe, déle, pamatujeme si sny)
posiluje vrozené psychické schopnosti
harmonizuje geopatogení zóny a negativní zemské dráhy
stahuje nečistoty a transformuje je

vadí jen lidem se sníženou imunitou - normálně zdravý člověk si těchto vlivů vůbec nevšimne.

Profile  

PostPosted: Sat Nov 21, 2009 8:31 am 

Quote:
...Postěte se, pracujte, sportujte, odpočívejte, vzdělávejte se ...
Takže se jedná opět o jednu z mnoha chabých náhražek - berliček místo půstu .. napadlo mě to samé. :wink:

Profile  

PostPosted: Sat Nov 21, 2009 4:01 pm 
Site Admin

Přesně tak, jakmile k sobě připustíš jakoukoliv berličku, staneš se na ní závislákem. Zdravý člověk, který si vědomě udržuje zdraví, se ubrání jakémukoliv problému - útoku nemoci z venku. Na člověka denně útočí miliony virů a je jen otázkou síly či zásoby imunity, zda a jak se s útoky dokáže vyrovnat, či jim podlehne..

Profile  

PostPosted: Sun Nov 22, 2009 2:51 pm 

Já jenom ještě jednu věc, jsem pro, nepotřebujme berličky..!!!

Jenom Pavle, upravuji tvoji vzácně nepřesnou formulaci, u nás v ČR se "chemtrailsuje " o 106!už několik let , tedy u nás jim rozhodně nejde jenom o důchodce, bohužel.

Profile  

PostPosted: Sun Nov 22, 2009 11:31 pm 
Site Admin

Nebreč, republika je v podstatě kotlík o průměru 200 km - v 1/4 republiky je takový emisní spad, že nějaké CHT už moc neuškodí - za předpokladu že by byly. Jako pilot dostávám tuto otázku velmi často. Vem si, že letadlo letí ve výšce okolo 10 km - a vypusť nějakou látku z nádrží. A pak si spočti roptyl - kde ta látka skončí? Pokud na nás někdo něco shodí, ty se to stejně nedozvíš a z území ČR a jejich technického porfolia to jistě organizováno není páč servisní střediska na údržbu letadel jsou v tuto chvíli chvíli rády že vůbec jsou. Najdi jediného člověka mechanika nebo pilota, který viděl v českých servisních zařízeních něco k rozprašování CHT na letadlech namontováno. Pokud někdo takový sport provozuje, pak to dělá vláda. A buď v klidu, ta česká opravdu nemá čím:)

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 9:29 am 

Ale jo, je to už asi i jedno, při našem stavu ovzduší. Jinak vládu bych za tím až tak nehledal, ta naše už neví která bije, až asi na 2, 3 jedince. Spíš se jednalo o velké mezinárodní letecké spol. a hlavně! o armádu...

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 1:58 pm 

Tady bych zase souhlasil s Pavlem, je toho plný internet, chce to informace filtrovat, filtrvat a zase filtrovat - teď nemyslím CHT ale obecně vše.
Těžko mě může někdo podezřívat z nedostatku víry v cokoli, ale tyhle sr...ky se velice rychle prozradí samy a to jednoduše - opisujou překlady otrocky jeden od druhého a ještě k tomu blbě a s chybami .. 8) :wink:
Většinou mě článek zaujme, přečtu třeba i 80-90%, když tam autor flákne takovou kravinu, že by to trklo i slepého - prostě kvadratura kruhu.
Krásná ukázka je totální smyšlenka Da Vinci code - ve finále i autor přiznal, že musel mozaice pravdy pomoci a to hodně, aby zdánlivě zapadala a dávala smysl. Prostě si pravdu přibarvil. :wink:
Ale co lidiček mi dalo otázku: "Věděls, že Kristus byl ženatý a měl potomky ?" s kamenným obličejem ..
Bohu žel je třeba se prokousat množstvím hovadin cestou k Pravdě.
Myslím, že Pavel specielně by mohl vyprávět ..

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 4:45 pm 

Nezlob se,

ale já vůbec nechápu, co mi to tu vykládáš. Když dovolíš, tak za posledních 12 let jsem vyhodnotil alternativní informace správně snad vždy, co si pamatuju, od světové krize, pád dolaru, připravovanou pandemii, důsledky LS, alternativní med. a pod. tak nevim, proč mi tu píšeš něco o Davinciho kódu a podobný nesmysly o opisování..... ????

CHT jsem pozoroval několikrát na vlastní oči nad hlavním městem Praha a nebyl jsem sám, v sousedním Německu a pokud vím tak i např. v Itálii se toto téma stalo i součástí ofi. zpravodajství a mohl bych na toto téma pokračovat.

Opravdu nemám problémy s vyhodnocováním neoficiálních informací.. Sorry. :roll:

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 5:18 pm 
Site Admin

Nechete se o offtopic věcech hádat v PM? 8) Jsme na pust.cz :arrow:

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 5:33 pm 

Máš pravdu, ale nehádám se, jen jsem připsal svůj názor na cukrování a makování z orbity a olfess si to vztáhnul nějak nepochopitelně osobně.
Tímto k tomu už nemám co říct - snad jen, že by mohla pomoct křišťálová koule po bábě, nebo možná měděný trubky od topení zalitý do betonu .. :roll:

Profile  

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 11:04 pm 
Site Admin

Taky se mi zdá reakce nepřiměřená. Je potřeba si uvědomit, že všechny tyto "vybíječe" lidí jsou stavěny na slabší organismy. To znamená staré lidi a lidi se slabší imunitou s cílem urychlit jejich odchod ze života aby nebyli zátěží společnosti. Nechme stranou etiku a tragédii tohoto chování mocných kteří si nedokážou pomoci jinak.

Pro nás z toho plyne jasný závěr: Pokud se postíme, cvičíme a pokud jíme, jíme zdravě, pak se nemáme čeho bát, tělo se s tím v půstu srovná. Už jsem tu psal, co dělám s epoxidama karbonem a skelnou tkaninou a jak to v průběhu půstu ze mě pěkně jde ven horem i dolem. Jeden z typů CHT zachycené do lícního filtru je v podstatě na té samé bázi - jsou to jehličky zachycující-zapichující se do plic. Je to něco podobného jako skelná vata kterou se kdysi zateplovalo. Obrázků a videí na toto téma je plný net, stejně jako skupin které dokazují jak existenci CHT, tak její neexistenci. Pokud se chcete k jedné ze skupin přidat, prosím jděte tam, kde je to tématem diskuze. Děkuji.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC