Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 11:00 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Fri May 04, 2007 7:08 am 

Evka, čoho sa bojíš, veď si dokázala to, čo málokto. Čo by iní za to dali.
Čo tak urobiť si na čas pohodičku? Ide leto, slnko, teplo, vychutnávaj si života, stravuj sa zdravo, maj veľa pohybu v prírode a uvoľni sa, aby si sa cítila šťastne. Podľa mňa pôstov by na teraz aj mohlo stačiť.
40 urobíš keď príde na to čas. A môžno už z celkom iného dôvodu ako teraz.
Poznám prípad keď boli veľmi zlé výsledky v krvi, také aké bývajú pri rakovine. Bola nariadená operácia, lebo lekári mali podozrenie na jeden orgán.
Pacient prečítal Wandmakera, začal sa podľa toho stravovať a k tomu iba krátke pôsty pravidelne 1 deň v týždni a 3 v mesiaci. (viac nedokáže zatiaľ
a výsledky sú už v poriadku a cíti sa 100x lepšie ako predtým.
V mnohých prípadoch pomôžu už aj krátke pôsty, lebo telo čistí stále.
A viera v uzdravenie uzdravuje najviac

Profile  

PostPosted: Tue Jun 26, 2007 8:59 pm 

1.1.5. Rakovina

Rakovina byla ještě donedávna považovaná za rozsudek smrti. Nedávné pokroky v přirozené buněčné medicíně to ale podstatně změnily.
Nyní už je očividné, že rovněž v případě této choroby byl lékařský výzkum nepatentovatelných terapií *) vědomě zanedbáván a obviněnými vyloučen ve prospěch neúčinných drog,
které epidemii rakoviny, jednoho z jejich nejlukrativnějších obchodů, umožnily pokračovat.
Kvůli mimořádnému rozsahu a dopadu těchto zločinů, spáchaných obviněnými v souvislosti s epidemií rakoviny, si je prezentujeme ve větších podrobnostech.

Skutečnost, že se všechny typy rakoviny rozšiřují v těle stejným způsobem: za využití trávících enzymů (collagenázy, metalloproteinázy), je vědecký fakt.
Tyto enzymy lze blokovat, a tím zabránit rozšíření rakovinných buněk, terapeutickým použitím přirozené aminokyseliny, lysinu, a to zejména společně s jiným, rovněž nepatentovatelným stopovým prvkem.
Na tento léčebný přístup reagují všechny druhy doposud studované rakoviny, včetně rakoviny prsu, prostaty, karcinomů, rakoviny plic, rakoviny kůže, fibroblastomů, synoviální rakoviny a všech dalších forem nádorů.

Jediným důvodem proč tento zásadní objev nebyl v medicíně dále prozkoumán a celosvětově použit k vyléčení pacientů postižených rakovinou je skutečnost, že tyto substance nejsou patentovatelné, a proto docilují jen nízkých tržních marží.
Ještě mnohem důležitější ale je, že jakékoli efektivní potírání libovolného onemocnění nakonec povede k jeho vymýcení - a tím i k zániku mnohatriliónového dolarového trhu s farmaceutickými drogami.

Farmaceutické drogy prodávané pacientům trpícím rakovinou jsou obzvlášť podvodné a zlovolné. Pod záminkou ošetřování rakoviny jsou pacientům pod krycím názvem "chemoterapie" aplikovány toxické substance, včetně derivátů yperitu.
Skutečnost, že tyto toxické směsi zničí také miliony jejich zdravých tělesných buněk je vědomě zakalkulována.

Se znalostí těchto skutečností, byly tedy vědomě vzaty v úvahu následující důsledky: rakovina v první řadě zůstane celosvětovou epidemií, poskytující výnosnou bázi dlouhodobému obchodu vynášejícímu trilióny dolarů.
Za druhé, soustavná aplikace toxických prostředků formou chemoterapie vyvolává u rakovinových pacientů přijímajících tyto toxické substance epidemii nových chorob.

V důsledku této strategie je produkce farmaceutických drog pro ošetřování nebezpečných vedlejších účinků chemoterapeutických léčiv - včetně infekcí, zánětů,
krvácení, selhání různých orgánů, atd. - ještě lukrativnější :twisted:
než obchod se samotnými chemoterapeutiky.
Obvinění tudíž aplikují organizovaný podvodný postup ke škodě stovek milionům rakovinových pacientů s jediným úmyslem: jde o jejich finanční obohacení.

Pro ty, které to zaujalo, viz :
http://zdravi.doktorka.cz/obchodovani-nemocemi/

*) Včetně půstu

Otázka pro kompetentní : Jaká je hladina trávících enzymů v těle během půstu :?:

Profile  

Post subject: Ewa
PostPosted: Thu Apr 10, 2008 4:46 pm 

Ewo,

nepředstírám, že pro mne je to docela rána, to co tady píšeš.... Tak nějak jsem se domnívala, že ty půsty, vegetariánská strava a hlavně hodně syrových šťáv je snad skoro stoprocentní v léčbě rakoviny.... Vlastně s tím počítám i ve svém osobním životě, že kdyby se něco takového objevilo, tak... vím co s tím.

Pavle, co na to říkáš ty? Byla chyba v tom, že se nechala operovat nebo začala moc pozdě? Nebo to "prostě tak je"?.....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 10, 2008 5:07 pm 

Ewo,

jsi si jistá, že se jedná znovu o tu bulku? Není to srůst po té operaci? není to zvětšená mléčná žláza?

1. rok 3 x 21 dní, 1x 32 dní
2. rok 2 x 21 dní, 1x 33 dní

To je 7 dlouhodobých hladovek během dvou let a ty mi chceš říct, že se tam ta rakovina vrátí zas?

Piješ u toho půstu JENOM destilku?

Držím ti moc palce, jenom se mi nechce věřit, že je ta potvora tak odolná....
Opatruj se!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 10, 2008 7:31 pm 

Ewo,

nevím, jak ostatní, ale pro mě mají tvoje slova a tvá zkušenost cenu nesmírnou. Děkuju ti. Potvrzuje to velice dobře vše, s čím se v poslední době setkávám - je to tak. A je významné a dobré se o osobní zkušenost podělit.

Jsem moc ráda, že jsi našla cestu k uzdravení svého těla i duše, nepochybuju, že to zvládneš, jakkoliv to může být bolestné. Přeju ti, abys to zvládla s grácií a radostí :) Opatruj se! :-*

Doubravka

PS: Pokud to půjde a pokud budeš mít chuť sem nadále psát, byla bych vděčná.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Apr 10, 2008 7:46 pm 

Děkuji

a přidávám se. Byla bych taky vděčná, aby si psala i nadále. ...

Hm, já jsem asi taky v mnohém "adept". Nemůžu se hrozně dlouho srovnat a dát dohromady. Zkusim konečně prolomit 40, ty kratší půsty zabírají opravdu převážně na fyzičnu a potom za chvíli sklouznu zase zpět.

Chybí nám ve společnosti ucelený systém, je to fakt!!! Stůl i o sebelepších dvou nohách nebude stabilní, pokud nebudou pevný všechny čtyři. Ty autory, co si zmiňovala znám.
Tak konec fňukání a do práce :))) !!!

Ahoj

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 11, 2008 10:24 am 
Krasny den všem ted sem docetl vybornou knihu G.P.Malachova Povaha cloveka a jeji vliv na zdravi a pomoci pustu a rozvijeni vule jde zmenit i spatna karma.Je zapotrebi pozitivni mysleni vule sebedisciplina a poznatky (informace,vedomosti).Uz sem precetl nekolik knih o nej a porad se neco podstatneho dozvidam na me dalsi ceste.Vrele doporucuji.Klid a mir vsem

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 11, 2008 12:23 pm 

Když už jsme u těch knih - dnes se mi dostala do ruky "Nemoc jako řeč duše" (Rudiger Dahlke) a musím říct, že to, co jsem se tam dočetla právě o rakovině (strana 73-104) mi přišlo velice výstižné a srozumitelné. Doporučuji všem alespoň nahlédnout. Ukázka otázek z knihy: http://www.ahau.cz/default.php?pageid=1546

Opatrujte se a žijte blaze :)

Profile  

PostPosted: Fri Apr 11, 2008 1:31 pm 

Ewa wrote:
"Mezi řádky" tam autor píše,že vlastně klasická,brutální léčba chemotherapiemi,ozařováním,apod.pacienta může paradoxně nastartovat
rychleji v duchovnímu očištění nežli cokoliv jiného...

No vidíš, tohle mě teda momentálně fakt potěšilo :wink: Já ty kapitoly o rakovině zatím jen proskákala - knihu jsme koupila doslova před pár hodinami - a tohoto jsem si nepovšimla. Víš, můj bratr tento týden podstoupil první chemoterapii, a třebaže já bych na to šla jinak, respektuju jeho rozhodnutí a budu ho podporovat v cestě, kterou si zvolil. Knihu mu vezu, protože si (vyzkoušeno na sobě) čím dál tím více myslím, že choroby těla souvisí z valné většiny s něčím úplně jiným, než si obecně myslíme. Sama jsem se loni postila jak divá, v plné důvěře, a můžu říct, že mi půsty velice pomohly nejen tím, že mi pročistily tělo, ale hlavně i duši a tím mi umožnily se posunout zase o kousek dál a své zdravotní potíže "dorazit" prací na poli duchovním - tedy pomohly mi vůbec hledat a najít cestu ke kořenům. Tím se mi cesta samozřejmě teprve otevírá, ale mám z ní velikou radost. A s půsty počítám i nadále. Víc se teď těším ze všeho a víc důvěřuji.

Přeju hodně zdaru, odvahy a porozumění! :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Apr 11, 2008 2:27 pm 
no tak to budou ty knihy hodne podobny taky tam o tom pise ze vsechno zavisi na dusevnu ale pise tam i jak na tom pracovat.Jinak ja tam napsano Na hranici zivota a smrti prichazi osviceni a nejsilnejsi ozdravujici metody a prostredky.Potkal sem cloveka ktery byl na hranici zivota a smrti,protoze odmitl operaci zlucniku a v jednom momente k nemu prislo svetlo(Buh,Budha...).A nakonec ten kamen dostal ze sebe 26 dennim pustem.Pokoj a mir vsem

Post subject: Ewo
PostPosted: Sat Apr 12, 2008 2:36 pm 

Ewo,

jenom na upřesněnou, to "fňukání" bylo mířeno na mě, nikoliv na tebe... ;)) !!!

Mějte se

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Apr 14, 2008 7:50 pm 

jonathanbrno wrote:
Krasny den všem ted sem docetl vybornou knihu G.P.Malachova

Toho Pavel asi moc nedoporučuje, jak sem tu kdesi četl o té paní co podle něho použila na ukončení půstu ten česnek atd..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Apr 15, 2008 2:01 pm 

Mac wrote:
jonathanbrno wrote:
Krasny den všem ted sem docetl vybornou knihu G.P.Malachova

Toho Pavel asi moc nedoporučuje, jak sem tu kdesi četl o té paní co podle něho použila na ukončení půstu ten česnek atd..

S Malachovem mám taky trochu problém, nicméně s tím česnekem to bylo myslím špatně pochopeno. Malachov nedoporučuje po půstu sníst česnek, ale vzít chlebovou kůrku, potřít ji trochu česnekem, důkladně prožvýkat v puse kvůli dezinfekci a poté zase vyplivnout. Při svém posledním půstu jsem to tak udělala a nemůžu si to vynachválit - ta hnusná pachuť, co mě týrala tři týdny, najednou zmizela jak mávnutím kouzelného proutku. Ústa jsem pak pečlivě vypláchla a první stravu pozřela až po chvíli a obezřetně a rozhodně méně brutálního charakteru :wink: Myslím, že tady šlo jen o komunikační šum :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Apr 16, 2008 6:39 am 
Jo mas pravdu tak je to tam napsany.Ale me nedela ho jist.Kazdy si musi najit svoji cestu,protoze nikdo neni stejny.Pokud clovek neji cesnek kazdy den tak s tim ma vetsinou problemy i bez pustu.Ja od Malachova ctu knihy o karme a tak,hladovku delam podle Pavla a tela co rekne.Pokoj a mir vsem

Post subject: Re: chudák Malachov...
PostPosted: Sat Apr 26, 2008 6:17 am 

Nepříjemného tam není nic :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC