Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Oct 22, 2017 4:40 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: Fri Feb 05, 2010 8:41 am 

Dekuji vsem za podporu, nakonec jsem 16ty den vecer odstartovala navratovku, neb uz byl muj stav dost na hrane. Zatim mi je nic moc, dnes rano to vypadalo, ze se mi chce omdlit, ale nejak jsem to zatim ustala. Tak mi drzte palce. Mejte se

Profile  

PostPosted: Fri Feb 05, 2010 1:04 pm 

Ahoj Ráďo, držím pěsti abys zvládla dobře návratovku, dej určitě vědět jak se cítíš. Já mám dneska 5. den půstu a moc fresh se taky necítím :)

Profile  

PostPosted: Fri Feb 05, 2010 1:09 pm 

Pavlusa wrote:
Ahoj Ráďo, držím pěsti abys zvládla dobře návratovku, dej určitě vědět jak se cítíš. Já mám dneska 5. den půstu a moc fresh se taky necítím :)

Dekuji a drzim palce :P !

Profile  

PostPosted: Fri Feb 05, 2010 3:13 pm 

"Škoda" 5-ti dnů do 21-ky, ale i tak gratulace, o nic nejde, půjde to někdy příště, hlavně návratovku dát dobře !
Mě chybělo kdysi do 40-ky "pouhých" 14 dní, poskládal jsem se velice podobně jako Ty, no co už, tak příště. :)
Pozor na různé chutě a nespadnout k přejedení se hlavně, návratovka je poooootvora !

Profile  

PostPosted: Sun Feb 07, 2010 1:39 pm 

Teda Fando, 26 dní - nádherný výkon - gratuluju :) .

Profile  

PostPosted: Sun Feb 07, 2010 3:26 pm 

Pavlínko, děkuju, jsi hodná (jako vždy :) ), ale půlka gratulace - nejméně - patří tady panu domácímu,
bez něj bych nikdy nezjistil, že dám 21-ku hned naponejprv a s Boží pomocí po čase tu další - 26-ku.

P.S. Návratovky u mě nebyly zrovna vzorové .. proto se o nich zmiňuji, ikdyž varován jsem byl taky.
Jsem přesvědčený, že návratovky jsou ta těžší část půstu a vyžadují jedince hodně silné vůle.
Vůle potřebná pro půst jak vidno z mnoha jiných příkladů zde může být pro návratovku nedostatečná ..

Profile  

PostPosted: Sun Feb 07, 2010 11:16 pm 

cepheus wrote:
Pavlínko, děkuju, jsi hodná (jako vždy :) ), ale půlka gratulace - nejméně - patří tady panu domácímu,
bez něj bych nikdy nezjistil, že dám 21-ku hned naponejprv a s Boží pomocí po čase tu další - 26-ku.

P.S. Návratovky u mě nebyly zrovna vzorové .. proto se o nich zmiňuji, ikdyž varován jsem byl taky.
Jsem přesvědčený, že návratovky jsou ta těžší část půstu a vyžadují jedince hodně silné vůle.
Vůle potřebná pro půst jak vidno z mnoha jiných příkladů zde může být pro návratovku nedostatečná ..

Ahojky, 26 dnu... to je sen 8) , to musi byt potom super pocit.

Ja to zabalila, proste proto, ze uz nebylo vic energie, uz mi neslo skoro ani dychat. Vim, ze jsem byla na konci. Jakoby cely pust probihal trosku jinak nez jsem zvykla (teda delsi mam za sebou jen dva, tri...). Ja citila uz dlouho, ze telo nechce jist, takze v tomto pustu jsem se navratovky vubec nebala a potvrdilo se.
Hned prvni den pustu, jako by na se na zaludku zaklopilo a zadny hlad ani chute. Cely pust jsem vubec nemyslela na jidlo. Vubec, snad 2x jsem si vzpomnela, ze jsem na nej zapomnela. Jediny, co byl hnus, ta strasna pachut rano v puse. Jina nez pri jinych pustech. Dokonce se objevovala jeste snad do vcerejsiho rana a v kondici tedy zatim taky moc nejsem. I kdyz tendence je stoupajici. Kdyby mi nezmizela energie, pust bych neprerusila.
Pri zacatku navratovky jsem spis nejedla vubec nez jedla, protoze mi nic nechutnalo. Ted uz jsou chute asi v normalu, ze tak nejak dvakrat o to jidlo nestojim. Spis si udelam dzus, dnes mi moc chutnal mrkvovej plus rajce. Zadny tuk, zadna sul, tentokrat je pro me rozhodne navratovka lehci nez pust. Protoze ted uz se vraci energie, kdezko v pustu jsem ji od 10. dne zacala ztracet az se ztratila :?

Pavli, jak jsi na tom? Jeste pustujes?

Profile  

PostPosted: Mon Feb 08, 2010 8:40 am 

Aloha Ráďo,
teď nevím jestli dotaz byl na mě nebo na Pavlínku, ale odpovím stejně :wink:
Dneska mám 8. den, původně jsem chtěla 7, protože už jsem dlouho nepůstovala, ale vylezly na povrch některý neduhy, kterých bych se chtěla zbavit. Úplně stejně jako při minulý 7 poslední den, ale tenkrát jsem se vyděsila a začala návratovku. Tentokrát volím Pavlovu verzi "chata" a děj se vůle Boží. Myslím že víc než 10 ale nedám, nechci zvrzat návratovku, známe se :D Jinak tentokrát mám s tím jídlem podobnej pocit jako ty, zatímco při minulý 7 jsem nesměla vidět nikoho jíst a od rána do večera (bez přehánění) jsem fanaticky ležela v kuchařskejch časopisech a serverech, tentokrát naprosto nezájem. Jen včera večer trochu jo, protože kamarád Ital mi asi hodinu vykládal co a jak poslední dobou vařil a cuccina italiana té se nedá ubránit. Přeju ti ať energie pěkně nabíhá Ráďo a borelie ať si trhnou nohou ! Dej nám o sobě zase vědět. Pa.

Profile  

PostPosted: Mon Feb 08, 2010 11:51 am 

Pavlusa wrote:
Aloha Ráďo,
teď nevím jestli dotaz byl na mě nebo na Pavlínku, ale odpovím stejně :wink:
Dneska mám 8. den, původně jsem chtěla 7, protože už jsem dlouho nepůstovala, ale vylezly na povrch některý neduhy, kterých bych se chtěla zbavit. Úplně stejně jako při minulý 7 poslední den, ale tenkrát jsem se vyděsila a začala návratovku. Tentokrát volím Pavlovu verzi "chata" a děj se vůle Boží. Myslím že víc než 10 ale nedám, nechci zvrzat návratovku, známe se :D Jinak tentokrát mám s tím jídlem podobnej pocit jako ty, zatímco při minulý 7 jsem nesměla vidět nikoho jíst a od rána do večera (bez přehánění) jsem fanaticky ležela v kuchařskejch časopisech a serverech, tentokrát naprosto nezájem. Jen včera večer trochu jo, protože kamarád Ital mi asi hodinu vykládal co a jak poslední dobou vařil a cuccina italiana té se nedá ubránit. Přeju ti ať energie pěkně nabíhá Ráďo a borelie ať si trhnou nohou ! Dej nám o sobě zase vědět. Pa.

Ano Pavluso,
dotaz byl na Tebe :P . Tak to je parada, ze pokracujes. Ja do toho snad sla taky znova, ale zatim jsem rada, ze jsem rada. Nekdy musim jeste prodychavat, nejak je ten navrat tentokrat zdlouhavejsi. Jo, a taky mam novou prezdivku, pritel mi ted rika "kostřičko", coz tedy jsem :lol: . Nevim proc, ale asi je vhodny obdobi na pust, fakt se na to jidlo nijak neupinam, myslela jsem si, ze to bude tim, ze spis resim ty borelie, nez nejaky jidlo, ale kdyz i Ty to mas podobne, tak to bude asi neco ve vzduchu :P . Tak se drz, holka!

Profile  

PostPosted: Fri Feb 12, 2010 9:00 am 

cepheus wrote:

Ano, ano Fando, napsal jsi to hezky o panu domácím :mrgreen: a děkuju za milá slůvka - mám k Tobě podobně kladný vztah :) . A souhlasím, nejtěžší jsou návratovky...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC