Pust.cz
http://www.pust.cz/forum/

Rakovina ženských orgánů
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=24
Page 1 of 1

Author:  Míla [ Sun Oct 08, 2006 7:44 pm ]
Post subject:  Rakovina ženských orgánů

Při jedné konzultaci s mým známým bylinkářem jsme se dostali k tématu vážných chorob a také k rakovině. ŘEkl mi, že statistika za jeho 10 letou praxi s pacienty je taková, že většina "rakovin" - tedy pacientů s rakovinou, má v nepořádku slinivku.

Řešení je prosté: slinivku lehce opravíme půsty(dle kalendáře) a správnými návratovkami a životosprávou. (Kromě této opravy dojde k harmonizaci všech orgánů a sladění menstruačního cyklu na neuvěřitelnou přesnost - jako hodinky - možná lepší.)

Řešení současné medicíny (Že by zase kšeftík?):"Doktorka Marie Bendová, onkoložka z gynekologicko-porodnické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze zdůraznila, že například nádor děložního čípku se může vyvíjet po mnoho let, aniž by žena pociťovala potíže. "Pokud neabsolvuje pravidelné prohlídky u gynekologa spojené se stěrem, na nádor se přijde až v okamžiku, kdy je třeba nasadit onkologickou léčbu se vším všudy. Právě tomuto nádoru bude možné v brzké době předcházet vakcinací. Zřejmě už v příštím roce," uvedla lékařka. "

článek viz: http://www.novinky.cz/zena/zdrav/az-sedesat-procent-nadoru-muzeme-sami-ovlivnit_97562_1sc7u.html

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/