Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Tue Jan 16, 2018 3:33 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Antikoncepce a pust
PostPosted: Sun Jun 17, 2007 3:08 pm 
Dobrý den,

jsem začátečník v oblasti pustu. Po druhé jsem úspěšně zvládla 24 a 36 hod. Mám, ale dotaz na antikoncepci spojenou s pustem. Vysazuji prášky ve dni pustu a na druhý den jen opět nasadím zpětně. Ráda bych pust držela každý pátek a pomalu si zvykala na hladovění - lačnění. Nevím jak mám zacházet s antikoncepci během půstu. Prosím tedy touto cestou o radu milé dámy a dívky, které mají zkušenosti v této oblasti. Děkuji Vám všem za odpověď.

Post subject:
PostPosted: Mon Jun 18, 2007 9:02 pm 

Ahoj Lenko,
antikoncepce je pro tělo super humus, je to zásah do přirozené hormonální rovnováhy. Zkusila jsem kdysi dávno a již nikdy více bych to neudělala. Možná namítneš no jo, ale já se přece musím chránit půst nepůst. Pokud máš partnera, kterému záleží na Tvém zdraví, určitě bude ochotný převzít tento úkol na sebe. Myslím, že když budeš s pravidelnými či méně pravidelnými půsty prášky různě "dobírat" rozházíš si své zdraví ještě víc a půst nebude působit tak očistně a ozdravně v celé své síle.
Hodně štěstí Ti přeje Pavla.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jun 19, 2007 1:28 pm 

lepšie už dopredu si zvážiť, čo chcem a čo nechcem, lebo keď telo zistí aké je to byť po pôstoch, už znovu do seba nedostanete lieky a pod. chemikálie
Je to sranda, ale funguje to. Minule sme sa smiali sami na sebe, ako sme si dávali tabletky pri každej bezvýznamnej chrípke, teraz sa na to pozeráme ako na poriadnu blbosť a vytešujeme sa z toho ako sme na ňu vyzreli

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jun 19, 2007 1:40 pm 

Lenka, 1 -3 dni pôst to ešte hádam znesie, ale dlhší by som na hormónoch radšej nerobila

Profile  

Post subject:
PostPosted: Tue Jun 19, 2007 8:05 pm 

Já jsem na antikoncepci držela 7 denní půst a nevšimla jsem si sebemenších problémů, které bych si spojila s antikoncepcí.... Prostě jsem držela půst a tato otázka mě ani nenapadla... Je to pro tělo špatné, ale jiná ochrana není tak bezpečná jako hormionální, ani kondom, či tělísko ne....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Jul 02, 2007 9:44 pm 

proč myslíš? má sestra má s hormonální antik. dítě, naštěstí "zdravé". a takových žen není málo, 100%ní nemáš nic.

tento způsob volila potom, co po tělísku - daně - porodila syna a tělísko zůstalo dále v těle, jako by ho právě zavedli :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC