Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu May 25, 2017 12:19 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Úbytek energie po ..
PostPosted: Tue Sep 26, 2006 5:21 pm 

Vysvětlí mi to někdo? Jak je to s úbytkem duchovní i fyzické energie u mužů po dosažení orgasmu? Vlastně ve skutečnosti jsem se setkala jen s jedním člověkem, který si "stěžoval", že to u něj takto funguje. S úbytkem energie prý dochází také k mnohem zúženějšímu vnímání Světa (u těch, kteří "duchovně vnímají").. a tělo pak vyžaduje doplnit energii z jídla (vyjádřeno slovy: "sežral bych i psa").

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Sep 27, 2006 6:25 am 

Je rozdil mezi orgasmem a ejakulaci. Po orgasmu bez ejakulace nedochazi k "ubytku energie" (nekdy prave naopak). Po ejakulaci muze dojit k utlumu a nezajmu. Souvisi to zrejme s pocitem "udelal jsem vse" pro udrzeni druhu a toz mi dejte pokoj a ted bych se "konecne" najedl.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Sep 27, 2006 6:46 am 

Mirku, já to právě znám z taoismu. Jenže jsem se nesetkala s člověkem, který by mi o tom něco řekl - věděl aspoň vzdáleně a nebo na sobě z praxe. To mě zajímá - osobní zkušenost.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Oct 18, 2006 8:23 pm 

...tady je někdo zvídavý...A na co to Mílo potřebuješ vědět? Osobně si myslím, že je prospěšnější zvládnout kategorii, které katolíci říkají "čistota" než zkoumat kolik energie je pryč po ztrátě kontroly nad fungováním tohoto děje.

Jinak, v literatuře se dočteš leccos, včetně násobných orgasmů a takových věcí i u muže. Spíše ale než pramen božství nebo tak něco je to achilova pata...každého z nich. Můj skromný vlastní názor.

Profile  

Post subject: Pára
PostPosted: Wed Oct 18, 2006 9:58 pm 
Site Admin

Obrazem: Ejekulát si představte jako páru - s klidným svědomím se tak k němu i chovejte. Muž který o ejekulát přijde, má pocity prázdného, unaveného a nešťastného člověka, který ihned ztrácí zájem o partnerku. Výsledek je trapný, žena se cítí pod psa - tedy jako použitá k ukojení muže a další hrátky byť i má chuť, se nedějí a pokud ještě snad jedno či dvě "čísla" při kterých muž předvádí jaký je king, už to není ono.. Nejtrapnější na celé akci je, že před sebou oba partneři hrají pocity štěstí. V pravdě jsou zklamaní, unavení, bez nálady, nespokojení - muž je na dně sil, žena odložena najednou stranou jako použitá..
Správné milování popisuje tantra - muž šťastný a spokojený bez ejekulace po sérii orgasmů, žena příjemně vyčerpaná a uvolněná ze série orgasmů běžně počítaných i na desítky bez toho, aby se bála říci mužovi, že chce ještě jeden.. Ztratit semeneo, je to samé, jako se hodně najíst, nebo napít alkoholu. Hodně jídla, alkohol a sex se vzájemně odpuzují. Alkohol sice zábrany k sexu uvolní, ale to je tak všechno.. O dobrém zážitku z milování, nemůže být řeč. Skloňuje se tu i celibát - vyhýbat se ženám. Moudré knihy jej považují za přechodnou nutnost, než se muž naučí práci s energiemi, tedy čakrálním systémem a může si pak dovolit i ztrátu páry. Výcvik je však z počátku bolestivý a náročný na tréning tedy dobrou partnerku a nebo harém průměrných milenek. Jinak to nejde. Pokročilá tantra pak vyžaduje zásahy do pohlavních orgánů mechanickými prostředky a v nejvyšších stupních pak jednoduchých operačních zákroků. Nicméně je nutno říci, že celá námaha, bolesti a problémy s celým procesem opravdu stojí za to.. Základní podmínkou je dokonalé zdraví a k němu si pomůžeme jak jinak než půstem.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Oct 19, 2006 7:08 am 

Tak o operacich nic nevim ale taky jsem se tim moc nezabyval ale po nejake te dobe treeningu sverace lze celkem uspesne seeno zadrzet i pri orgasmu. I Povedlo se mi to i pri mem lajdactvi a laxnosti asi 50x :c]
Verim, ze kdybych na sobe vic pracoval tak to dokazu vzdy ale u me je spis problem ze pak zase ani nevim kam s tou enegii a podobne :oops: takze kdokoli kdo ma tu pili by nemusel mit problem.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Oct 19, 2006 9:01 am 

Díky za Světlo, chlapi! Pavle, díky za krátké a výstižné info!

Petře, díky za ukázku, že všechno jde, když se chce! Super! Pochvala! I bez operací! Hurá :) . Jak dlouho Ti to trvalo, než ses to naučil?

A proč to potřebuju vědět? Protože mě zajímá princip! Ale díky prázdnému časovému prostoru mezi dotazem a odpovědí už jdu v myšlenkách dál ... Co za tím milováním ve skutečnosti je.?? Co je za vším vnímáním Světa, pocity (jednou nahoře, jednou dole) atd.? Poznání.. čeho? Hm?
Nehopso, ale u milování je jedno, jestli je po svatbě nebo před z hlediska toho, co mne zajímalo a proč a co popisuje Pavel - unavenej chlap a frustrace ženy = žádná radost - a tomu svatba nepomůže..

Kdykoliv se s něčím v životě osobně setkám, mé "já" si hned klade milion otázek, jako kdyby mi bylo pět (Kupříkladu : A proč jsou na světě chlapi? A jak je velkej vesmír? A kdo jsem já? A proč když si pomyslím, že zvednu pravou ruku, tak ji zvednu??? A nebo nezvednu! Kdo vydává příkaz?).

Když ale zažijete pocit hlubokého objetí i když je partner od Vás fyzicky vzdálen a nebo se do sebe ponoříte jen očima, najednou zjistíte, že fyzické milování je poněkud na nižší úrovni... úúú... a jsem zase vedle a nebo je to zase přechodný stav(?) - dojít k názoru, že milování není potřeba, vlastně vůbec NIC není potřeba...

Zajímalo mne i řešení. Jenže teď už mi to připadá jako banalitka. Proto nepokládat otázky ven, ale dovnitř a hledat, hledat a hledat....
Když vezmeme, že "já" je ten nejposlednější pozorovatel-Tvůrce-všeho přes mysl, smysly a objekty jím tvořené... ( hm, tak to tady teď řešíme "nesmysly" na úrovni mateřské školky. Vždyť jen ve snech jsou pocity daleko intezivnější, než ve "hmotě"! Byť se jedná o strach či milování. Že? A pak se to projeví mokrou dekou :) A nebo skutečnými slzami, když ve snu někdo umře..)

Kubík mi teď udělal virtuální oběd a teď si šel lehnout do virtuální postýlky...

Aha...! Jako děti... Tvůrci..

všeho.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Oct 19, 2006 6:11 pm 

mno, dost informaci je na www.intimnosti.cz, pokud to teda Volmovym jetse bezi, neb jsem tam par let nebyl... a cas si nepamatuju, jen to souvisi se soustredenim a praci sverace, idealni trening je zadrzovani moci a pousteni - pohybovani penisem a trening koncentrace, pokud clovek nepodlehne ale sousteredi se na to co se deje a nauci se to tak nejak vnimat - proste ostra mysl nepodlehajici tomu sklouznuti... ale balancovani na hrane, vyzaduje to souhru... sam jsem si pri tom vzpomel ze jsem si schvalne treba i predstavovalzenejsem ve svemtelo ale mimo nej nebo v tele partnerky - spis jsemsi tak hral...

Profile  

Post subject: cvik
PostPosted: Thu Oct 19, 2006 10:27 pm 
Site Admin

je to stejné jako s půstem - nejdříve to chce teorii a pak tréning a praxi s vnějším a vnitřním svěračem a genitáliemi. To je to nejhorší a nejbolestivější a pak už to jde samo.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC