Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 10:59 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Jan Honza nick:naj
PostPosted: Sat Jan 12, 2008 3:09 pm 
Site Admin

Vítám na serveru Jana, (nick naj) zde je odpověď na registrační mail:

Ahoj Pavle,
asi pred rokem jsem si koupil skripta. Mam je prostudovane a cas od casu se k nim vratim. Po precteni skript a nastudovani vseho potrebneho jsem zacal pustovat. Do teto doby mam spoustu 1, nekolik 3, a jednu ci dve 7. V posledni dobe jsem se zacal vedome venovat cakram -- mam prostudovanou "Kundaliny a cakry" od G.L.P., ktera byla doporucena ve skriptech -- ale stejne se k ni porad vracim; hlavne kdyz se snazim vse uvest do praxe, tj. praktikovat cviceni v knize uvedena a taky jsem po jiste inspiraci prisel na svoje vlastni "meditativni cviceni" (pomoci proudu vody ve sprse! ;)))) s kombinaci tzv. "tapping" viz. zde http://www.youtube.com/watch?v=f3hy3P0W2BU&NR=1
, ktera (mne osobne) funguji naproso perfektne -- pro cisteni\otevirani pouzivam jak tu metodu "tapping" tak i jeji obmenu pomoci proudu vody ve sprse, tj. misto pridrzovani dlane na miste kde je cakra poustim do tohoto mista proud vody. Dal jsem si koupil toho R. A. Moodyho doporuceneho taktez ve skriptech a zas me to posunulo dal.

K uplnemu "pustovacimu stesti" mi chybi jen destilator, ktery bych si velmi rad v co nejblizsi dobe koupil.
Postavil jsem si svou vlastni pyramidu podle navodu ve skriptech, ale zatim mi to s tim zavazickem nefungovalo.

Cil je jasny, uprit veskerou svou touhu a silu k dosazeni te magicke "vstupni brany", tj. 40tky. Tenhle server a uceni (tim myslim, veskere info na serveru) mi bez jakehokoliv prehaneni a patosu naprosto zmenilo zivot...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC