Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Feb 22, 2018 2:48 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: Mon Oct 09, 2006 8:55 am 

De Wries zdôrazňuje, že zvlášť viditeľný je efekt omladenia kože - ostré línie & vrásky sú menej viditeľné. Škvrny, bezfarebné miesta a vyrážky sa postupne strácajú.

Podľa tvrdenia doktora G. Šeltona "sa koža omladzuje, získava lepšiu farbu a zlepšuje sa štruktúra tkaniva. Rozjasňujú sa oči a stávajú sa výraznejšími. Človek vyzerá mladšie. Vonkajšie výrazné omladenie kože zodpovedá prejavom omladeniu celého organizmu".

Máš skúsenosti s odstránením celulitídy & strii po pôste?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Oct 09, 2006 9:03 am 

poslední 28čka:

- už několik lidí mi oznámilo že jsem snad omládla o 5 let či co
- rozzářené oči
- plet jako děcko
- celulitida zmizela neznámo kam
- strie jsem neměla

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Oct 09, 2006 4:59 pm 

Pleť, pokožka = zrcadlo chorob
Půst tělo vyčistí a s tím se čistí a omlazuje pleť - to je i moje zkušenost - bylo to vidět už po pravidelných trojkách a správných návratovkách.

Almond, jakou knihu nebo zdroj máš od zmiňovaných De Wries a doktora "Šeltona"? Nic jsem od nich nečetla a na netu ani v knihovně mi nejde nic najít.

Předem Ti díííík.

Profile  

Post subject: Kniha
PostPosted: Mon Oct 09, 2006 7:26 pm 

Míla,

knihy od nich nemám. Nejaké poznatky o ich výzkume som našla v knihe "Léčení hladovkou" od J. C. Nikolajev & E. I. Nilov.

Profile  

Post subject: pleť
PostPosted: Thu Jan 04, 2007 8:30 am 

Mně se daří půsty odstranit projevy podobné lupénce nebo atopickému ekzému. Vždy, když zjišťuji, že bych nejraději použil urinoterapii v kombinaci se speciálním bylinným pleťovým mlékem, je čas na půst. Ve skutečnosti se pročistí ledviny a játra a tělo se pak nějakou dobu nemusí čistit skrze pleť... Jo, a po poslední 21 mi kamarádka, které je 30, řekla, že ač jsem o 12 let starší, jí připadám nechutně mladej :lol:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 11:26 am 

Ahoj,
narazila jsem na toto téma. Držím půsty pravidelně už 3 roky. Mám 41 let a lidé co mě neznají mi hádají 30 až 35 let. Mám za sebou 3x21 a nespočet 10,3,a jedniček. Po každém delším (21) jsem strašně vysušená a výrazně mi vystoupí vrásky,ale během návratovky se pleť krásně vypne a vrásky jsou pryč. Taky vůbec nevím co je celulitida,ta už mi začínala vystupovat na stehnech,ale je taky pryč. Po každém půstu mám výrazně čistější oči a bělmo,ale bohužel toto vydrží jen pár dnů. Chtěla bych se zeptat žen,které držely 21 a víc dnů,jestli se jim někdy stalo,že jim padaly vlasy v opravdu docela velkém množství. Po posledním půstu v lednu jsem měla úplně kouty, jak plešatý chlap,vlasy mi sice za měsíc začaly podrůstat a teď už jich mám zase hodně,ale docela mě to vyvedlo z míry,protože předtím se mi to nestalo. Říkala jsem si jestli mi nechybí nějaké minerály,ale paradoxně jsem měla krásné nehty. Nevíte čím by to mohlo být? Hormony? Díky za příspěvky

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC