Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Thu Jan 18, 2018 7:31 am

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Nová kniha
PostPosted: Sat Oct 03, 2009 12:15 pm 

Dík Pavle za sebe i za lidičky ..
Taky Tobě Miku dík za podporu, zdravím Tě. Kam se ještě posunu ukáže až čas. :)
Kuk na videjko : http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoa ... idech/785/
A tady taky : http://www.ceskatelevize.cz/program/102 ... C+pros%EDm
To je ten pán jak jsem psal, 80 roků a mává činkama jak si jen zatím můžu nechat zdát !
Živý argument pro hekající padesátníky .. není to paráda ?

P.S. Pavle, máš-li potřebu střihni a šoupni nás kam je třeba .. :wink:

Profile  

PostPosted: Sat Oct 03, 2009 1:29 pm 
Site Admin

Code:
koukám kam ses posunul, nevěřil bych tomu předtim, máš můj obdiv..

Aha tak koukam to sem se splet, protože sem si myslel, že tomu nevěří jen sám Cepheus a vy jste byli dokonce dva :lol: :lol:

S tím věkem nástupu to zas nepřeháněj - ano, desetiletý kluk v klášteře je ideál ale tomu zbývá už jen přímá cesta k osvobození a na nějaký život v žumpě už kašle. Je potřeba zůstat v realitě - to znamená pochopit, že člověk se nedostane ze žumpy ze dne na den jak fyzicky tak duševně. Udělat najednou 40 v podstatě dnes nemůže nikdo protože by se sebeotrávil. Z duševního hlediska - uvěřit najednou nějaké literatuře také nelze, protože najít pravdu v tom ohromném množství balastu pravd polopravd a lží, to chce také kopu času.. Ti nejšťastnější lidi se ze žumpy dokážou vyhrabat nejdříve za rok podle kalendáře v menu tohoto serveru. Za 10 let se to ale povedlo jen několika málo lidem.

Code:
ale mám jednu technickou .... toto povídání se strhlo v sekci bretarian - téma nová kniha.
Klídek jsme ve správné sekci :idea: Bretharianství nedosáhneš v těle, které je zablokované tak, že v něm nemůže volně prudit energie. Nemáš šanci.... Cepheus k tomu míří přímo a tohle je správný strom :wink: Namakaný kulturista se svaly plnými vody a napětí breatharianem určitě nikdy nebude:)

Mikre seš jeden z mála, kdo má naději pochopit jak měkký sval bez napětí může vykonat obrovské množství práce podle vzorce FxS Tedy obrovsksá síla na dlouhé dráze bez svalového napětí. Pro logicky uvažujícího nemožná věc že? :lol:

Profile  

PostPosted: Sat Oct 03, 2009 6:05 pm 

Quote:
Mikre seš jeden z mála, kdo má naději pochopit jak měkký sval bez napětí může vykonat obrovské množství práce podle vzorce FxS Tedy obrovsksá síla na dlouhé dráze bez svalového napětí. Pro logicky uvažujícího nemožná věc že? :lol:

svatá pravda :lol: .... jeden z nejkrasnějších objevů mého života... má to naprostou logiku když už víš jak na to... je sranda na tréninku pozorovat strnulé zpocené tváře které někdy musí i "chvilku vypnout" při cvičení v němž se dá být někde na pokraji spánku (doslova).... ale umím jen tam kde jsem potřeboval, kliky a jiná ruská škola mě nikdy zas tam moc nebrali :lol: :lol: ... ale když tak slyším ty řeči tady tak si říkám "to přece musím zvládnout taky" :wink: ..... obecně bych řekl že když to nemá nějaké uplatnění v životě jedince, tak to je jen takové pohrání si

Profile  

PostPosted: Sun Oct 04, 2009 9:31 am 

Ha ! Teď zase naprosto netuším jazykem kterého kmene zrovna mluvíte .. :lol: 8)

Profile  

PostPosted: Sun Oct 04, 2009 3:20 pm 
Site Admin

Máš přeci Mabu to je první a základní slovičko-hlavní vchod, hlavní dveře do pyramidy kde se tímto jazykem mluví. Věř, že je to stejně zajímavé jako hvězdy :wink: Jsi na poloviční cestě - teorii jsi si díky zmáknuté stojnické pyramidě odvodil sám, zbývá Ti druhá polovina - praxe... Už začínáš chápat, že všechno se vším souvisí a pořád se vlastně mluví o jednom a tom samém? ě čím víc pyramid, tím více si z každé můžeš vzít do té další? Ale pozor na chyták jménem rozstřel mozku, o kterém jsme tu několikrát mluvili! Víš co to mám na mysli? Nebo Mikre?

Profile  

PostPosted: Sun Oct 04, 2009 7:35 pm 

Quote:
Ale pozor na chyták jménem rozstřel mozku

no nenapádá mě nic jiného než to, když se člověk najednou zkouší prorazit na více frontách a ztrácí tím zaostření čili koncentraci

Quote:
Ha ! Teď zase naprosto netuším jazykem kterého kmene zrovna mluvíte .. :lol: 8)

dodám k předchozímu svůj pohled.... vše je jenom otázka uvolnění, můžu věřit že dělám nějaké náročné cvičení a nebo si tímto nekazit náladu a udržovat stav stylu "podvečerní procházka uprostřed babího léta s luxusními červánky a pobíhajícími psy kolem" (moje oblíbená :wink: ) - to se pak jinak cvičí a "náročná cvičení" ať si dělá někdo koho to baví :lol: :lol: .... hmota následuje myšlenku
V jazyce Tvého kmene bych to tipnul dvěma příklady - jedeš dvakrát stejnou delší dobu autem (bez tempomatu,manualní převodovka) a jednou se po cestě budeš cítit dobře a podruhé budou křeče v pravém lýtku ještě další den.... nebo z vlastní zkušenosti víš že stejnou vzdálenost za stejný čas můžeš ujet s jedním motorem za náklady 1 a s druhým za 1/2 a nižší.

Last edited by Mikre on Mon Oct 05, 2009 6:18 am, edited 4 times in total.

Profile  

PostPosted: Sun Oct 04, 2009 10:08 pm 
Site Admin

Code:
no nenapádá mě nic jiného než to, když se člověk najednou zkouší prorazit na více frontách a ztrácí tím zaostření čili koncentraci

Tak to je fatál špatně 8) Tak znovu nebo někdo jinej? Jak je to s tím rozstřelem a první pyramidou?

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 4:54 am 

Quote:
Tak to je fatál špatně Tak znovu nebo někdo jinej? Jak je to s tím rozstřelem a první pyramidou?
Jak ten rozstřel myslíš? Zkus prosím jinými slovy...

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 7:22 am 

Řek bych, že tohle už se tu řešilo. Moc dobře vzpomínám na tohle:

Quote:
Ano přesně tak 40 zajistí vše potřebné k nastartování motoru jak po fyzické stránce tak duševní - tedy rozstřel mozku, v jehož průběhu si člověk přehraje na obrazovce veškeré informace mozku uložené a zpět vrátí pouze ty, které odpovídají Zákonu - tedy Pravdě. A po pravdě řečeno, z vlastních zkušenosti, byl li člověk vychován v žumpě žumpoidními rodiči a žumpoidní školou, zůstane v tom mozku hooodně místa na nové věci :wink:

A ještě k té pyramidě, řek bych, že se prostě po tom rozstřelu "zničí" nepotřebné kostky pyramidy, tj. ty, které neodpovídají Zákonu. Zůstanou jen kostky, které tvoří tvar pyramidy.

Jó, kolik kostiček jednotlivým lidem po rozstřelu zůstane je určitě zajímavá otázka. :? Něco mi říká, že jich asi moc nebude :)

Last edited by naj on Mon Oct 05, 2009 7:34 am, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 7:33 am 

Quote:
Máš přeci Mabu to je první a základní slovičko-hlavní vchod, hlavní dveře do pyramidy kde se tímto jazykem mluví. Věř, že je to stejně zajímavé jako hvězdy :wink:
Jj, dal jsem na Tebe a zagooglil : http://images.google.cz/images?hl=cs&so ... a=N&tab=wi a zjišťuju, že těch -Bu je spousta a moje Ma-Bu je zatím na hony vzdálené ideálu. Když chci dodržet podmínku nohy v pravém úhlu co nejdále od sebe, chodidla rovnoběžně, záda kolmo dolů, tak se začnu kácet dřív než začnu. Tipnu si, že to už jsou hooodně pokročilí jedinci. :lol:
Čiže se spokojím zatím se "svým Mabu" a dál se uvidí. Zajímavé je všechno co děláš se zaujetím a poctivě, všechno poznávání Světa. :wink:
Quote:
.. čím víc pyramid, tím více si z každé můžeš vzít do té další? Ale pozor na chyták jménem rozstřel mozku, o kterém jsme tu několikrát mluvili! Víš co to mám na mysli?
Naprostý sohlas, mockrát jsem s úspěchem promítnul znalosti z více oborů do jiného třeba jen k vylepšení nebo zjednodušení nějakého postupu. Úzká specializace mi nikdy k srdci nepřirostla a dle mě je to pro člověka měřeno délkou života luxus.
Tipnul bych si, že rozstřel není dobrý, než dokončím jakoukoli pyramidu, je dobré počkat, než se kameny "usadí" myslíš ?
Ale zase hádám první co mě napadlo.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 7:57 am 

Mikre wrote:
V jazyce Tvého kmene bych to tipnul dvěma příklady - jedeš dvakrát stejnou delší dobu autem (bez tempomatu,manualní převodovka) a jednou se po cestě budeš cítit dobře a podruhé budou křeče v pravém lýtku ještě další den..
Aaaa tak tomu už rozumím ano přesně takto to funguje. Tzn. můj nejlepší "výkon" neumím zopakovat bez problémů denně jako když vystřihneš a je to přesně jak píšeš, ale to mi neva ! :lol: :wink:
Jde o tu pohodu a pocit, že se něco v dlouhodobém horizontu zlepšuje, (zoom pohled) něco zkouším a nezkoumám to zatím detailně, ale jako celek s odstupem z povzdálí co mi to dává. Psychická pohoda je úžasný "vedlejší" produkt snažení na tomto rameni kříže či pyramidě poznání, nikdy jsem sportovce nechápal, dnes už jo a nejde zdaleka o to být NEJ a jen někde na špici.
Má pravdu předseda, vše souvisí se vším, škoda jen, že jsem "nedostal rozum" kapku dřív .. ale lépe pozdě než nikdy. :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 10:27 am 

díky NAJ za help :) , už jsem k tomu večer sednout a projet minulost :(

Toto znám a intuitivně provádím snad od 16 let. Když had svléká kůži, zůstane z 10000 věcí 2-3, zbytek spálit :wink: . A v podstatě zůstane jen to co tam už stejně vždy bylo, jen to nebylo vidět. A spálí se to, co nikdy neexistovalo jinde než v představách. A tak si človíček staví bábovičky na břehu oceánu..... :lol: :lol: :lol:

Quote:
Aaaa tak tomu už rozumím ano přesně takto to funguje. Tzn. můj nejlepší "výkon" neumím zopakovat bez problémů denně jako když vystřihneš a je to přesně jak píšeš, ale to mi neva !
Jde o tu pohodu a pocit, že se něco v dlouhodobém horizontu zlepšuje

ale proč troškařit 8) ... se správným tréninkem dnešní "nejlepší" bude odvar zítřejšího "každodenní".... proste a bude Vám dáno.... Bůh má dost a jistě rád dodá upřímné prosbě :wink: a co nestihneš teď , střihneš si v dalším kole :D

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 10:29 am 
Site Admin

naj WABANK :idea: :idea:
Je to přesně tak jak píšeš. Pochopeno a vysvětleno správně. Kameny které jsou špatné a neodpovídají Zákonu, musí ven. Rozstřel mozku spustí období mezi 21 a 40. U někoho začne v 25 dnu a u někoho až v 35 ale začne u každého bez rozdílu. Jak již bylo napsáno, nejlíp se maj "pitomci" co v hlavě nemaj nic a ti také mají vyklizeno poměrně rychle a pak je snadné je zasvětit do nových věcí. Zas sáhnu po babičkách, "starého psa novým kouskům nenaučíš" Tady nejde o věk ale odvahu se rozstřelu oddat, tedy udělat onu 40 tku. Nicméně Míťa, Cepheus a další ukazují, že když se chce, je čas odvaha a chuť, jde všechno :!: A také je nutno dodat, že to jede potom, co přijde dobrá podpásovka člověk zjistí, že reálná věda mu už nepomůže a cestou na hřbitov se staví na pust.cz :) Někdo pochopí sám, jiný potřebuje řádně po čenichu, většině Bohu žel nestačí ani to a předčasně a hlavně zbytečně umírají...

Suma sumárum shora uvedené: Pozor, nejdříve musí dojít k rozstřelu nabitých vědomostí, a k jejich srovnání a navrácení podle Zákona a až pak je možno přistoupit k zakládání nových pyramid. Jinými slovy, dokud neuděláte základní pyramidu a nezískáte vrchní kámen tj 40tku, nepouštějte se do dalších věcí. Budou stejně pokřiveny jako ta první nečistá pyramida. První pyramida, dosažení 40tky ukáže základní vzor a nastaví čistou platformu pro další pyramidy.

Kdo trochu rozumí počítačům, rozstřel první pyramidy znamená jak smazání billových windů a výměnu OS za Linux a po zbytek života fungovat v klidu:)

Nakonec vysvětlím obrazem: Duše zasvěceného člověka je jako rulička toaletního papíru. Na každém čtverečku má jednu pyramidu, kde zvládá jedno řemeslo nebo jeden jazyk. Z tohoto pohledu jistě každý adept zasvěcení, jak je důležité první pyramidu postavit s důrazem na Zákon a Pravdu. Pokud se Vám tohle nepodaří na 100%, objedete jen sami sebe a všechno další snažení přijde vniveč... Takový příklad nám dávají naši pavědci. Mají špatné základy a staví na nich další přitroublé teorie. Kdyby si přiznali špatné základy, museli by vrátit diplomy a další tituly a museli by začít od nuly. A že to tak nikdo neudělal? Omyl... Nikola Tesla to ukázal jasně jak se věci mají........... Že Cepheusi:))

Logika shora ukazuje jasný obrázek o tom, jak by to mělo být. Člověk by měl po narození se na Zem dostat v základní škole do duše čistou pyramidu a na jejím základě stavět další nadstavby a pak další pyramidy v jiných oborech. Jak je to v realitě a jaký s prominutím žumpoidní shit si mladý člověk ze školy odnese, je vskutku k zaplakání... čím dříve se ho pak zbaví, tím lépe....

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 11:31 am 

zostáva mi len veriť Pavlovi, sľubuje toho sakra veľa.
Osobne som stále trošku skeptický, moja racionálna myseľ plná zbytočných vedomostí ma zväzuje naozaj statočne a veru neviem či sa podvolí po 40-ke, skúšal som to rozbíjať psychedelikami ale to je značne riziková cesta vhodná len pre veľmi špecifické mysle, takže som sa vlastne docela rád priklonil k tejto vašej metóde a rozšíril rady vychudnutých pošahancov :mrgreen: .
21-ka mi síce nezmenila takmer nič, skôr mám dojem že na myseľ viac pôsobí pravidelná každodenná " modlitba" resp. opakovanie priania dobra s pomocou ruženca, ktorú som začal praktikovať ( ako to Pavel rozvádza na nejakej stránke o pilotoch a modeloch helikoptér) , a tak dúfam že sa to skutočne nejako porieši pri vyšších číslach.
Vzhľadom na to že prakticky nemám čo stratiť, inej cesty v súčasnosti pre mňa niet, navyše sa mi zatiaľ docela darí, tak prečo to neskúsiť dotiahnuť do dúfam zdárneho konca :wink:

Profile  

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 12:15 pm 

Atman wrote:
... rady vychudnutých pošahancov :mrgreen: .
Heeeezký pojmenování půstařů, to tu ještě nebylo. :mrgreen:
Heleď a co se tomu prostě poddat, nikoli násilím, připustit si občas i ty nejpodivnější souvislosti, vykašlat se na "racionální mysl" bez obavy, že budu označen právě za "pošahance" - co to je za přívlastek racionální ? To se maže na chleba, nebo k čemu je to dobré ? :idea:
Koukni prstem do zásuvky, jakou to iracionálních energii dnes používáme. (nezkoušet doslova !) :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC