Pust.cz

Server pro učitele půstu
It is currently Sun Jan 21, 2018 4:54 am

All times are UTC
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Fri Feb 18, 2011 4:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Mon Sep 25, 2006 4:55 am
Posts: 1323
Location: Zem
Níže uvedená korespondence je okopírována ze http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=551&hilit=pust.cz&start=195

Není cílem tohoto příspěvku propírat Pepína, to je jeho osobní problém co dělá a jak se chová. Cílem je ukázat, že základní příčinou níže uvedeného je opět a znovu neopatrnost !! Pouze věta " Ahoj, mam za sebou 40 a měl jsme stejné pocity" a v dalším příspěvku "Více si povíme na SZ" - soukromé zprávy, stačila k tomu, aby se úplně cizí člověk pod nicneříkající přezdívkou dozvěděl přesné a pravdivé iniciály několika žen bez toho aby se sám představil!! Nezbývá než zopakovat opět a znovu: Buďte OPATRNÍ !! Podobní koumáci vždy byli, jsou a budou! Je jen Váš problém, že nedáte pozor a dáte se naivně napálit!! Na nutnost a základní požadavek bavit se o půstu pouze s tím, o kom máte 100% jistotu, že Vám říká pravdu a skutečně má zkušenosti které prezentuje, bylo upozorněno již mnohokrát a stále jak vidět je to málo. Neodborné vedení Vám může zničit zdraví a celý život! I když nakonec zjistíte kdo se za nicneříkající přezdívkou skrývá, stejně si na něm nic nevezmete a zdraví Vám to nevrátí! Ověřené zdroje informací o půstu jsou všeobecně známy a kalendář uvedený na tomto serveru je bezpečně vyzkoušený několika tisíci lidmi. Je potřeba riskovat s někým koho neznáte?

=====================================================================

Přihlásila jsem se na toto forum ze zvědavosti a oslovila uživatele pod přezdívkou Adam Bernau s dotazem na vlnění v průběhu půstu. Dostala jsem tuto odpověď:
Citace:
líp to vysvětlit nelze a taky bych ani nechtěl páč bych tím ovlivňoval tvou karmu a to by nebylo dobré jak pro tebe, tak ani pro mě. Každý jsme tady sám za sebe a ta TOP cesta je, že si každý na vše musí přijít sám, pokud tomu tak není a necháváš se od někoho podpírat a strkat, ztracíš svou identitu a Svobodu.
Jsi blízko, čili to určo pochopíš. Měj se Vypůstovaně


V další SZ jsem byla vyzvána ke striptýzu!! Když jsem se začala pídit po identitě Adama, dostala jsem odpověď:
Citace:
dyž ti to dám, ztratím svou anonymitu, páč tam sou veškeré mé fotky a kontakty na mě, čili ano dám ti vše o mě,nemám s tím problem, ale dáma má přednost čili až po tvém striptýzu ho udělám já ok?

Podle typického projevu jsem měla podezření na jednoho člověka z vitariánu, kde všechny přesvědčuje, že udělal 40 dní půstu. Zeptala jsem se přes SZ dalších uživatelů, jestli nevědí kdo je ve skutečnosti Adam Bernau.

Odpověděla mi jiná diskutující:
Citace:
Ahoj, prosím tě pokud ti mohu doporučit ukonči s ním veškerou konverzaci. Je to člověk, který tvrdí že prošel 40 denním půstem .... Můžeš si o tom také přečíst v diskuzi na http://www.pust.cz posílám link
viewtopic.php?f=13&t=186 mluví se tam o Pepínovi tam se dočteš o tomto pánovi, jak jsem se pak dozvěděla působí ještě na vitariánu !!
Držím palce


Holky pozor! Adam Bernau je Pepíno z Vitariánu, který oblbuje holky a tahá z nás informace!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group