PUST.CZ
 
 
Úvod
Co je tu? Víra? Náboženství?
Co je půst a co dieta 
Pro ty co se na necítí
Krok po kroku k půstu - startování 
Krok po kroku k Bohu
Kdo ano a kdo ne?? 
Na poušti je nejlépe 
40 denní půst v realitě
45 denní půst v realitě
50 denní půst v realitě
55 denní půst v realitě
60 denní půst v realitě
65 denní půst v realitě
70 denní půst v realitě
75 denní půst v realitě
80+ půst v realitě
365 v tvrdé realitě
Breatharián.eu
Marathon 2004
Pro učitele půstu
Pro žáky půstu
Zpět k jídlu
Názory druhých 
Komu uvěřit?
Poraďte se s 'odborníky'
Víra nebo příroda? 
Zdroje informací
Rychlý start
Video
Diskuze
Pyramidy
Je nás 1000
Žijeme na Zemi
Zázraky se nedějí
Energie zdarma
Smrt - Život - Smrt
Rakovina-devitalizace
Zem z pohledu Sluníčka
Breatharianství
T H E      H U G E     L I F E         E X P E R I E N C E

Pust.cz 50 dni pustu  

Takže nejdříve obvyklé porvnávací fotografie první z létání na letadlové jachtě mezi Vánoci v přístavu na Beleárech a druhá po skončení 50tky.


Jak je vidět z první fotografie, zas sem pěkně něco přibral a nebýt toho hezkého ba přímo krásného  vrtulníku (Eurocopter NOTAR)  vypadal bych pěkně vošklivě:)) Na druhé fotografii už jsem se obešel jak bez vrtulníku tak bez košile:)) To už jsem se za své tělo a ovislý pupík stydět nemusel.)))
1) Začátek
Nebyl problém klasicky - tak jak to chodí u lidí s pravidelným zvykem půstovat.
2) Průběh
Vše v pohodě až do chvíle, kdy jsem se dostal do pozice, ve které jsem skončil minulý rok - pokus o přechod na vnější čakrální výživu včetně odstavení svého těla od vody.  A to bylo -
3) Kolem 40
Ve 39. dnu půstu jsem se na základě hladkého průběhu v předcházejících dnech rozhodl  pro pokus o přechod na kompletní astrální výživu - úkolem nejtěžším bylo odstavení těla od vody aneb dokonalému rozhýbání všech čaker v prostoru těla odpovídajícím živlu vody - břichu.
4) Náběh na sucho
Ve 39-40 dnu nevyšel. Tělo mi začalo produkovat velmi tmavou moč což bylo znamením, že se musím ihned vrátit k vodě abych si své tělo neotrávil. Ledviny dělaly co mohly. Na třetí ledvině kůži - mi naskákaly objemné a tukem naplněné vyrážky.   Jasná známka nabíhající sebeotravy, téměř po 48 hodinách jsem se musel vrátit k vodě, ale po dalším dni o vodě jsem se pokusil o to samé znovu.
5) Potíže jak při prvním půstu
Všechny potíže s přechodem na eternální výživu bez vody mi připomínaly období pře deseti lety, kdy jsem se pokoušel přejít pouze na vodu. Ty samé pocity, ty samé bolesti - prožitky. Velmi zajímavá zkušenost včetně nových prožitků a zážitků.

6) Pohoda - povedlo se.
Na podruhé se to podařilo, čakry bylo jasně cítit jak nimi silně proudí energie. Úspěch byl potvrzen zvlhnutím jazyka a hrdla a 'zalitím' těla vodou. V průběhu posledních deseti dnů jsem 'přibral'  téměř pět kilogramů což je následek 'zvlhnutí'organismu po najetí těla na čerpání vody z okolního vzduchu.   Poslední dny už jsem nevypadal tak suše. První dny po 40  to chtělo vyhýbat se vedru - nejlépe mi bylo v noci kdy je vzduch chladný a dobře prosycen vhkostí. To mají čakry největší výkon a není pro ně problém pránu překonvertovat na tolik vody, kolik právě v dané chvíli tělo potřebuje.
7) Ano nebo ne?
V pohodě se přiblížil 50 den a mnoho lidí mi gratulovalo a zároveň se ptalo, zda budu pokračovat dál v nejezení a kolik dní. Je to těžké rozhodování, na jedné straně vah jídlo, mnou osobně považované za nesmysl a na druhé straně společnost a kamarádi, kteří si vytvářejí příjemné pohodlí konzumací dobrých jídel. Na mě to platí z psychického hlediska taktéž, čiže dlouho odmítaní kamarádi nakonec zvítězili a šlo se po mém rychlostartu na dobrou večeři která se později proměnila v párty.

8) Co dál po 50?
Nic vůbec nic, svoje tělo ovládám, půst mě tomu naučil, udělám si s ním co chci - nemusím mu dávat jíst a stejně bude žít na čakrální systém, který za podmínky, že tělo je zbavené všech nečistot a nemá odpor,  udrží tělo při životě bez potřeby hmotného jídla.

9) Co 50 dala co vzala  - problémy a radosti
Co mi poslední  50 dala a vzala?
Práce: Hodně - moc hodně práce. Každou další zkušeností s půstem člověk moudří a půst 'snáší' stále  jednodušeji. Slovo snáší v uvozovkách proto, že půst se stane požitkem, stejně jako projevy jej doprovázející a tudíž člověk zaznamenává čím dál menší odpor v práci a také i k práci, pokud má zaměstnání, které je pro něj zároveň koníčkem. To mohu říci o svém povolání snad více jak 100%-ně.  Čiže z tohoto pohledu nemám problém.

Soukromí: Dá se říci, další půst další ztráta partnerky a další nová partnerka na obzoru - moudřejší a chápavější půstu více nakloněná. Ta předcházející, čili v této chvíli minulá, jasně vytušila, že ten půst nebude jen 21 nebo méně, ale nějakých 40 a možná nebo spíš jí došlo že jistě více, když viděla moji vitalitu po dvou týdnech půstu. Odhadla to včas a velmi dobře. Nicméně byla pokrokem, krátkodobé půsty snášela více jak rok dobře, účinky půstu uznávala i když by sama nevydrdžela víc jak půl dne bez kusu žvance ;) Z tohoto hlediska to byl oproti   předcházejícím partnerkám jasný pokrok. Bohu žel, chodit se mnou 50 dní do restaurace a koukat jak piju vodu bylo nakonec  i na ni moc a k mému štěstí se rozhodla najít si někoho, kdo se chová více 'přirozeně' a   méně jako alien -  mimozemšťan, kerý žije ze vzduchu a kterého všude okukují místo ní i  přesto, že si zrovna 'náhodou' vzala tu nejkratší minisukni. ;)  Chlapi bacha- s tímto jsem se setkal u VŠECH žen, se kterými jsem přišel do společnosti v níž kdosi zaznamenal, že mi najednou chybí na těle pár desítek kil. Když společnost obdivuje  chlapa po boku své partnerky, je to pro ženu bolest rozsahu píchání nožem do žeber ;)  Asi funkci  ženy v domácnosti pořeším  izerátem na  operku;) Anyway, pokud se pravidelně postíte a máte nového partnera, směřujte před vstupem do hlubšího vztahu  k otázkám okolo půstu a sledujte jeho reakce.Pokud na nic nepřijdete a partnera špatně  odhadnete,
udělá Vám později doma peklo ve chvíli, kdy právě nejvíce budete potřebovat jeho oporu a celý jinak malicherný problém může dojít  k zbytečnému přerušení půst a tím zklamání na duši...

10) Co dál?

A co dál? V této chvíli nějaký ten pátek nic - nebo lépeřečeno čekání, až se průměrná hladina účastníků diskuze zvedne do takové míry, abych mohl pokračovat ve svém učení dále,  dále jej rozvíjet a ukazovat další způsoby  vedoucí k upevnění zdraví a posílení fyzických duševních a duchovních sil.  Bohu žel, jak  plyne z událostí posledních dní, čím více mi fandí lidí a čím více lidí hlásí spokojenost s výledky mého učemí, tím se nachází více lidí, kteří hledají všechny možné cesty jak serveru pust.cz uškodit. Uvidíme, jak ještě dlouho ubráním naše pozice.. Věřím, že hodně dlouho a udělám  vše proto, aby Ti a z Vás, kdo se chtějí naučit tomu co umím  - pochopit jemné pricipy a mikrozákony podstaty přírody, napojit se do na vnější zdroj energie a tím dosáhnout šťastného a spokojeného života,  měli na cestě k  tomuto cíli  co nejvíce přesných a pravdivých informací.

 
 
 
 

 Homepage

 
Pomůcky na cestu 

Kniha Pust.cz

ISBN
80-239-7782-2
EAN 978-80-239-7782-0
Kde koupit?

Domácí  destilátor

Kde koupit?

Makrobiotika
Zasvěcení do makrobiotiky
Více info

Aeroponie

Více info

Néti nástavec

Více info

Pyramida

Více info


 
Created C 2002