PUST.CZ
 
 
Úvod
Co je tu? Víra? Náboženství?
Co je půst a co dieta 
Pro ty co se na necítí
Krok po kroku k půstu - startování 
Krok po kroku k Bohu
Kdo ano a kdo ne?? 
Na poušti je nejlépe 
40 denní půst v realitě
45 denní půst v realitě
50 denní půst v realitě
55 denní půst v realitě
60 denní půst v realitě
65 denní půst v realitě
70 denní půst v realitě
75 denní půst v realitě
80+ půst v realitě
365 v tvrdé realitě
Breatharián.eu
Marathon 2004
Pro učitele půstu
Pro žáky půstu
Zpět k jídlu
Názory druhých 
Komu uvěřit?
Poraďte se s 'odborníky'
Víra nebo příroda? 
Zdroje informací
Rychlý start
Video
Diskuze
Pyramidy
Je nás 1000
Žijeme na Zemi
Zázraky se nedějí
Energie zdarma
Smrt - Život - Smrt
Rakovina-devitalizace
Zem z pohledu Sluníčka
Breatharianství
T H E      H U G E     L I F E         E X P E R I E N C E

Pust.cz 55 dni pustu  

Tento rok mám pouze podobenku z doby těsně před startem půstu 

 

Fotografie je  z posledních okamžiků roku 2004 - tedy několik minut před začátkem  55 denního půstu. Jak je vidět z fotky, za poslední rok se mi nepodařilo velmi viditelně přibrat, přesto váha v koupelně ukazovala  rovných 92 kilo. Tento rok se mi startovalo opravdu vesele. Na fotografii jsou se mnou dvě úspěšné žákyně - v pravo manželka mého velmi dobrého  kamaráda ze Švédska a vlevo už zde avizovaná přítulkyně Štěpánka, (domácí jméno Štěpulinka, když zlobí, tak je  Štěpule) která se mnou vydržela v tu chvíli více než měsíc;) 
fsfdf
Těsně po zhlédnutí tradičního půlnočního ohňostroje a novoročního přípitku byla vypnuta lednička a nastartován půst. Štěpánka první pokus o 21 a já  o první 55.  Početná návštěva si k radosti své a ještě větší radosti naší  odnesla zbytky jídla z vypnuté ledničky.  A jak to šlo dál? Přidržím se osnovy z minulého roku. 
1) Začátek
Nebyl problém - klasicky - tak jak to chodí u lidí s pravidelným zvykem půstovat. Štěpánku do toho počítám také, jelikož jede poctivě podle kalendáře - jak jsem napsal v diskuzi,  skutečnost, že je se mnou neznamená, že může rovnou na 55 ;) 
2) Průběh
Vše v pohodě. Absolutně vše.  Půstovat s někým, kdo zná celý pust.cz je fantazie. Ví co má dělat, jak se má chovat a čeho se má vyvarovat. Až by jeden řekl  - nuda... I když jsem na Štěpánce viděl, že toho má někdy vážně plné zuby, dokázala se ovládnout a vydržet do své první 21 bez problému. Byť si na to nikdy nestěžovala, moc dobře vím, jak jsem jí lezl na nervy s přebytkem mojí energie ve chvílích, kdy měla pocit, že mele z posledního. Dobře vím, že v tuto chvíli očekáváte cosi o sexu - frekvenci a kvalitě dvou půstujících - ale sorry z úcty ke Štěpulince si musíte nechat zajít chuť ;) Ale je (bylo) to fakt zajímavé!   Chcete li tedy více info, zkuste to doma s partnerem ;) 

3) Kolem 10 
Ve 10 den půstu jsem se zvážil. Váha ukazovala rovných 80 kilo. Tedy úbytek 1,2 kila na den. Zde je  vidět,  jak čisté tělo s dobře rozvinutým čakrálním  systémem rychle zatočí se všemi nepotřebnými zbytky ve svém fyzickém těle. Jak uvedeno v diskuzi, když jsem se začal postit, moje úbytky hmotnosti vycházely na 0,65 kila za den. 1,2 kila je tedy dvojnásobné množství oproti roku 1995. Tedy po deseti letech půstování a pravidelného cvičení celého člověka (fyzického duševního duchovního) je možné říci, že si s tělesnou hmotností a svým výzorem můžete dělat co se Vám zamane. Pozorováním jsem zjistil ,že 90 procent hmotnosti byla voda a zbytek tuhá strava - stolice  mě naposledy obtěžovala druhý den půstu a v další dny jsem zaznamenal jen zvýšený objem bílé uriny. Tmavší se dostavila až po 15 dnech. 

4) Náběh na sucho
Tentokrát na poprvé a v pohodě. Přechod opět připomínal třetí den začátečníka - mírné krátkodobé bolesti které provází start čakrálního systému naplno ve snaze napojit se plnou silou na stravu "ze vzduchu". 
6) Pohoda - povedlo se.
Úspěch byl opět potvrzen zvlhnutím jazyka a hrdla a 'zalitím' těla vodou. Zopakovala se situace z minulého roku, opět jsem rychel přibral 5 kilo což je znakem zavodnění organizmu přes čakry v oblasti živlu vody lidského těla - břicha. 

7) Co dál po 55?
Nic vůbec nic, svoje tělo ovládám, půst mě tomu naučil, udělám si s ním co chci - nemusím mu dávat jíst a stejně bude žít na čakrální systém, který za podmínky, že tělo je zbavené všech nečistot a nemá odpor,  udrží tělo při životě bez potřeby hmotného jídla.
To jsem napsal minulý rok a dnes mohu potvrdit to samé. Nic víc nioc míň. Je mi jedno, zda budu bez jídla 40, 50 nebo 1000 dní. V "éteru" je energie moře a naše tělo (když si ho vycvičíme) si ji dokáže snadno přeměnit na to (takovou frekvenci energie), co (která) mu oprávě chybí. Jinak řečeno, žiijeme v moři energie a nemáme limit v jejím odebírání. Každý si může vzít, kolik právě potřebuje. Ops...!!  to zní přímo kumunistickou rétorikou;) 

8) Co 55 dala co vzala  - problémy a radosti
Co mi poslední  55 dala a vzala?
Práce: Hodně - moc hodně práce. Dal jsem si za úkol, že v průběhu 55tky si dám do puntíku do přádku celou firmu tak, jak si to představuji ve svých barevných snech;) Věřte, že jsou opravdu pastelově sytě  barevné;)  Poučen z minulého půstu, kdy jsem rozšiřoval oblast výroby a tu jsem pak po najetí na "normální" stravu nestíhal ani menntálně ani fyzicky, jsem se soustředil  opačným směrem. Eliminovat výrobky které přinášejí minimální zisk, zlepšit logistiku dodávek materiálu a odesílání výrobků a celkově uvolnit  napětí v provozu firmy tak, aby při jakémkoliv výpadku ve výrobě nedošlo k napjatým dodavatelsko odběratelským vztahům.  Za počátku vše vypadalo tak do poloviny půstu,  nakonec jsem zjistil že i když spím jen několik hodin každý druhý den, že nemám šanci vše stihnout. Výsledkem je, že na počátku půstu stanovený cíl se mi podařilo splnit  až po polovině března a to ještě za vydatné dvoutýdenní pomoci kamaráda. 
Soukromí: Minulý rok jsem napsal : "Dá se říci, další půst další ztráta partnerky a další nová partnerka na obzoru - moudřejší a chápavější půstu více nakloněná."  Byla to tehdy střela do větru, která si hledala cíl více jak půl roku. Byť jí to trvalo dlouho, trefila Štěpánku kterou jsem tehdy ještě neznal, ale vážně, stojí to za to;)  :))  !!!  Žít se stejně smýšlejícím   partnerem  je kouzelná věc. Všechny moje předcházející vztahy skončily právě na rozdílném názoru a pohledu na život.  A opravdu jich nebylo málo. Teď věřím, že s člověkem, který nesdílí stejný názor na život nemá smysl žít. Je lepší být  s jít si svou cestu životem sám než se s někým dohadovat a trápit. Štěpánka mi dokázala, že nad tématy, nad kterými jsem se hašteřil s desítkou jiných žen je možné se i zasmát......  

9) Co dál?

A co dál? Už nic.  Napojením se na astrální stravu škola  o půstu končí. Umím to a jsem ochoten to naučit kohokoliv, kdo je ochoten věnovat čas čtení diskuze na ww.pust.cz 

Začátečníkům přeji mnoho trpělivosti a štěstí na lidi ve svém okolí na cestě ke stěstí a spokojenosti prostřednictvím půstu. Pokročilým jen hezký den, oni totiž už vědí, kudy vede cesta a že je jen otázkou času kdy svého cíle dosáhnou........ 

Co se serveru týče, neodpustím si několika komentářů. Prvním a asi tím najradostnějším je sdělení skutečnosti, že ustaly veškeré pokusy o zastavení tohoto serveru z jakéhokoliv důvodu. A´t už to byl absolutní nesouhlas s mými názory na půst z řad "odborné" profesionální veřejnosti a nebo na druhé straně nesmyslené napadání z řad závistivců kterým vadí, že Pavla zná v této chvíli více než  800 podobně smýšlejících lidí. To bylo k chodu (fyzickému) serveru a ještě zbývá duševní chod tedy informační obsah: Půst už zde dávno není otázkou existence anebo neexistence či funkce a nefunkce. Tato otázka už je tu tabu jednou pro vždy a na to, že server byl založen přesně před třemi roky, je rychlost šíření znalosti o půstu přímo třetí kosmická. Asi na tom půstu fakt  něco bude;)  Tedy základní školu života  tu máme v kostce a můžeme (vlastně už jsem začali) pokračovat na střední škole - duševní příprava. A to není nic jiného, než poznání a učení se ovládat vlastní duši. Jinými slovy - přečíst si Kundalíni a čakry, Zrcadlo duše, Astrální putováni pro začátečniky a další knihy, které Vám dotvoří obraz "nepoznané" reality. Shrnuto a podtrženo, v oblasti  fyzického ovládání těla nám trvalo 3 roky než jsem mohli říci splněno. Jsem zvědav, kolik let  bude trvat střední škola - duševní, kdy tu dasahneme takové průměrné úrovně, abychom mohli přistoupit k vysoké škole života, duchovní výuce.. Tipnete si?? :) 
 


 
 
 
 

 Homepage

 
Pomůcky na cestu 

Kniha Pust.cz

ISBN
80-239-7782-2
EAN 978-80-239-7782-0
Kde koupit?

Domácí  destilátor

Kde koupit?

Makrobiotika
Zasvěcení do makrobiotiky
Více info

Aeroponie

Více info

Néti nástavec

Více info

Pyramida

Více info


 
Created C 2002