PUST.CZ
 
 
Úvod
Co je tu? Víra? Náboženství?
Co je půst a co dieta 
Pro ty co se na necítí
Krok po kroku k půstu - startování 
Krok po kroku k Bohu
Kdo ano a kdo ne?? 
Na poušti je nejlépe 
40 denní půst v realitě
45 denní půst v realitě
50 denní půst v realitě
55 denní půst v realitě
60 denní půst v realitě
65 denní půst v realitě
70 denní půst v realitě
75 denní půst v realitě
80+ půst v realitě
365 v tvrdé realitě
Breatharián.eu
Marathon 2004
Pro učitele půstu
Pro žáky půstu
Zpět k jídlu
Názory druhých 
Komu uvěřit?
Poraďte se s 'odborníky'
Víra nebo příroda? 
Zdroje informací
Rychlý start
Video
Diskuze
Pyramidy
Je nás 1000
Žijeme na Zemi
Zázraky se nedějí
Energie zdarma
Smrt - Život - Smrt
Rakovina-devitalizace
Zem z pohledu Sluníčka
Breatharianství
T H E      H U G E     L I F E         E X P E R I E N C E

breatharian půst zdraví rakovina Pavel Mácha

Breatharianství

Světlo začátku

Jak plyne z popisu minulých let půstu, podařilo se mi přejít na vnější stravu a příští rok to plánuji opět o nějaký čas prodloužit. Lidé, kteří vývoj sledují, mi stále častěji "nadávají" do breatharianů a ujišťují, že jsem jistě a zcela určitě prvním českým breathariánem :)  Hned v úvodu je potřeba říci, že breatharianství z pohledu dnešního člověka  je především touha po růstu. To je však pohled z jedné strany, protože  člověk časem přijde k poznatku, že růst byl pouhou eliminací pádu. Čiže opačně je možno říci, touhou po návratu k životu v opravdovém ráji. Ve starých "biblích" je tento jev popisován důkladně  jako cesta zpět do ráje, ale v novějších vydáních a hlavně ve výkladech současných kněží má vše spíše pohádkový nádech. Půst a dnešní 40tkáři vše   z  umělého pohádkového světa rychle vrací do reality. 40 dní už neumí jen Ježiš a pár mnichů daleko v Tibetu, ale už i mnoho běžných  lidí v Česku, Slovensku, USA  a dalších státech na Zemi. Říká se, že breatharianstvi je staré několik tisíc let, pocházi z Tibetu či Indie, ale je známo jako Inedia /žitíi bez jídla/. Název "breatharian" vymyslel američan Wiley Brooks před asi 30 lety. Více si můžete najít na stránkách  http://breatharian.com. Stejně tak mohu zas na tomto místě opačně tvrdit, že pád člověka do hlubin je starý několik tisíc let a to, co se krátkozrace považuje za staré a minulé, bylo vlastně to normální a přirozené. Kdo má všech pět pohormadě, pochopí, že jednodušeji jsem to už snad napsat nemohl........
Jde tedy o přímou výživu těla - získávání energie  prány, étheru, volné chi, Boha, a Bůh ví jak se ta unimaterie ještě v mnohých náboženstvých nazývá - říkejme ji česky volná energie nebo pralátka;)  Také se už ale říká, že když člověk občas jí, ale ne více než  300 kalorii/den,  jedná se stále o  breathariana/ku protože  normalně prý nelze přežít na 300 kal/den, takže tento člověk musí být evidentně živen z nečeho jiného. To je samozřejmě stejně "úchylný" názor, jako v půstu pití džusu místo destilované vody. 100% breatharianství je život na 100% ze "vzduchu" stejně jako 100% půst je destilovaná voda+NIC. Bez diskuze - už bylo napsáno 1000x.   Sumasumárum,  vůbec nic složitého aby bylo potřeba se více rozepisovat. Důvod proč se nicku breatharian nehlásím horem dolem  je jednoduchý. Dle vlastních zkušeností vím, že není jednoznačně možné určit, kdy jsem ještě v půstu, tedy tělo čerpá energii z posledních zbytků tuků z těla a kdy už na 100% čerpá z venku čakrálním systém. Logika a zkušebnosti mluví jasně - u lidí, kteří mají za sebou první 40, zřejmě k  plnému přechodu na breatharianství nedojde, ale u lidí kteří mají za sebou několik 40tek, zřejmě může k breatharianství dojít už i po 21 dnech . Jak jistě víte, u mě při prvních   40 byl opad hmotnosti 0,62 kila/den, ale v posledních letech rovnou celé kilo hned v prvních dnech půstu. Čisté  tělo - pročištěné serií 40tek, už se jen tak lehce zanést nedá a už vůbec ne letitými usazeninami, takže  se k breatharianství propracuje razantně a rychle. Nemám právo říci a soudit někoho, kdy, jak a za jak dlouho něco  v tomto směru dokáže. Ja na každém, aby si sám našel kde se nachází, kam jde a kam chce dojít.

Zde je několik linků aby čtenář získal přehled.
http://en.wikipedia.org/wiki/Breatharian - Co říká wikipedie
http://www.solarhealing.com/ Pán, který žije ze Slunce. Dle výše uvedeného je jeho zdůvodnění úsměvné, protože světlo už je elementem z pralátky a tělo/člověk žije ze čtyř elementů. Jednoduše řečeno, aby to mělo logiku, buď pán musí přestat koukat do Slunce a žít dál tak jak žije, bez jídla a půjde mu to také, nebo musí honem začít  tvrdit, že několik hodin denně kouká nejden do Slunce, ale chvíli taky do moře, do krtkovy  díry do země a do modravých dálav vzduchové hmoty ;) mezi nebem a zemí.... :)) Pak bude vše s kostelním pořádkem;)

253 let života žádný problém..

Číňan Li Chung-Yun, který se narodil v roce 1680 a zemřel v roce 1933 ve věku 253 let. Od padesátého věku života vypadal stále na 50.
http://www.geocities.com/materia2003/chung_li_bio.html
 
 

 Homepage

 
Pomůcky na cestu 

Kniha Pust.cz

ISBN
80-239-7782-2
EAN 978-80-239-7782-0
Kde koupit?

Domácí  destilátor

Kde koupit?

Makrobiotika
Zasvěcení do makrobiotiky
Více info

Aeroponie

Více info

Néti nástavec

Více info

Pyramida

Více info


 
Created C 2002