PUST.CZ
 
 
Úvod
Co je tu? Víra? Náboženství?
Co je půst a co dieta 
Pro ty co se na necítí
Krok po kroku k půstu - startování 
Krok po kroku k Bohu
Kdo ano a kdo ne?? 
Na poušti je nejlépe 
40 denní půst v realitě
45 denní půst v realitě
50 denní půst v realitě
55 denní půst v realitě
60 denní půst v realitě
65 denní půst v realitě
70 denní půst v realitě
75 denní půst v realitě
80+ půst v realitě
365 v tvrdé realitě
Breatharián.eu
Marathon 2004
Pro učitele půstu
Pro žáky půstu
Zpět k jídlu
Názory druhých 
Komu uvěřit?
Poraďte se s 'odborníky'
Víra nebo příroda? 
Zdroje informací
Rychlý start
Video
Diskuze
Pyramidy
Je nás 1000
Žijeme na Zemi
Zázraky se nedějí
Energie zdarma
Smrt - Život - Smrt
Rakovina-devitalizace
Zem z pohledu Sluníčka
Breatharianství
T H E      H U G E     L I F E         E X P E R I E N C E

Pavel Mácha Breatahrian pust.cz breatharian.eu  


Všechno jednou začíná, všechno jednou skončí. Aneb zavonil zvonec, pohádky na pust.cz je konec:)  Toto je poslední stránka tohoto dlouhého, 15 let trvajícího projektu, v jehož průběhu jsem poznal spoustu zajímavých lidí, kteří se na mě obrátili o pomoc. Snažil jsem se jim pomoci co nejlépe jak to šlo a na oplátku jsem za to získal dokonalý přehled o všech možných cestách a postupech, kterými si lidé dokáží zhuntovat  svoje vlastní tělo, často až neuvěřitelným způsobem. Zároveň jsem se mohl na případech těchto lidí opět a znovu přesvědčit, jakou má půst ohromnou  léčivou sílu. Za těch 15 let jeho bádání a pokusů s ním na vlastní kůži, jsem nenašel nic lepšího..  Tím je půst v tomto životě pro mě uzavřená kapitola. Další články už budou jen roční reporty pro učitele půstu o právě uplynulém roce.

Jak již mnoho lidí správně odhadlo a také několik lidí již dávno tvrdilo, dosáhl jsem velice pomalým a dlouhotrvajícím procesem breatahriánství - lépe řečeno schopnosti žít z prány. Breatahariánství je nepřesný název.A jak mnoho lidí žádá a předpokládalo, dalším logickým krokem je otevřít diskuzi o způsobech čerpání prány z vesmíru. Nic nebude, tuto kapitolu nechávám na jiné "klášter" v němž sídlí a který spravuje v půstařské komunitě velice známý Panda na adrese www.breatharian.eu Můj  komentář na cestu tam najdete.

Lidé se mě často ptají, proč jsem server uzavřel a nepokračuji v něm. Odpověď je jednoduchá


 
Ty diskuzní vody na pust.cz jsou  dva roky uzavřené a zakonzervované. Pust.cz je hotový projekt, který se již nikam vyvíjet nebude.  Máme roky prověřenou  knihu, ze které drtivá většina průměrně inteligentních lidí pochopí, o čem je půst a co s ním lze dosáhnot. Člověk přijde, přečte praktikuje, dosáhne cíle a adios Pavle, dík. Jsou lidi, kteří to udělají a ani se neozvou - přesto o nich dobře vím a těch si vážím nejvíce.  Právě s tímto cílem byl projekt pust.cz stvořen - aby fungoval sám a nemusel jsem stejné věci vysvětlovat stále pořád dokola. Naopak, kdyby kniha nebyla dobře udělaná, bombardovali by mě lidi mailama. To je hlavně odpověď těm, kteří považují zavřenou diskuzi za můj  bezpečný přístav. Je to hloupost, to by mi pak nikdo nemohl napsat ani maila:)  Když něco dělám, tak to dělám pořádně, má to začátek a konec, vše se dělá podle jasného plánu. Když projekt skončí, odevzdám jej komu patří a jdu na další - jednoduchá manažerská zásada. Chcete li vidět jak se to dělá a na jakých projektech pracuji a jsem pracoval v minulosti, máte je tady http://aeronoviny.cz/html/pristani_jachta.html to je můj styl práce, nemám co skrývat. Jednotlivé projekty je potřeba uzavírat, aby člověk měl čistou  hlavu a volné ruce do dalších projektů.   Tak funguji celý život, funguje to pro mě i pro moje okolí a proto na tom nemíním nic měnit.. Podobně je to s knihou, kde jsem podezírán, že na ní dělám velký byznys. Mohu všechny  podezřívavé a závistivé uklidnit, že knih se tiskne a prodá čtyřicet za dva měsíce, na jedné mám zisk 3 Eura Na tomto čísle je vidět, že půst není pro každého a vážně se  ním začnou zabývat pouze lidé, kteří k němu již duševně a duchovně vyspěli. Podobné narážky jsou i na destilátor nabízený na mé stránce. Kupte si ho na Ebay, zaplaťte dopravu clo a DPH, papírujte s celnicí a uvidíte, na jaké skončíte ceně. Kdyby to byl byznys, už by dávno destilátory do ČR někdo vozil a prodával je, z mé nabídky by  pak zmizl. Jelikož to žádný byznys není a destilátor se prodá  jednou měsíčně, asi je budu prodávat tak dlouho, dokud lidé neztratí obavu z pití destilky. Jak se podle prodejních výkonů a názorů různých rozumbradů na destilku kteří ji nikdy nezkusili zdá, ještě pěkných pár let bude destilátor na mých stránkách strašit:) 

Přeji všem půstřům, aby toto školou prošli s co nejmenšími problémy a všem učitelům půstu, co nejvíce trpělivosti!


 

 Homepage

 
Pomůcky na cestu 

Kniha Pust.cz

ISBN
80-239-7782-2
EAN 978-80-239-7782-0
Kde koupit?

Domácí  destilátor

Kde koupit?

Makrobiotika
Zasvěcení do makrobiotiky
Více info

Aeroponie

Více info

Néti nástavec

Více info

Pyramida

Více info


 
Created C 2002