PUST.CZ
 
 
Úvod
Co je tu? Víra? Náboženství?
Co je půst a co dieta 
Pro ty co se na necítí
Krok po kroku k půstu - startování 
Krok po kroku k Bohu
Kdo ano a kdo ne?? 
Na poušti je nejlépe 
40 denní půst v realitě
45 denní půst v realitě
50 denní půst v realitě
55 denní půst v realitě
60 denní půst v realitě
65 denní půst v realitě
70 denní půst v realitě
75 denní půst v realitě
80+ půst v realitě
365 v tvrdé realitě
Breatharián.eu
Marathon 2004
Pro učitele půstu
Pro žáky půstu
Zpět k jídlu
Názory druhých 
Komu uvěřit?
Poraďte se s 'odborníky'
Víra nebo příroda? 
Zdroje informací
Rychlý start
Video
Diskuze
Pyramidy
Je nás 1000
Žijeme na Zemi
Zázraky se nedějí
Energie zdarma
Smrt - Život - Smrt
Rakovina-devitalizace
Zem z pohledu Sluníčka
Breatharianství
T H E      H U G E     L I F E         E X P E R I E N C E

Pust.cz Ucitelé půstu

Hrubý Postup výuky žáka půstu

1) Nikdy si nezačínejte debatu o půstu s člověkem naladěným proti půstu. Je to mladá duše, která ještě nedospěla k takovýmto věcem a poznání . Čeká ji ještě několik, možná mnoho zrození, než dosáhne takové vyspělosti, že  alespoň vyslechne názor a bude pár sekund uvažovat  možnostech půstu dříve, než jej plně zamítne. Nedejte se zmást, byť jeho duše je ověnčena mnoha tituly - to nic neznamená a navíc Bohu žel, vzdělání je velmi často překážkou k pochopení.   Pokud náhodou do takové debaty z nepozornosti sklouznete, ihned otočte řeč na počasí:) Vždy mějte na paměti, že za rohem čeká několik dalších žáků, kteří touží po vašich vědomostech, že komunikací a zbytečným vysvětlováním nevěřícímu, zbytečně ztrácíte čas, který jste mohli věnovat druhým  - těm co  opravdu chtějí  a kteří si Vašeho času budou vážit.

2) Musíte fungovat 100% !! To je základní podmínka daná ZÁKONEM - logikou. Pokud věc nemáte vyzkoušenou a jen trochu ji nerozumíte, nesnažte se ji učit! Poškodíte karmu sobě i žákovi.

3) Kdyby lidé chápali ZÁKON, nemuselo by být milion pozemských zákonů s milionem vyjímek ve kterých se vyzná zas jen milion právníků, kteří pak zákonitě ovládají celou společnost jak jinak, než ve svůj prospěch.  Na druhou stranu, pokud se naučíte respektovat Zákon, budete se pohybovat v dimenzích ve kterých se s pozemskými a právníky pokroucenými odvozeninami vůbec nesetkáte. Pozemské zákony se Vám budou zdát směšné, budete znát tisíc cest jak je obejít, ale nebude to mít za potřebí.

4) Proč hrubý postup výuky žáka, když pro žáky jsem napsal přesný?? Protože přesný a jasný "protokol" nikdo nikdy nenapíše. Vždy bude záležet na tom, KDO je učitel a KDO je žák. Tedy na tom, kolik má za sebou žák životů a jak je duševně a duchovně vyspělý. A pak  na tom, kolik má učitel za sebou dní půstu a kolik žáků už půstu naučil. Učitel je logicky svou větší zkušenost vždy nad žákem a je jeho zodpovědností najít tu nejlepší cestu jak žákovi svoje znalosti předat. Sám se tedy musí snažit o co nejefektivnější cestu předání vědomostí. Velkou inspiraci najdete v diskuzi na tomto serveru nebo ve staré diskuzi v knize www.pust.cz.
Jak zní  v nadpise, postup je HRUBÝ - tedy z toho plyne, že učitel je někdo, kdo zná sám SEBE a kdo dokáže ne odhadnout, ale přesně určit duševní a duchovní vyspělost žáka tak, aby věděl, kde přesně  může začít s výukou. To znamená, dokáže odhadnout na žákovi přesnou pozici v jeho vývoji. Začne li učitel konat níž, bude žáka nudit věcmi, které už žák dávno zná a žák bude mít pocit,- že z něho dělá blbečka. Začne li výš, žák nepochopí a zpochybní sám sebe - dostane strach a od učitele odejde! Je potřeba mít  LÁSKU k žákovi!! Tato praktika je známá i z některých škol v minulosti - žáci kteří byli dostatečně vzděláni již z domova, postupovali rovnou do vyšších ročníků. Socík tyto vymoženosti zatrhnul a dnes už to vůbec nezapadá do zdegradovaného,  bezduchého  školního systému ani náhodou.  Jinak řečeno, učitel MUSÍ  milovat žáka a NIC od něj nechtít!! Nevidět za tím,  že když mu něco dáte ve formě informace nějaký svůj cíl - jednoduše řečeno - peníze nebo službu. Podle zákona karmy odměna MUSÍ přijít i když nebudete chtít. Je jedno v jaké formě zda  ve formě zisku z publikace Vašich zkušeností který můžete ihned konvertovat k posílení rozšíření informace mezi další lidi, z krásných zkušeností a zážitků sdílených s lidmi, kterým jste pomohli ke štěstí zdraví a spokojenosti. Pamatujte, žák je poklad, který není možno vyvážit jakýmikoliv penězi či majetkem. Žádné peníze nevyváží krásný pocit po přečtení mailu ve kterém Vám mamina s mokrým těhotenským průkazem sděluje, že díku Vám-vaší výuce  a půstu otěhotněla. Každý učitel MUSÍ znát sám sebe a svůj limit.  MUSÍ vědět, kdy žáka naplnil svým limitem-  kdy je potřeba říci běž dál sám a hledej dalšího učitele - já, už Ti dál nepomohu..Jinak řečeno, každý učitel musí vědět, kde je  začátek a kde konec  jeho výuky. Lhát o jednom horním, či spodním konci se nevyplatí - nejvyšší a nejspravedlivější soudce ve Světě, paní karma - projekce Zákona, takovéto přestupky tvrdě trestá - zaslouženě a bez pardonu. Je nutno říci, že učitel po odeslání žáka dál automaticky dostane možnost posunout svou laťku zas o kousek výš tak, aby s dalším žákem mohl jít o kousek dál.
Porušujete Zákon, budujete si karmu - dluhy, které budete muset splatit. To platí recipročně - pomáháte li nenásilnému "prosazení" Zákona, mezi těmi lidmi, kteří jej hledají, špatnou karmu si doslova gumujete. Pozor, tato hranice je velmi ostrá  - někteří lidé si vysvětlují věci tak, že budou gumovat svou negativní karmu každému, koho potkají i když  nechce. To není nic jiného, než základ jakéhokoliv náboženství, nebo sekty. Náboženství a sekty které verbují  lidi do svých řad jakýmkoliv způsobem, usilují jen a puze o získání vlivu a síly, které dříve či později zneužijí. Z toho pak plynou hrůzostrasné války a násilí ve jménu Boha... Vystříhejte se jakékoliv nabídky moci nad druhými lidmi, byť se Vám jakkoliv nabízí.
 
 

pozor na "kalove" diskuze kde se scházejí lidé kteří hledají nějkaou kličku jak půst obejít - klystýry, sanky, napdání počtu dní v kalendáři různými metodami, důvody matematiky či pozantky jatk to dělal ten či onemn před x lety o němž se zachovaly útržkové poznámky z jeho života.

pozor, nikdy nepoustuju

Upozorněte žáky na půstovní "odpad"
Jaou to lidé kteří svými názory na zjednodušení půstu  neprojsou na pust,cz, proto se vzadají duksuize na pust,cz neb  na ní diskuztují opod jiným nickem v nadějim, že jnejsem schoppen si zjistit kdo z jaké IP arfresy chodí a nepamtuju si jak se kdo a jakym stylem vyjadřuje. Slabší kousci se pak ještě pochválí jak s Pavlem vyběhly když zmšnili svuj niock a pavel si ničehonevšiml. Sumasumarum, pokud někdo vyhozený změní nick a pak se vrátía chová se na pust,cz jak má, je mi to zcela jedno a žijui vnaději, že mu třeba čsem došlo a vím, jistě, že mu jednou JISTě dojde:) Každý člověk jde stejnou cestou.

pavel nastrtoval jednou tak nebo tak
co bude až budu mít čtyřicet a jestli Pabvel mluví pravdu atd.. na konci přípíspěěvku njdete že přispěvatel nemá ani trojku..
sacharidy glycerydy atd... blabla bla nijak jinak se to nazvat nedá - tyto látky jsou následnekm! stravy a vznikají
blabla........

Zákon:
1) Půst je destilovaná voda a NIC
2) Učit druhého může jen ten, kdo už má svou vlastní zkušenost
3) Půst vede k dokonalému zdraví a pokračuje breathariánstvím
 

Ti,  kteří budou půst napadat v budosucnosti se budou chovat podobně jako inkvizice v minulostio:_
Buou napsat posdtsatu půsu
budosu napadat lidi kteří tímto životem žili
budou napdat kalendář
bodou tklačit na zapomenutí půstu  a jeho eliminacio z veškerých zdroujů a opět z se pokusí způstu udělat pohádku.

Nemoc vzniká jednoduše - obyčejnou neorvnováhou způsopvbenou vlastním mysšlním a následným konáním-  uvedením nemoci v realitu.
Druhý zákon K.I.S.S. (Keep It Simple, Stupid!)
 
 
 

 Homepage

 
Pomůcky na cestu 

Kniha Pust.cz

ISBN
80-239-7782-2
EAN 978-80-239-7782-0
Kde koupit?

Domácí  destilátor

Kde koupit?

Makrobiotika
Zasvěcení do makrobiotiky
Více info

Aeroponie

Více info

Néti nástavec

Více info

Pyramida

Více info


 
Created C 2002